Reklama

Konopná kosmetika

Andy (Čt, 13. 9. 2007 - 08:09)

Zdravim všechny konopníky:))
Luci: V lékárně si koupím lékařskou vazelínu, kterou přidám do směsi konopných listů s máslem nebo sádlem a trochou vody. Sádlo lepší! Listy nadrtím a vložím do roztaveného sádla s kapskou vody. Vařím asi hodinu, pak přidám lékařskou vazelínu a vařím další hodinu na mírném ohni. Poté horkou směs přecedím přes starou uděrku a směs vrátím na sporák, když je málo zelená, přidám další várku listí, stonků a celý proces opakuji. Znovu vařím hodinku na mírném ohni. Poté opět scedit a nalít do nádob, ve které chcete mít masti. Masti nechat vychladnout na pokojovou teplotu a poté uschovat v ledničce. Máte balení pro sebe na celý rok a ještě pro své blízké:))
Mony: já myslím, že už jsme se o tom bavily. Já ti na trhliny tuto mast určitě doporučuji! Konopná mast nemůže uškodit ničemu a nikomu!!! Toho se vážně neboj! Doktoři si málokdy ví s čím rady, proto se jich už ani neptám a mast aplikuji na sebemenší problém, ranky, odřeniny, beďary, opruzeniny, popáleniny, ekzémy, lupénky....
Kámoška ji používá i malému na zadek místo rybylky. Max. spokojená!

Lucka (St, 12. 9. 2007 - 18:09)

Pardon, tak ta adrea je: http://www.trompetol.com/

Lucka (St, 12. 9. 2007 - 18:09)

Našla jsem konopnou mast na www.trompetol.cz, ta by mohla být taky dobrá

Mony (St, 12. 9. 2007 - 17:09)

jé,já zapoměla že Andy má v 17h padla:-)

Mony (St, 12. 9. 2007 - 17:09)

Andy a dá se použít i na řitní trhliny?Nemůže mi to nějak uškodit ve vnitř?Malému se zas dělá cosi na bradě a lékařka si s tím neví rady.......

Andy (Út, 10. 11. 2020 - 05:11)

Já vařím domácí mast z konopí a používáme ji na všechno. Dceru vyléčila z atopického exému, mě z beďarů a mladýmu zatáhla ránu a jizvu na achilovce, kterou má po pomazlení se z motorovou pilou:)) Doporučuji na všechno! Ty z lékárny bývají s příměsí dalších bylin a to už podle mě není ono!

Lucka (St, 12. 9. 2007 - 17:09)

Andy a jak ji děláš???

Andy (St, 12. 9. 2007 - 11:09)

No, samozřejmě, než nás navštíví Eli, tak se mazlil S motorovkou:))

Andy (St, 12. 9. 2007 - 09:09)

Já vařím domácí mast z konopí a používáme ji na všechno. Dceru vyléčila z atopického exému, mě z beďarů a mladýmu zatáhla ránu a jizvu na achilovce, kterou má po pomazlení se z motorovou pilou:)) Doporučuji na všechno! Ty z lékárny bývají s příměsí dalších bylin a to už podle mě není ono!

Lucka (St, 12. 9. 2007 - 08:09)

Po vysazení antikoncepce jsem začala mít problémy s pletí, na čele se mi objevila vyrážka a pár boláčků a celá pleť byla taková mastnější.Koupila jsem si v lékárně konopný krém Seborea a SUPER!!!Pleť vypadá mnohem lépe!

Simona (Po, 27. 8. 2007 - 12:08)

používala jsem konopnou mast na ekzém, když jsem ji používala pravidelně, tak celkem pomáhala, ale stejnou službu mi ted poskytne i heřmánková nebo kalciová mast...
takže žádný zázrak, ale není špatná, když se používá důsledně

jjanicka555"sez (So, 25. 8. 2007 - 13:08)

Pomohla vám kosmetika z konopí? Jaké máte zkušenosti a s jakou firmou? Díky za Vaše příspěvky.

Reklama

Přidat komentář