Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lidka (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

Ahoj.
Je to velmi zajímavé...Ahoj, podívej se na 1.8.11

Lidka (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

Ahoj.
Je to velmi zajímavé...Ahoj, podívej se na 1.8.11

jirka (Čt, 11. 7. 2013 - 17:07)

Je mi 25 let a byl jsem s kámošem více přilitý alkoholem, slavili sme narozeniny v nejaké putice blízko jeho baráku a když jsme jely pešky k nemu domu, najednou mne to nejak začalo šimrat v břiše a najednou sem nechtene zatlačil a podelal se do kalhot... Jenom sem tam tak stál, nezmoh se na jediné slúvko. Když přešel prvotní šok, pomaloučky sem se dotrmácel k baráku, naštestí jsme nepotkaly v polnoci nikoho, podařilo se mi dostat do koupelny a dát se dopořádku. Je tomu mnesíc a nemluvíme o tom...

Sońa (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Pokadit se do plavek se podařilo asi leckomu,pokud to je někde na pláži nebo plovárně,tak to je pěkný malér i trapas.
Mně se to stalo jak v plavkách,tak i mimo ně a je to teda nic moc zážitek

Milan (Ne, 7. 7. 2013 - 21:07)

Ahoj.
Je to velmi zajímavé fórum. Chci se zeptat, zda se někomu podařilo se pokadit do plavek?

péťa (Ne, 20. 12. 2015 - 20:12)

Včera jsem jedl a chtěl jsem si prdnout a najednou jsem měl plné slipy

Honzík (Út, 1. 12. 2015 - 18:12)

Sabino: Já to pochopil tak, že máš čekat na ni až přijde, promiň.
Ale jinak tedy ve škole kakat chodíš?

A jak psala Jana, nic si z toho nedělej! Párkrát za život to každý člověk neudrží hlavně pokud je to řídké.

Jana (Út, 1. 12. 2015 - 16:12)

Z toho si Sabino nic nedělej.To samé jsem zažila ve škole na gymplu ve 4 ročníku.Bylo toho moc a nadílku jsem měla všude i s ostudou.Stane se

Sabina (Po, 30. 11. 2015 - 21:11)

Kdyby sis přečetl co jsem napsala tak bys věďěl že mi učitelka řekla ať to vydržim

Honzík (Po, 30. 11. 2015 - 19:11)

Sabino: A ty jsi nechtěla jít kakat na školní záchody, že jsi dopadla takto?

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 14:11)

Jsem se POKAKALA ne probudila !!

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 13:11)

Mě se stalo v pátek něco........jsem se probudila

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 06:11)

Mě se stalo v pátek něco neuvěřitelného po škole jsem chtěla něco vysvětlit od třídní a tak tam tak sedim a najednou jsem potřebovala kakat učitelka mi řekla ať počkám tak čekám a najednou jsem potřebovala čůrat jenže to přišlo tak rychle že bylo mokro začala jsem plakat tak mě uklidňovala a chtěla mě zvednou a najednou .....

zacharias (So, 28. 11. 2015 - 12:11)

Moje pani ma casto zvyk, jak dojde domu z prace nebo odnekud,proste se ji chce prdnout tak naspuli prdelku a pusti
prd jeste oblecena.
A ja vedom si uskali tohoto zradneho pocitu :))) jen netrpelive cekam az to jednou nebude pouze vzduch ale hezky vyvali do kalhot :)))) Je to pouze ze skodolibosti.... proste zabava :))))

Silva (So, 28. 11. 2015 - 11:11)

A co mamka, jak to vzala,...Ne, nenadávala, proč by měla, to se prostě může stát. Ještě mě uklidňovala.

Pavel (So, 28. 11. 2015 - 08:11)

Mě třeba mamka umývala...A co mamka, jak to vzala, nenadávala Ti?

Silva (Pá, 27. 11. 2015 - 19:11)

Mě třeba mamka umývala pokaděný zadek ještě když jsem byla v devítce, prostě jsem byla strašně v šoku z té situace a nevěděla jsem, co mám dělat.

Trapas (St, 25. 11. 2015 - 17:11)

Hlavně si kontroluj...Je to trapne samo o sobe. Jak uz jsem psal,stalo se mi to u známých na zabijacce. Jelikož to nebylo doma musel jsem se umyt na miste. Jelikož to asi nechteli mit doma,tam me poslali do stare koupelny v prizemi. Misto sprchy tam byla jen ta hadice. Musel jsem do naha a osprchovat se. Mati mi drzela tu hadici nade mnou a ja se omyl. Hned mi vyprala teplaky a vyplachla holinu,za co sem byl rad,ze sem nemusel delat. Nekdy se to stane a člověk je rad za pomoc a podporu druhych. Takže bych za to nikoho neodsuzoval,jsme jen lide. Muze se to stat každému.

Petr (St, 25. 11. 2015 - 10:11)

Nechat si ještě v deseti...Hlavně si kontroluj pravopis, než někoho nazveš rozmazleným frackem.
Já bych to zas až tak dramaticky neviděl, šok a celková zkleslost, možná byl tím, co se mu stalo paralyzován.
Co vy na to ostatní?

Tom (Po, 23. 11. 2015 - 18:11)

Já bych to zas až tak...Nechat si ještě v deseti letech umývat podělaný zadek od mamky mi připadne docela síla. Je to příklad totální nesamostatnTak se chová jenom rozmazlenej fracek.osti.

Reklama

Přidat komentář