Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

petr (Pá, 14. 8. 2015 - 01:08)

Spuhlasim s ditou

Dita (Čt, 13. 8. 2015 - 09:08)

Tak to jsi vedle jak ta jedle.Takových už bylo co se probudili s nadílkou

Tom (Čt, 13. 8. 2015 - 07:08)

Tio snad není pravda. Ve...Absolutní souhlas.
Ve spánku se opravdeu může podělat dítě, ale dospělý?
Já osobně, když spím a chce se mi na velkou,k tak mne to probudí. To je logika jak prase.

Luděk (St, 12. 8. 2015 - 17:08)

Já jsem se pokakala před 2...Tio snad není pravda. Ve spánku se podělat, to může jen malé dítě.
Dospělého člověka by to snad mělo probudit, nebo ne?

PP (Út, 11. 8. 2015 - 14:08)

Nevím teď o čem je řeč?...Tak to soráč dámo. Došlo k omylu. On se rád na takových fórech maskuje za holky a Amy je docela dost anglické jméno.
Jinak doufám, žes nepodlehla návratu módy jednodílných plavek. V tomto oceníš výhodu dvoudílných.

Dana (Út, 11. 8. 2015 - 14:08)

Tak to máš Jindřichu pravdu.Je to moc nepříjemné a mám stejnou zkušenost věrnou té tvé.Roli v něm hráli také ty modré dívčí trenýrky a mě se to stalo v učňáku kdy jsem je měla na sobě a punčochy s kratší sukni.Naprostá potupa a ponížení a ta cesta domů a 2hodiny s tím jít pěšky.Cestou to opět ve mě zaškrundalo a komplet jsem to měla v trenýrkách a všude se to mazalo.Doma trapas a jestli se míním ve svých 17 letech podělávat.Druhá příhoda taky v trenýrkách byla při cvičení o rok později.Přišlo to tak náhle a rychle,že při dřepu se mi vše valilo do trenýrek a ačkoliv jsem měla pod nima kalhotky,tak mi to začalo prosakovat a klouzat po nohách.Naprosto šílený a infarktový stav.Doma ani raději nemluvit.Nechci nic takové již zažít a též to nikomu nepřeji

Jindřich (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

Stát se může cokoliv i toto jak tu někdo popisuje a není oč stát.Já to zažil tak dvakrát v životě a prvně tak 11 letech v létě.Tenkrát se nosili kdo si ještě pamatuje tak někteří kluci nosili nebo museli nosit ty dívčí modré trenýrky na tělocvik ap.Bylo léto a já v nich běhal od rána do večera venku s kamarády a s kamarádkama.Přišlo to náhle a rychle a než jsem došel domů tak se mi rychle naplnili a nafoukli.Velký flek a boule na výrazně světle modrých trenýrkách byla víc než dost vidět.podruhé to samé a týž trenýrky dívčí ale měl jsem tepláky.Husté se střídalo s řídkým a cesta domů byla zážitek spolu s kamarádkou kerá hned své mamce žalovala,že jsem se durch potentoval.Trapas a ostuda,ale stane se to.Znám dost lidí kteří to přiznají.Přítelkyně taky v loni došla z nákupu úplně durch a byla z toho dost vykolejená,ale kdo by nebyl navíc kde jsou lidi.Nikomu to nepřeji

Amynka (Út, 11. 8. 2015 - 05:08)

Jsi to zase ty anglický...Nevím teď o čem je řeč? Asi nějaký omyl. Včera jsem tu byla poprvé...

PP (Po, 10. 8. 2015 - 22:08)

Jsi to zase ty anglický pedoprase? Že Amynka, líp ses prozradit nemohl.

Amynka (Po, 10. 8. 2015 - 17:08)

Začíná letní...Jo me zrovna před týdnem. Byli jsme u vody s kamoskou a me se hrozně zachtelo kadit. Předtím jsem nebyla 3 dny. Tak rychle najít kapesnicky a už jsem sotva šla do lesa. Už při chůzi jsem cítila jak se to dere mezi pulkama. Do toho tam zrovna byli nějaký mladý kluci tak jsem čekala až přejdou. No a v tu ránu to vsechno vylitlo do plavek... A ze toho sakra bylo...

Natálie (Pá, 7. 8. 2015 - 17:08)

Eliško z toho si nic nedělej já se v noci sice jen počůrávám ale tu hmotu v kalhotkách mám taky často.
Jednou jsem šla ze školy a těsně u domu jsem si prdla a vylítlo to ze mě jako ...

Eliška (Pá, 7. 8. 2015 - 17:08)

Já jsem se pokakala před 2 dny ve spánku je to divné ale je to tak tak jsem to řekla mamce a doporučila mi brát na noc plenky což se usvědčilo protože včera zase přes den se pokakám taky ale to jsem byla venku a už jsem to namohla udržet . Já jsem se během 12 let pokakávala často i přes den . Nevíte proč se pokakávám v noci ?

Ina (Út, 28. 7. 2015 - 14:07)

Danka má pravdu a pokud se mi to stane a znovu to na mne přijde,tak není důvod to dále již zadržovat mámli již plno v gatích.Je toho více a je to všude,ale horší to již nemůže ani být co mám za sebou.Než jsem došla domů tak třikrát za sebou a není oč stát takto přijít domů potentovaný,ale stane se

Milan (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

No, pokadit se je určitě stresující zážitek.
Člověk, aby se bál ostudy, je to i hygienická záležitost.
Co myslíte, jak dlouho může při pokadění trvat očista?

Danka (Ne, 26. 7. 2015 - 11:07)

Danko, to není jedno....Zřejmě se ti to ještě nestalo, a buď za to rád, protože představa, že na tebe přijde velice rychle potřeba, kterou neudržíš a po chvíli dostaneš do břicha křeč, ale ty to udržíš, stihneš se očistit (což není záležitostí pár minut) a dokonáš zbytek na WC je trochu science fiction.

Danka (Ne, 26. 7. 2015 - 11:07)

Danko, to není jedno....Zřejmě se ti to ještě nestalo, a buď za to rád, protože představa, že na tebe přijde velice rychle potřeba, kterou neudržíš a po chvíli dostaneš do břicha křeč, ale ty to udržíš, stihneš se očistit (což není záležitostí pár minut) a dokonáš zbytek na WC je trochu science fiction.

Honza (So, 25. 7. 2015 - 22:07)

Tak nevím, co s tím má co...Vedro s tim má co dělat třeba to, že někerý žrádlo se ve vedru rychle kazí. Třeba majonézový saláty. No a ze zkaženýho žrádla se mužeš zesrat určitě snadnějc než z čerstvýho.

Olin (Pá, 24. 7. 2015 - 09:07)

To je zase hloupost, jestli...Danko, to není jedno. Každý by měl jednak znát svou míru v jídle a když se to stane, tak se někam uklidit a ne se ještě přesunout na trávu a komplet to pustit do plavek.
Je to nechutnost nejvyššího kalibru.
Jak říkám, měl se dát do pořádku, pak jít na WC a tam se vyprázdnit a ne, jako idiot ty plavky ještě více zaplnit.

Danka (Čt, 23. 7. 2015 - 16:07)

Tak nevím, co s tím má co...To je zase hloupost, jestli je člověk pokaděný míň nebo víc je už jedno a pokud to přijde takto rychle, tak by to z té sprchy nemusel ani stihnout.
K tomu jídlu, nikdy nevíš,kolikrát ti nemusí sednout věc, kterou tčeba normálně bez problémů jíš.

Jana (Čt, 23. 7. 2015 - 15:07)

Komu se to nestalo,tak to nikdy nepochopí a jen kritizuje a uráží každého.

Reklama

Přidat komentář