Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Radka (Po, 16. 11. 2015 - 15:11)

Tak to nejsi sama Romčo,ale já měla tanga.Slipy by byly lepší

Romana (Po, 16. 11. 2015 - 14:11)

Jo jo o tyhle nehody není nouze viz má víkendová nehoda,kdy jsem musela s kamarádkou s nadílkou jít tři hodiny domů.Ještě že to bylo za šera i tak dost drsný zážitek,ale bavlněné slipy od přítele to odnesli.Je to fakt jedno do čeho to kdo udělá,ale tanga ap.je hrůza

Dita (St, 11. 11. 2015 - 14:11)

Máš recht Jitko,taky sdílím názor aby si každý nosil co mu je libo a co se týká nehod,tak je to jedno kam to přijde a kdo to je.Ubránit se tomu asi nedá

Jitka (Út, 10. 11. 2015 - 16:11)

Já nosím občas slipy pánské Andrie a necítím se jako úchylačka a vyznávám aby si nosil každý co chce.A nadílku jsem měla taky včetně těch slipů.To může potkat každého a je jedno zda má slipy,tanga,bikiny atd.Je to šuma fukl

jana (So, 7. 11. 2015 - 23:11)

Teda Vráťo a ostatní....Až se jednou posereš, tak snad pochopíš, o čem je tato diskuse. Jestli náhodou kluci nosí dámské kalhotky, tak proto, aby zamaskaovali případnou nehodu. Není každý úchylák, jak si myslíš.

Paklejt (Pá, 6. 11. 2015 - 18:11)

Včera

jsem se posral

Pavel (Čt, 5. 11. 2015 - 21:11)

Zuzko, naprostý...Naprostý souhlas s Milanem. Čípek není tak agresívní, jako projímadlo a troufám si říci, že tady žádná nehoda nehrozí.

Milan (Út, 3. 11. 2015 - 16:11)

Hele Zdenku, s tím návodem...Zuzko, naprostý souhlas.
To, co popisuješ u ségry muselo být šílené.
Spíš, než projímadlo bych při potížích doporučoval čípek, tady to, že se člověk podělá vůbec nehrozí, je to bezpečné.

Zuzka (Út, 3. 11. 2015 - 16:11)

Honzo nejlepší si...Hele Zdenku, s tím návodem bych byla zatraceně opatrná. Tam sice můžeš najít přehršel informací, ale stejně to nic nemění na skutečnosti, že reakce na projímadla může být hodně individuální. O tom by Ti mohla vyprávět moje ségra. Ta se jednou nechala inspirovat její spolužačkou na střední. Že prý je to bezpečné, účinek že je po osmi až deseti hodinách a tak podobně. U ségry se to projevilo už po nějakých šesti, když se teprve vracela domů resp. na chalupu, kde tehdy pobývala. Něco si vyřizovala a spoléhala na to, že má ještě bohatě času. No, neměla. Boj prohrála a pak musela ještě asi tak čtvrt 20 minut šlapat pěšky. Co Ti budu vykládat. Podle toho co píšeš, jsi dopadl ještě docela dobře. Ségra byla zřízená jak mimino. V podstatě od pasu dolů byla komplet podělaná a to tak dokonale, že měla tu žlutohnědou břečku až v botách. Na projímadla fakt bacha.

Marie (Út, 3. 11. 2015 - 13:11)

Na tom něco je Ivo a je to čistě každého věc co kdo nosí a vyhovuje mu to

Ivana (Út, 3. 11. 2015 - 09:11)

Pro Radka a jiné-není psáno o standartních kalhotkách,ale modrých dívčích trenýrkách.Od dětství co vím je po starších sestrách nosili i kluci ač rádi nebo neradi.Vyrůstala jsem v 70 letech se sestrou a někteří kluci v nich lítali po venku nebo je nosili jako prádlo.To že někteří kluci nosí dámské prádlo i plavky je každého věc,znám kolegynikterá nosí pánské slipy zn.Andrie a je s nima spokojená.A pokud jde o nehody,tak jsou lidé kteří to dělají úmyslně na rozdíl od těch co nedoběhnou tzv.V dětských letech je jedno do čeho si kluk a holka nadělají

Radek (Po, 2. 11. 2015 - 17:11)

Dost kluků je asi fakt...Teda Vráťo a ostatní. Nosit ženské kalhotky, tak to je teda snad přes čáru a navíc se bavit o případných nehodách do nich. To je již na blázinec.
A ještě se do toho podělat, tak to je již na detenční ústav.

Vráťa (Po, 2. 11. 2015 - 14:11)

Dost kluků je asi fakt nosí,ale já dávám přednost těm modrým dívčím-dámským.Jsou dost pohodlné a hodí se všude i ke všemu.Vyrůstal jsem v početné rodině kde bylo pět sester a čtyři sestřenice.A tak ty dívčí trenýrky šli se mnou až do dnešních dnů a lze je jen vřele doporučit.Hůř se však shán,ale šikovná švadlena podle kopie je zvládne jako by byly originál od původních výrobců.Co se týká případných nehod,tak mají výhodu gumiček v nohavičkách oproti standartním trenkám chlapeckým nebo tanga,tam to je malér když se něco přihodí.Jak říka partnerka -dost se do nich vešlo a z praxe mohu potvrdit,že tomu tak je.

jirka :-) (Ne, 1. 11. 2015 - 21:11)

Vypadá to zě hodně kluků nosí slipy když si to pročítám :-) :-)

zdenek (Po, 26. 10. 2015 - 21:10)

Honzo nejlepší si pořádně si přečíst si návod já jsem taky si dal projímadlo mělo učinkovat za 8 hodin a po 6 hodinách jsem si říkal že mám 2 hodiny času břicho mi bolelo a cítil jsem jak mi pomalu leze jako špunt ze střev na krajíčku se mi to pomaloučku posunovalo a já jsem byl kylometr o baráku asi tak 300 metrů od baráku se to dostalo ven nejdřív velice tvrdá hovna a pak mazlavá kaše slipy se naplnily a když jsem byl doma a připravoval jsem se k očistě tak na mě přišla další vlna nejdřív jsem prděl zvuk byl zajímavý a pak jsem přitlačíl a ta boule se zvěčila měl jsem to jak vzadu tak i vepředu a nejvíce mezi nohama

honza (So, 24. 10. 2015 - 20:10)

Mate zkusenosti s projímadlem?já minule když jsem měl velkou zácpu a já jsem si dal o hodně vícenež jsem měl při vencení psa venku na mě to přišlo a ve slipech byla hned boule to se mi stalo před měsícem a nechci zase to zažít je mi 13let

Zuzka (Pá, 9. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj všichni já mám s...Hele, tohle bych viděla na důkladnější lékařské vyšetření. V Tvém věku bys určo neměla mít takovéto problémy se zažívacím traktem a se svěrači. Rozhodně ne takto dlouhodobé. Že se pokadíš, když to na Tebe někde nutně přijde a nemáš se kam uchýlit na záchod, tak to se samozřejmě stát může. O tom bych taky mohla vyprávět, ale nemělo by to být časté. Nebylo by možná od věci nasazení plenek. Ne že potom bude to počurání nebo pokakání nějak příjemnější, ale nebude Tě tolik traumatizovat, že na Tobě všichni vidí, co se Ti stalo.

Natálie (Pá, 9. 10. 2015 - 06:10)

Ahoj všichni já mám s tímto problém už 3roky. Je mim 14let takže ještě chodím na ZŠ.Mám často průjem a právě ten mi nejde držet . Nosím jenom bílé kalhotky . Ten průjem je vždy tak řidký že to normálně proteče na legíny. Takže pod kalhotkama má vždy 3 savé vložky a ještě jedny kalhotky . To se hodně usvědčuje protože jak potřebuju na záchod NIKDY to neudržím takže se i počůrám a to je na psichyku hodně špatný nevíte jak cvičit svěrače ? Protože když začnu potřebovat tak to zrovna vyjede jako kdybych ty svěrače vůbec neměla . Ať jdu kam jdu tak mám vždy sebou hromadu kalhotek i vložek PROSÍM O POMOC

Pavel (Čt, 8. 10. 2015 - 18:10)

Poslala mě domů,ale ta...Ve škole je to docela drsný. Já jsem jednou chytil hoňku při zeměpise, ale nějak jsem si říkal, že to vydržím a navíc, že když sedím, tak se prostě posrat nemůžu. To byl dost velký omyl, za zvukových efektů jsem se podělal a jak jsem seděl, tak to šlo dopředu. Největší trapas byl, že druhý den člověk musel před spolužáky znova. Přece jen, pokud se to stane před neznámými lidmi, tak je to lepší.

Irča (Čt, 8. 10. 2015 - 09:10)

Poslala mě domů,ale ta cesta s plnýma trenýrkama i když jsem měla delší sukni byla bídná.Doma zase zda umím jít včas na WCNepříjemné to bylo a ty jizlivé poznámky od hlupáků taky

Reklama

Přidat komentář