Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Olin (Čt, 23. 7. 2015 - 14:07)

Ano, stát se může,...Tak nevím, co s tím má co dělat vedro.
Je to o tom, že člověk do sebe nemá bez rozmyslu prát věci, které mu nesednou.
Když se Ti to stalo, tak jsi se měl nejprve osprchovat a pak to na WC dokončit a ne to ještě pustit do plavek, aby jsi je měl plné. To je úchylárna jak prase.

luděk (Čt, 23. 7. 2015 - 14:07)

To víš, že se to může...Ano, stát se může, obzvláště v těchto vedrech.
Člověk něco sní, nesedne to a je malér.
Mě se to stalo předevčírem na koupališti. Byli jsme s partou, zmrzlina, nějaké to pivko a další dobrůtky.
Začalo mi škrundat v břiše a najednou křeč a byly hned plné plavky.
Přišla další vlna, posunul jsem se na trávu, pustil to všechno.
Pak jsem šel do sprch, kde jsem se dal do pořádku.

Jiří (Čt, 16. 7. 2015 - 12:07)

Je to sice nemilé,ale stát...Určitě se to může stát každému. Stačí něco sníst, co tělu nesedne a je na problém zaděláno. Dneska si sypu popel na hlavu, když si vzpomenu, jak jsme se posmívali jedné holce ze třídy, která se pokadila na výletě. Byli jsme tehdy na pouti a tláskala se tam jedna sladkost za druhou a zmrzlina- no a jí to nesedlo. Cestou zpátky ke škole se při čekání na zelenou na přechodu pro chodce doslova podělala. Navíc měla světle béžové kalhoty, takže kromě smradu to bylo i dost vidět. Chudák pak jen brečela, my idioti se jí jen smáli a navíc v tom byla asi půl hodiny než jsme se dostali do školy, kde se vysprchovala v kantorské sprše a vzala si na sebe věci na tělocvik.
Za pár let došlo i na mě. Dal jsem si kebab, nějak mě nesedl a v metru jsem začal cítit, že budu muset na velkou. Tlak byl větší a větší, jenže mezitím jsem se dostal do centra, tak jediná možnost byla WC ve stanici. Jenže tam byla velká fronta, tak jsem v zoufalství vyběhnul ven, že jako najdu nějakou otevřenou hospodu. Na ulici jsem se pěkně posral a pak mě čekala necelá hodina pobytu v tom než jsem se dostal domů.
Takže se nikdo nesmějte ono to může přijít na každého :-)

seru z vas (Út, 14. 7. 2015 - 17:07)

Uchylove, čím se to zabejvate.

Erika (Út, 14. 7. 2015 - 11:07)

Je to sice nemilé,ale stát se to může každému když si to asi nikdo nechce připustit že by se to stalo.Takových už bylo.Já to zažila v devítce ve třídě kdy jsem měla řádnou nadílku a nedávno jsem měla plné opalovačky k prasknutí a té ostudy,ani nemluvit.Než jsem se nadála,tak s ryclostí se mi naplnili a nafoukli k prasknutí.Větší potupu včetně tohoto a veškole jsem nezažila,ale s tím nic nenaděláte.Normální člověk nadtím mávne rukou a není co řešit

Jana (Čt, 9. 7. 2015 - 15:07)

Do plavek či jinám,tak to je fuk.Nemusí jít ani o průjem,ale je to více vidět,bohužel.Mám s tí zkušenosti i mimo plavky jít kolik km s foroptou v kalhotech když toho je moc a šude se to lepí a maže.TO MUSÍ ZAŽÍT KAŽDÝ JINAK NEUVĚŘÍ

Táňa (St, 8. 7. 2015 - 16:07)

Táňo, říkáš, stát se...To víš, že se to může stát i do plavek, stačí náhlý průjem a nenaděláš nic. Já se zase divím, že se někdo směje, protože by si každý měl uvědomit, že to může postihnout i jeho a jak by mu asi bylo, kdyby se mu někdo smál.

Lilikus (St, 8. 7. 2015 - 12:07)

Ahojte jak se mate

Karel (Út, 7. 7. 2015 - 21:07)

Prostě stát se to může...Táňo, říkáš, stát se může, ale, do plavek, tak to je již přes čáru. A ani se nedivím, když se někdo směje, každý by si měl uvědomit, že tohle se zkrátka nedělá a holt, každý by si měl nést důsledky za své činy.

Táňa (Ne, 5. 7. 2015 - 13:07)

Prostě stát se to může každému. Buďme trochu tolerantní, není nic horšího než mít v takovou chvíli okolo několik posměváčků nebo to člověku připomínat.

Dana (Pá, 3. 7. 2015 - 05:07)

Kdo to nepocítí na vlastní kůži, nepochopí. Ale na každého jednou dojde, i na ty chytráky jako Karel. A třeba se někde posere na náměstí nebo v tramvaji a budou na něho hledět desítky lidí, pak už snad pochopí svou netolerantnost.
Je mne velmi líto, že jsme tak netolerantní národ, sytý hladovému nevěří, až když ho jednou samého přepadne hladování.

Anna (Čt, 2. 7. 2015 - 16:07)

Pro Karla a jemu podobným.Pokud někoho posuzujete a odsuzujete zatoto,tak to jste fakt supermani.Přeji Vám aby jste to zažili na vlastní kůži a vidělo by se.

Marie (Čt, 2. 7. 2015 - 12:07)

Asi ji máš skutečně rád...

Karel (Čt, 2. 7. 2015 - 10:07)

Ano, právě.
Starost to...Já se jí ani nedivím. A nedivil bych se ani tomu, kdyby se s Tebou kvůli tomu rozešla, neboť, kdo není schopný udržet stolici a ještě si na dovolené nadělat do plavek, nezlob se, ale ten by u mne neměl šanci.
Tohle, kdyby udělala moje přítelkyně, tak bych se zbalil a konec dovolené.

Roman (Ne, 28. 6. 2015 - 09:06)

Teď, když vidím jaké...Ano, právě.
Starost to někdy může být.
Mě se to stalo loni na pláži v Chorvatsku.
Také mi něco nesedlo, ležel jsem na dece.
Začalo mi škrundat v břiše a měl jsem tam tlak.
Jelikož bylo vedro, byl jsem takový připitomělý, hned mi nedošlo, co se děje, tak jsem si chtěl uprdnout a bylo zaděláno na problém.
V plavkách pořádný náklad.
Přítelkyně z toho měla druhé vánoce.

právě skoro (Ne, 21. 6. 2015 - 15:06)

Teď, když vidím jaké máte starosti....

Lenka (Ne, 21. 6. 2015 - 15:06)

Tak pokadit se do plavek je dobrý aspoň v tom, že lze teda plavat někam dál od břehu a dát se docela solidně dohromady.
Mě jednou nesedla zmrzlina po obědě a ve městě už to pak taková sranda jako na koupališti nebyla.

Lidka (So, 20. 6. 2015 - 22:06)

Lidko, díval jsem se na ten... Po letech je to jen zážitek z prázdnin. To nehezký vyprchá a to ostatní zůstane jako hezká a legrační vzpomínka

Luděk (Pá, 19. 6. 2015 - 21:06)

Jj , tak jsem tu po dlouhý...Lidko, díval jsem se na ten Tvůj tehdejší příspěvek. A co se Ti na tom vlastně líbí? Myslím, že pokadit se do plavek není zrovna nic moc zážitek.

Lidka (Čt, 18. 6. 2015 - 21:06)

Začíná letní...Jj , tak jsem tu po dlouhý době, podívej se na mě 1.8.2011,jak jsem se posrala do plavek, dneska vzpomínám, jak to bylo vlastně hezký. V Primorsku tehdy pláž končila skálou a něco jako WC se nacházelo až po vylezení dlouhých schodů. No a tak se toho už nebojím.Zrovna včera jsem to už nevydržela a cestou domů jsem se strašně
pokadila do kalhotek. No a co, doma jsem to uklidila jako tehda v Bulharsku a bylo to.

Reklama

Přidat komentář