Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 03:09)

Ačkoli si to mnozí...to bylo poučnííí!

Starý Kuda (So, 31. 8. 2013 - 22:08)

Ačkoli si to mnozí neuvědomují, hovno se v době novověku (a částečně již dříve) stalo předmětem big businessu. Z hlediska obchodního zde nalezneme dva pohledy: Pohled přímého obchodu - jedná se o směnu hovna za peníze, zpravidla se jedná o hovna zvířecí, někdy též nazývaná jako hnůj. Pohled nepřímého obchodu - je nejvýznamnější složkou všech světových ekonomik, o nepřímém zisku z hovna se podrobněji rozepíšeme v následujícím odstavci. Nepřímého obchodu využívají především výrobci záchodů. Dalším významným produktem jsou toaletní papíry či osvěžovače vzduchu, dále pak WC gely apod. Bez hovna by všichni tito výrobci zkrachovali, zaměstnanci by se ocitli na dlažbě a nakonec by se z toho stejně všichni posrali! Díky psím hovnům zase bohatnou výrobci čističů obuvi. Samostatnou kapitolou se stávají hovna ptačí. Bez nich by neexistovaly firmy vyrábějící speciální antihovnivé šampony (každý již jistě zažil nepříjemnou zkušenost) či restaurátoři soch a jiných posrávaných uměleckých děl. Jak jsme si tedy mohli všimnout, význam hovna je tak široký, že zasahuje od ekonomického vývoje lidstva po umění.

martina buršová (Čt, 29. 8. 2013 - 08:08)

ja také mam plenky a doma do nich vzdzcky seru fuj to pak smrdim a beru si je i na ven

martina buršová (Čt, 29. 8. 2013 - 08:08)

ja také mam plenky a doma do nich vzdzcky seru fuj to pak smrdim a beru si je i na ven

martina buršová (Čt, 29. 8. 2013 - 08:08)

ja také mam plenky a doma do nich vzdzcky seru fuj to pak smrdim a beru si je i na ven

martina buršová (Čt, 29. 8. 2013 - 08:08)

ja také mam plenky a doma do nich vzdzcky seru fuj to pak smrdim a beru si je i na ven

patolog (Út, 27. 8. 2013 - 21:08)

Jsem toho svědkem denně. Proč si myslíte, že u nás máme nerezové stoly s drážkami do kanálku u nohou? Po smrti všechno povolí a tečou z vás sračky horem dolem. Mimochodem za živa se nikdo z vás neposral, když tu tak píšete o tom reagování?

Mološ (Út, 27. 8. 2013 - 19:08)

jsou pohadkyTaké si myslím, že je to jenom mýtus, nebo jste něčeho podobného byli svědky?

Laďa (Út, 27. 8. 2013 - 07:08)

jsou pohadkyAno, máš pravdu, jsou to pohádky, člověk po smrti nemůže reagovat, tak, že z něj nic nevyjde.

Pavel (Po, 26. 8. 2013 - 13:08)

Něco podobného co se stalo milanovi se stalo i mně i když né v takovém rozsahu.
Ráno jsme si vyjeli skupina lidí na kolách už v plavkách k vodě,tak 10km od kempu.U vody v cíli se mi to přihodilo a navíc si poškodil plavky o větev a to tak že byly na zahození jak se roztrhali.Nicméně holky měli sebou i rezervní plavky a tak jsem den i cestu strávil v bikinách své kamarádky.Naštěstí nebyly růžové ale modré a nikdo si ani nevšiml že mám na sobě dámské plavky.Lepší než být nahý,nikdo se nesmál a bral to s nadhledem.Jsou horšéí věci

to (Ne, 25. 8. 2013 - 16:08)

jsou pohadky

Reklama

Přidat komentář