Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Láďa (Ne, 22. 11. 2015 - 16:11)

Vycházej z toho, že...Danielo, možná máš pravdu, ale myslím si, že holka, která chodí do školy by se měla sama dát do pořádku, to snad patří k základům.
Pokud se nechala takto umýt, tak patří spíše do zvláštní, nemyslíš?

Daniela (Ne, 22. 11. 2015 - 14:11)

No, nevím, Franto. Dost...Vycházej z toho, že někteří jsou zvyklé se starat o mladší sourozence.

Láďa (Ne, 22. 11. 2015 - 14:11)

To, na co se vás chci zeptat...No, nevím, Franto. Dost dobře si nedovedu představit, že by ty holky byly tak solidární a té mladší spolužačce umyly podělaný zadek.
Já osobně bych tohle neudělal a pokud to opravdu, jak píšeš udělaly, tak před nima smekám, ale dalo to sebezapření, vždyť někoho takhle umývat je docela dost nepříjemné.

Honza (So, 21. 11. 2015 - 20:11)

To, na co se vás chci zeptat...Já hlavně nevim, jak si mam v praxi představit "se dát do pořádku", když se poseru kdekoli jinde než doma. Jít se někam vosprchovat určitě neni možný kdykoli a kamkoli, a nosit s sebou v bat'ohu na zádech náhradní voblečení, abych se měl do čeho převlíknout, pokud bych se posral, ve zvyku nemam. Přesněji řečeno - já nenosim ani ten bat'oh.

Filip (So, 21. 11. 2015 - 19:11)

To, na co se vás chci zeptat...Pro boha, co je to za blbou otázku?
Ta holka musela bejt pěkně pitomá, kdytž se nedokázala dát sma do pořádku.
Každý, kdo se podělá by se měl dát do richtiku, nechat se umývat, tak to udělá snad jenom idiot.

Franta (So, 21. 11. 2015 - 17:11)

To, na co se vás chci zeptat je poněkud neobvyklé.
Stejně, jako v Lukášově třídě se něco podobného stalo.
Jedna holka se kroutila při písemce, chtělo se jí na záchod a to na velkou.
Zřejmě si myslela, že to vydrží,ale omyl. Když zazvonilo, konečně se zvedla, ozvalo se prdnutí a měla plné kalhoty.
Šla na WC, strašně brečela. Jedna deváťačka si toho všimla a podle toho, co jsme se dozvěděli byla tak dobrá, že ji dala do pořádkju, vůbec se neošklíbala a neměla žádné poznámky.
Dávali jste vy tak někoho do pořádku?

Lukáš (So, 21. 11. 2015 - 16:11)

Tak to určitě,tihle...Však ono na všechny chytráky může dojít dřív než si myslí. Jednou jsme byli ve škole a jeli jsme na nějaký hrad. Po prohlídce tam byla nějaká pouť, no všichni jsme si dali nějaké sladkosti a jedna chuděra z toho dostala na zpáteční cestě průjem. Obvykle to jde dost rychle a než jsme došli ke škole, tak to chudák pustila do kalhot. Kromě toho, že to bylo cítit, tak to bylo i dost vidět. Ten den jsme se jí všichni smáli, ale do týdne už jí to nikdo nepřipomínal až na jednoho blbečka, který pořád měl na ní kvůli tomu poznámky. Půl roku poté se sice nepokadil, ale počůral se do kalhot, když se v hodině nezeptal, jestli nemůže na WC. Takže na něj došlo taky.

Karel (So, 21. 11. 2015 - 15:11)

Tak Rosťo,toho psychiatra by...Evo, určitě nemáš pravdu, Ty už jsi zrovna, jak moje stará.
Náš čtyřletej kluk přišel ze školky s plnýma kalhotama ještě řval, že se mu chce, moje namísto toho, aby ho dala na nočník, tak mu jej podala, on se do něj vyčůral a zbytek dodělal do kalhot, pak ho umyla.
Byl zaneřáděnej až hrůza a kalhoty měl k prasknutí.

Lex (Pá, 20. 11. 2015 - 13:11)

Zdenku,napiš mi adresu emailovou a napíši ti

zzdenek (Čt, 19. 11. 2015 - 11:11)

Je mi 14 let a chtěl jsem to zkusit jaký to je se pokadit chtěně ležel jsem na posteli a věděl jsem že potřebuju tak jsem zatlačil naplno a už to ze mě lezlo byl jsem jenom ve slipech a bylo to velikánská úleva že mi nebolí břicho pak co jsem se umil a převlékl a díval jsem se jestli někdo píše a i na youtube tak jso videa jak to někdo dopravdy pustí

Trapas (St, 18. 11. 2015 - 18:11)

Neni to nic prijemneho a ani bych to nikomu nepral. Sam jsem to vsak zalil jako kluk. U známých na zabijacce. Po vsem mastném jsem mel bricha bol ale kdyz presel neresil jsem to. Bohuzel se vratil a nez jsem se nadal mel jsem to v trenkach. A navíc mi to steklo po nohavici u teplaku az do holiny. Byl to trapas

Dita (St, 18. 11. 2015 - 14:11)

Tak to určitě,tihle chytráci co si o sobě myslí,že se jim to nemůže stát lze jen popřát aby to zažili na vlastní kůži a s plnou parádou včetně posměchu ap.

Eva (St, 18. 11. 2015 - 13:11)

Tak Rosťo,toho psychiatra by jsi měl navštívit ty sám a tobě podobní exoti

Linda (Po, 16. 11. 2015 - 22:11)

Lindo, dodělat to do kalhot...Tak pokud na něj přišla druhá vlna rychle, případně byla ,,řidší´´, tak by se jen těžko stihl umýt a v takovém případě to je logické řešení.

No a já si už dávám pozor, abych zase nepotřebovala ,,přebalit´´.

Rosťa (Po, 16. 11. 2015 - 22:11)

Tak teď už to vím taky a...Lindo, dodělat to do kalhot je primitivismus.
Měl se nejprve umýt a pak si sednout na záchod. Do kalhot to dodělá tak jedině úchyl, nebo člověk, který to nemá v hlavě v pořádku.
Doufm Lindo, že Ty si již dáš pozor, Martin by měl navštívit psychiatra.

Linda (Po, 16. 11. 2015 - 21:11)

Tak já žasnu nad...Tak teď už to vím taky a už potřebu neodkládám.

A co se týká Martina, tak je snad logické, že to ,,dodělal´´ do kalhot, to se měl jít posadit se špinavým zadkem na záchod a zašpinit celé wc a vše okolo.

Rosťa. (Po, 16. 11. 2015 - 20:11)

Ahojte všichni. Tak mě se...Tak já žasnu nad pokleslostí některých lidí.
Lindo, tak to jsi si měla dojít na záchod a ne to tak dlouho zdržovat. To bych ještě toleroval, ale ten druhý týpek, když to na něj přijde to raději ještě pustí do pyžama místo toho, aby lenoch vstal a šel na záchod, tak to je docela síla.
Být jeho přítelkyní, tak nevím.

Martin (Po, 16. 11. 2015 - 20:11)

Já mám jeden takový...Ahojte všichni. Tak mě se stalo něco ještě kurióznějšího.
stalo se mi to předevčítem ráno.
Ležel jsem v posteli a měl jsem nějaký břichabol. Nevěnoval jsem tomu pozornost, myslel jsem si, že si jenom uprdnu, ale za příslušných zvukových doprovodů se to ze mne začalo valit a brzy byla na kalhotách od pyžama řádná boule, měl jsem do slova plné kalhoty.
Aby té šílenosti nebylo ještě dost, tak na mne přišla druhá vlna. Možná si řeknete, že to byla blbost, ale já to zkrátka komplet pustil.
Přítelkyně z toho měla druhé vánoce, pořádně mi vyhrnula nohavice, ať prý to není všude zaneřáděné a já šel s těžkýma kalhotama do koupelny. Docela šok, kolik toho člověk může po ránu vyprodukovat, byla to pořádná hromada.

Linda (Po, 16. 11. 2015 - 16:11)

Já mám jeden takový kuriózní zážitek, jednou jsem doma uklízela po velké přestavbě a už jsem to chtěla mít z krku, chtělo se mi už dost na velkou, ale pořád jsem to odkládala, přítel se mi smál, jestli se chci pokadit, tak jsem ho jen odbyla, ať si nedělá srandu. Pak jsem si řekla, že ještě zajdu s košem a pak už si na ten záchod zajdu, no zkrátím to, u popelnic mě chytla šílená krize a k mému ,,štěstí´´ si hned vedle stoupnul bezdomovec, snažila jsem se tu krizi překonat, ale za jasných zvukových doprovodů se mi to najednou všechno vyvalilo do kalhot, bezdomovec na mě jen pobaveně koukal a pak prohlásil, že má takový dojem, že potřebuju přebalit. Mě bylo tak trapně. Navíc přítel mě udveří vítal s úsměvem a průpovídkou, že teď už jsem snad konečně spokojená.

Radka (Po, 16. 11. 2015 - 15:11)

Tak to nejsi sama Romčo,ale já měla tanga.Slipy by byly lepší

Reklama

Přidat komentář