Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lidka (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

Ahoj.
Je to velmi zajímavé...Ahoj, podívej se na 1.8.11

jirka (Čt, 11. 7. 2013 - 17:07)

Je mi 25 let a byl jsem s kámošem více přilitý alkoholem, slavili sme narozeniny v nejaké putice blízko jeho baráku a když jsme jely pešky k nemu domu, najednou mne to nejak začalo šimrat v břiše a najednou sem nechtene zatlačil a podelal se do kalhot... Jenom sem tam tak stál, nezmoh se na jediné slúvko. Když přešel prvotní šok, pomaloučky sem se dotrmácel k baráku, naštestí jsme nepotkaly v polnoci nikoho, podařilo se mi dostat do koupelny a dát se dopořádku. Je tomu mnesíc a nemluvíme o tom...

Sońa (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Pokadit se do plavek se podařilo asi leckomu,pokud to je někde na pláži nebo plovárně,tak to je pěkný malér i trapas.
Mně se to stalo jak v plavkách,tak i mimo ně a je to teda nic moc zážitek

Milan (Ne, 7. 7. 2013 - 21:07)

Ahoj.
Je to velmi zajímavé fórum. Chci se zeptat, zda se někomu podařilo se pokadit do plavek?

péťa (Ne, 20. 12. 2015 - 20:12)

Včera jsem jedl a chtěl jsem si prdnout a najednou jsem měl plné slipy

Honzík (Út, 1. 12. 2015 - 18:12)

Sabino: Já to pochopil tak, že máš čekat na ni až přijde, promiň.
Ale jinak tedy ve škole kakat chodíš?

A jak psala Jana, nic si z toho nedělej! Párkrát za život to každý člověk neudrží hlavně pokud je to řídké.

Jana (Út, 1. 12. 2015 - 16:12)

Z toho si Sabino nic nedělej.To samé jsem zažila ve škole na gymplu ve 4 ročníku.Bylo toho moc a nadílku jsem měla všude i s ostudou.Stane se

Sabina (Po, 30. 11. 2015 - 21:11)

Kdyby sis přečetl co jsem napsala tak bys věďěl že mi učitelka řekla ať to vydržim

Honzík (Po, 30. 11. 2015 - 19:11)

Sabino: A ty jsi nechtěla jít kakat na školní záchody, že jsi dopadla takto?

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 14:11)

Jsem se POKAKALA ne probudila !!

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 13:11)

Mě se stalo v pátek něco........jsem se probudila

Sabina (Ne, 29. 11. 2015 - 06:11)

Mě se stalo v pátek něco neuvěřitelného po škole jsem chtěla něco vysvětlit od třídní a tak tam tak sedim a najednou jsem potřebovala kakat učitelka mi řekla ať počkám tak čekám a najednou jsem potřebovala čůrat jenže to přišlo tak rychle že bylo mokro začala jsem plakat tak mě uklidňovala a chtěla mě zvednou a najednou .....

zacharias (So, 28. 11. 2015 - 12:11)

Moje pani ma casto zvyk, jak dojde domu z prace nebo odnekud,proste se ji chce prdnout tak naspuli prdelku a pusti
prd jeste oblecena.
A ja vedom si uskali tohoto zradneho pocitu :))) jen netrpelive cekam az to jednou nebude pouze vzduch ale hezky vyvali do kalhot :)))) Je to pouze ze skodolibosti.... proste zabava :))))

Silva (So, 28. 11. 2015 - 11:11)

A co mamka, jak to vzala,...Ne, nenadávala, proč by měla, to se prostě může stát. Ještě mě uklidňovala.

Pavel (So, 28. 11. 2015 - 08:11)

Mě třeba mamka umývala...A co mamka, jak to vzala, nenadávala Ti?

Silva (Pá, 27. 11. 2015 - 19:11)

Mě třeba mamka umývala pokaděný zadek ještě když jsem byla v devítce, prostě jsem byla strašně v šoku z té situace a nevěděla jsem, co mám dělat.

Trapas (St, 25. 11. 2015 - 17:11)

Hlavně si kontroluj...Je to trapne samo o sobe. Jak uz jsem psal,stalo se mi to u známých na zabijacce. Jelikož to nebylo doma musel jsem se umyt na miste. Jelikož to asi nechteli mit doma,tam me poslali do stare koupelny v prizemi. Misto sprchy tam byla jen ta hadice. Musel jsem do naha a osprchovat se. Mati mi drzela tu hadici nade mnou a ja se omyl. Hned mi vyprala teplaky a vyplachla holinu,za co sem byl rad,ze sem nemusel delat. Nekdy se to stane a člověk je rad za pomoc a podporu druhych. Takže bych za to nikoho neodsuzoval,jsme jen lide. Muze se to stat každému.

Petr (St, 25. 11. 2015 - 10:11)

Nechat si ještě v deseti...Hlavně si kontroluj pravopis, než někoho nazveš rozmazleným frackem.
Já bych to zas až tak dramaticky neviděl, šok a celková zkleslost, možná byl tím, co se mu stalo paralyzován.
Co vy na to ostatní?

Tom (Po, 23. 11. 2015 - 18:11)

Já bych to zas až tak...Nechat si ještě v deseti letech umývat podělaný zadek od mamky mi připadne docela síla. Je to příklad totální nesamostatnTak se chová jenom rozmazlenej fracek.osti.

Pavel (Po, 23. 11. 2015 - 16:11)

Danielo, možná máš...Já bych to zas až tak nedramatizoval.
Že se pokadila a holky ji dávaly do pořádku?
Třeba z toho byla tak špatná, že nebyla ani schopná.
Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti.
Byli jsme s mamkou a ségrou na zabíjačce a něco mi nesedlo.
Když jsme přijeli domů, tak bylo vše v pohodě, večer jsem šel spát, k ránu jsem si uprdl a bylo to.
Mamka se ségrou mne doprovodily do koupelny, před tím mi vyhrnuly nohavice, abych to tam nezaneřádil.
Ještě mne to chytlo znovu, tak jsem si na jejich radu stoupnul do vany a úplně jsem to pustil.
Pak mne vysvlékly z toho podělaného pyžama a vykoupaly. Byl jsem z toho, co se mi stalo pořádně rozklepaný, vůbec z toho nedělaly vědu, byly obě v pohodě.

Reklama

Přidat komentář