Reklama

Zasunutí prstu do zadku

Mirka (St, 21. 10. 2009 - 14:10)

Ale jdi ty siláku.Chápu tě že jako gay máš na to jiný názor,vždyť jak jinak byste si to s přítelem asi dělali.

mik (St, 21. 10. 2009 - 07:10)

No kdybys mi tam strčila větev a jěště mi do ní kopla, tak už bys asi neměla čím žádat o rozvod. Protože ruce a hubu bys měla na sračky.

Mirka (Út, 20. 10. 2009 - 18:10)

kdyby tohle po mě chtěl ten můj tak mu strčim suchou větev do prdele až by zařval a prosil at mu ji vyndám!pak bych ho do ní kopla a šla zažádat o rozvod a jeho bych nechala zavřít do blázince!!!!!!!!!!

Jarda (St, 7. 10. 2020 - 12:10)

Jeziš tolik krutosti najednou??

Buzna (Út, 20. 10. 2009 - 17:10)

Lenko ty seš kráva u vás...Od té doby co mám hemeroidy,tak ty kuličky v prdeli,ani vibroše nesnáším,jedině ližbu!

Lenka (Po, 19. 10. 2009 - 16:10)

HANKO NEVÍM CO JE NA TOM PRAVDY,ALE TEN VYBRÁTOR JSEM CHLAPOVI STRČILA DO KONEČNÍKU A VYPADALO TO NA ROZVOD.PODLE MĚ POŘADNE CHLAP SI PÍCHAT ZADEK NEBUDE NEZLOB SE NA MĚ JE TO MŮJ NÁZOR.TO STEJNY CHLAP V TANGÁCH S VYHOLENÝM PENISEM TO BYCH SE POČURALA SMÍCHY.ALE KAŽDEJ AT SI DĚLÁ CO CHCE

miro (Ne, 18. 10. 2009 - 08:10)

Koukám,že příspěvek zaujal... sám bych si o to neřekl, ale když na to myslím bude to asi vzrušující

Hana (Ne, 18. 10. 2009 - 07:10)

Koukám,že příspěvek zaujal nečekala jsem to.Prostě nejhorčí je když si o to chlap neřekne.Přitom masírování prostaty chlapa dovádí k šílenství.Nejhorší na tom je že jsme to zkusily až po 5 letech.Ty anální kuličky v parnerově zadečkuo
opravdu vyvolávají šílenou erkci,s takovym chlapem si pak můžete dělat co chcete.Díky tomu jsem začala prožívat i orgamy partner víc vydrží.Kamarádka mě tuto techniku poradila ,protože to stejné praktikuje svému parnerovi.Podmínkou je opravdu mazat zadeček.

pp (Pá, 16. 10. 2009 - 10:10)

Jó, Hanko to je super ! Máš...Hold to byla a je správná šikulka.Takových aby bylo co nejvíce.Co tisíce,statisíce,miliony,protože jsme tu do času.

x (Pá, 16. 10. 2009 - 10:10)

Jó, Hanko to je super ! Máš to boží. Zkus ještě jednu věc - jednou v létě u nás byla na návštěvě kámoška, byli jsme sami doma, děti pryč, jen já, manželka, kámoška a bavili se o sexu a pak i o tom co nejperverznějšího děláme v sexu. Kámoška se potutelně zatvářila, ža nám něco ukáže. Musel jsem si kleknout, namazala mi zadek a poručila manželce ať mi tam vrazí robertka a pak mi stopořený úd tahala dolů a do zadu k zadku až to bolelo. Bylo to šíleně vzrušující, hned jsem stříkal. Ale poručila mi ať zůstanu a pořád ho honila a přirazila robertka úplně hluboko. Jednou rukou mě tahala za koule a druhou za penis jako by ho chtěla natáhnout až podlaze, prostě jako by ho dojila. Tak to dělala snad půl hodiny a já pořád stříkal. Manželka se pak se mnou dva měsíce nebavila ! :-)) Ale stálo to zato !

Jenda (Pá, 16. 10. 2009 - 09:10)

Hani, ty jsi poklad ! Jsem ženatý 8 let a manželce normálně dělám masáž zadečku olejíčkem a strašně se jí to líbí ale když jsem jí řekl, aby to stejné udělala mě, tak se kroutila jak had ! Snad jsem měl dojem, že si myslí že jsem teplej nebo co ! A sama si užívá !

m (Pá, 16. 10. 2009 - 01:10)

Konečxně chlap kterej přiznal... Koukám,že jsou z toho zatím všichni vykulení ,ale to je život .Nejméně 100 bodů,ale to je málo Hani.Jen tak dále.

Hana (Čt, 15. 10. 2009 - 15:10)

Konečxně chlap kterej přiznal že se mu to líbí.Já mám také partnera 5 let.Po takové tobě jsme si navrhovali různé zpestření při sexu lastně jsme se o tom začali bavit s kamarádkama a vyšlo ztoho že to svym chlapům dělají běžně.Já jsem si toho svého připravila taky nejdříve jsem si sním hrála pak začalá sád penis a laskat kouličky níž a níž a neřekl neh toho lízala jsem mu zadek a ocas mu stál jak svíčka namazala jsem si prst a pomalu mu roztahovala prdelku po 2 minutách sám začal přirážet na prsty sám.Dnes mám koupený připínací penis a dělám mu to zcela běžně. Dokonce při intimním styku když mě šoustá tak mu zavádím anální kuličky má pak úžasně tvrdý penis.

Honza (Čt, 15. 10. 2009 - 06:10)

Já jsem to strašně odsuzoval.Anál ano ale jen ženě.S manželkou jsme si vyměnily role.Nejdříve jsem nechtěl připadalo mě to blbí,ale bylo to super.Prostě mě dala polštář pod zadek jemně mě masírovala a kořila a pak do mě zasunula nagelované anální kuličky a začala ve mě jezdit to co mě teklo vzrušením z penisu nebudu ani říkat a pak na vystřik to už vůbec ne manželka z toho byla úplně vedle a já taky.Anální sex praktikujem už dva roky

Ivka (So, 10. 10. 2009 - 22:10)

Slečno, nic si z nich...Už jsem tady měsíc nebyla, ale když si najdu tuhle diskuzi tak se řežu smíchy co někteří píší. Anální sex je velice příjemný, neprovozujeme ho sice často, ale když ano tak to jsou orgáče, že lezu po stěně až mě manžel krotí, abych nevzbudila sousedy-bydlíme totiž v paneláku.Mám jich několik a jsem po nich tak vyřízená jak po hodině v posilovně.Doporučuji.

maniak (So, 19. 9. 2009 - 20:09)

Slečno, nic si z nich nedělej. Asi se sami nemyjí...

Souhlas (Pá, 18. 9. 2009 - 17:09)

Ať žije žloutenka!

Sim (Pá, 18. 9. 2009 - 17:09)

To musíte teda pěkně smrdět, brrrrrr

Slečna (Pá, 18. 9. 2009 - 16:09)

Současný můj kluk mi chtěl při milování vsunoud prst do zadku, já ale odmítla, a řekla, že on by to tam taky nechtěl. Po týdnu mi ale řekl, že chce vykoušet ten pocit a tak jsem mu tam prst vsunula - a když jsem mu zároveň chytla penis a chvilku jen držela-udělal se. Já pak svolila a prstem mi "ojel" zadek, přidal i dráždění klitorisu - já byla hotová. Jsem ráda, že jsme oba si to zkusili a často se tak dráždíme - ale jen jedním prstem. Anální styk oba odmítáme.

Pedrof (Ne, 13. 9. 2009 - 04:09)

me se libi,kdyz me zena rozdrazdi a pak m zasune do zadecku vibracni kolik,pak se na nej posadim a ona i sedne na me,je to boziiii

Reklama

Přidat komentář