Reklama

marihuana detox - psychika a fyzika

Anna (Pá, 12. 6. 2009 - 11:06)

Milá EvoF, je mi líto, že to musím napsat, ale s tvým přítelem už to asi nebude jiné. Pořád se říká, že na trávě není závislost, ale taky je. Hlavně tedy ta psychická, ale fyzicky se to taky projeví (viz. starší příspěvky). On už se hulení nevzdá. Myslí si, že všechno je lepší když je zhulenej. To, že tě tím zraňuje a zanedbává bohužel nevidí. Pokud to kombinuje s pravidelnými návštěvami hospody, tak si myslím, že už to není ten, kterého sis zamilovala. A věř mi, že nejspíš jiný nebude (pokud tedy nebude OPRAVDU chtít a přestane hulit a pít s mírou (nebo nejlépe vůbec)). Určitě by sis zasloužila někoho lepšího!!

EvaF (Čt, 11. 6. 2009 - 22:06)

Anna: Dekuju za prispevek. Bohuzel vse sedi. U pritele se stridali stavy - strasne te mam rad, budem spolu, neco resil, vetsinou, kdyz vede ,,radny Porad jsem si rikala, cim to. A v posledni dobe me napadla ta trava.
Pred 4mesici mel uraz, musel prerusit skolu, jen doma, pak kazdy den v hospode, a ted ho skoro ani nepoznavam,...je fakt, ze kdyz promluvi na me se stale aspon snazi byt porad ,,tim hodnym,,. Taky proti tomu striktne nejsem, ale narusuje to uz vedeni radneho zivota.

Anna (Čt, 11. 6. 2009 - 12:06)

EvěF: Myslím, že hulení dokáže zničit vztah. Znám to z vlastní zkušenosti. Člověk se zhulí a nemá potřebu něco řešit (od banálních problémků k velkým problémům). Nekomunikuje se. Vlastně jen tak vegetí, ale věci okolo se mění a on to nechce řešit. Myslím, že všichni huliči utíkaj.. utíkají od reality. Krátkodobě do to nevadí (obzvlášť když je člověk mladý a nic závažnějšího nemusí řešit), ale v dospělosti (a to už se většinou hulí několik let) je to něco jiného. Nic proti hulení nemám (sama hulím), ale čeho je moc toho je příliš!!

Jana (Čt, 11. 6. 2009 - 09:06)

Mám nezletilého syna, který hulil pravidelně a často, ničilo mu to psychiku i zdraví - skončil v nemocnici se zánětem střev.Lékařka jej nahlásila na sociálku, musí chodit na pravidelné testy, takže byl donucen s hulením přestat. Bohužel začal utíkat k alkoholu a lysohlávkám, zřejmě nebude schopný se s tím vypořádat ( úzkosti, stesky, psychosomatické potíže ), možná mi nezbude nic jiného, než ho umístit na pár týdnů na kliniku, tak končí pravidelné hulení marihuany, ne každý to zvládne !

Marie nebesarova (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

Dobry den. Jsem hulickauz 13 let. Pouze o volnu kdy nepracuji. A podle meho huleni je dobre pro rodice a ne deti. Moje skusenost je ta ze kdyz jedu na dovolenou nebo nekam kde nemam huleni tak necitim nic. Kdyz me boli hlava nebo se necitim fit, zahulim a je dobre. Je mi 52 a nikdy zadne prasky ( ani na boles hlavy). Staci jont a ja klidne spim , jim. Podle me se sni musi umet. Nepiji alkohol ani nekourim . Nepotrebuju. Ja vybrala " mariuhan " je muj lek na vse. Ja uz nemam rodice, tak si myslim , ze moje deti by nemneli! Protoze rodice jeste maji a Samy musi koukat aby dokazali co my. A to jako se 100% presvedcenim do zakladani rodin nepatri . Uz kvuli tehotenstvi mladych rodicek tak otcu , kteri tu rodinu musi zivit. To ja mam uz pouze povynost k sobe. A pidtvrzuju rceni ze je lepsi hulit nezli chlastat !!!!

Marie nebesarova (Ne, 27. 10. 2019 - 21:10)

Dobry den. Jsem hulickauz 13 let. Pouze o volnu kdy nepracuji. A podle meho huleni je dobre pro rodice a ne deti. Moje skusenost je ta ze kdyz jedu na dovolenou nebo nekam kde nemam huleni tak necitim nic. Kdyz me boli hlava nebo se necitim fit, zahulim a je dobre. Je mi 52 a nikdy zadne prasky ( ani na boles hlavy). Staci jont a ja klidne spim , jim. Podle me se sni musi umet. Nepiji alkohol ani nekourim . Nepotrebuju. Ja vybrala " mariuhan " je muj lek na vse. Ja uz nemam rodice, tak si myslim , ze moje deti by nemneli! Protoze rodice jeste maji a Samy musi koukat aby dokazali co my. A to jako se 100% presvedcenim do zakladani rodin nepatri . Uz kvuli tehotenstvi mladych rodicek tak otcu , kteri tu rodinu musi zivit. To ja mam uz pouze povynost k sobe. A pidtvrzuju rceni ze je lepsi hulit nezli chlastat !!!!

EvaF (St, 3. 6. 2009 - 22:06)

Co marihuana a vztahy? Pritel kouri travu jiz pres 6let, po smrti sveho otce. Mam pocit, ze trava znicila vztah mezi nama. Sama nevim, jaky vlastne je. Ten, co kouri je ke me apaticky, protivny, ?ejevi o me zajem, vztah ukoncuje, kdyz nekouri je hodny, snazivy, chce se vratit zpet. Muze to nejak souviset?

Honza (Po, 24. 5. 2021 - 15:05)

Jak si sama popsala jsou tam dva lidé = schizofrenie

bi kuba (St, 22. 4. 2009 - 10:04)

Hlavne di do prdele

H. (So, 14. 3. 2009 - 04:03)

Tak ja hulil asi od 16ti zpusobem od rana do vecera. Nekouril jsem, nepil alkohol, proste jenom hulil. Do toho obcas rekreacne :/ kouli, papir, pernik... ale spise jednou za par mesicu, nez nejak pravidelne.

Nekdy kolem 20. roku nastal zlom. Urcite to zazil kazdy z vas, proste stav, kdy jste uplne na sracky a modlite se, aby uz to skoncilo. Tohle se mi zacalo stavat vic a vic. Takze jsem zacal omezovat. No a samozrejme okoli huli speky typu gram skunku do jointa, takze prakticky po kazxdem koureni mi bylo blbe, kdz jsem nebyl zvykkle. Takze jsem prestal a zacalo to. Stavy uzkosti, nespavost, poceni, buseni srdce..

Stavy uzkosti byly to, co me dohnalo k psychologovi. Vicemene rekl, ze to je v dnesni dobe docela casty problem, ze se to hodne objevuje u lidi, co prestanou hulit. Musim souhlasit, ze kdyz jsem huli denne, tak jsem mel jaksi vypnuto a asi to nevnimal. Takze jsem zacal brat antidepresiva.

Nejhorsi bylo, ze prakticky nikoho jinyho, nez hulice, jsem neznal. Jakmile jsem prestal, tak jsem si s nima nemel temer co roct a sedel jenom doma a premyslel o tom, co jsem proboha cele dny delal, nez jsem zacal hulit. :p No nic, postupne to bylo ok, nasel jsem nove zname, se staryma se vidam dal, jen s nima uz netravim tolik casu, protoze zabava typu - ubalit speka a cumet mlcky na film, nebo hrat playstation neni zrovna uplne ok, kdyz nehulite..

AD jsem po dvou letech prestal brat. Vse bylo ok. Piju vino, jednou za cas nejaky panaky apod. Nehulil jsem 5 let, ani praska. Po dvou letech se uzkosti vratily. Takze momentalne opet AD, ale jsem ok.

Odjel jsem do ciziny, kde mam spoustu casu sam na sebe, vsichni tady hulej, takze jsem podlehnul a za posledni mesic sam vyhulil asi gram. Vse je zatim ok, ale nechci to moc pokouset. Nestesti je, ze mi doted huleni voni, strasne rad balim speky a chybi mi se proste zkourit. :]

Nicmene zaverem. Myslim si, ze s nevinosti thc to neni az tak uplne pravda. Kdo ma predpoklady k nejakym psychickym problemum, tak ho to muze nastartovat. Deprese, uzkosti apod. ma nekolik kamaradu, vetsina z nich po partydennim vysazeni huleni radeji zacala zase znovu hulit, kdyz jim bylo blbe a myslim, ze jsou to takovy hulici, co proste neprestanou nikdy. Samozrejme rikaj, ze muzou prestat kdykoli, ale nemuzou. No a ostatni, co hulili zpusobem jako ja, 5 jointu denne nekolik let a prestali, tak vetsinou berou antidepresiva.

Huleni je super, jako rekreacni droga urcite ok, ale byt vic zhulenej nez nezhulenej asi neni uplne optimalni. Nelituju toho, ale s odstupem casu si rikam, ze vedet tohle, tak bych asi drive ubral.

H. (So, 14. 3. 2009 - 04:03)

Tak ja hulil asi od 16ti zpusobem od rana do vecera. Nekouril jsem, nepil alkohol, proste jenom hulil. Do toho obcas rekreacne :/ kouli, papir, pernik... ale spise jednou za par mesicu, nez nejak pravidelne.

Nekdy kolem 20. roku nastal zlom. Urcite to zazil kazdy z vas, proste stav, kdy jste uplne na sracky a modlite se, aby uz to skoncilo. Tohle se mi zacalo stavat vic a vic. Takze jsem zacal omezovat. No a samozrejme okoli huli speky typu gram skunku do jointa, takze prakticky po kazxdem koureni mi bylo blbe, kdz jsem nebyl zvykkle. Takze jsem prestal a zacalo to. Stavy uzkosti, nespavost, poceni, buseni srdce..

Stavy uzkosti byly to, co me dohnalo k psychologovi. Vicemene rekl, ze to je v dnesni dobe docela casty problem, ze se to hodne objevuje u lidi, co prestanou hulit. Musim souhlasit, ze kdyz jsem huli denne, tak jsem mel jaksi vypnuto a asi to nevnimal. Takze jsem zacal brat antidepresiva.

Nejhorsi bylo, ze prakticky nikoho jinyho, nez hulice, jsem neznal. Jakmile jsem prestal, tak jsem si s nima nemel temer co roct a sedel jenom doma a premyslel o tom, co jsem proboha cele dny delal, nez jsem zacal hulit. :p No nic, postupne to bylo ok, nasel jsem nove zname, se staryma se vidam dal, jen s nima uz netravim tolik casu, protoze zabava typu - ubalit speka a cumet mlcky na film, nebo hrat playstation neni zrovna uplne ok, kdyz nehulite..

AD jsem po dvou letech prestal brat. Vse bylo ok. Piju vino, jednou za cas nejaky panaky apod. Nehulil jsem 5 let, ani praska. Po dvou letech se uzkosti vratily. Takze momentalne opet AD, ale jsem ok.

Odjel jsem do ciziny, kde mam spoustu casu sam na sebe, vsichni tady hulej, takze jsem podlehnul a za posledni mesic sam vyhulil asi gram. Vse je zatim ok, ale nechci to moc pokouset. Nestesti je, ze mi doted huleni voni, strasne rad balim speky a chybi mi se proste zkourit. :]

Nicmene zaverem. Myslim si, ze s nevinosti thc to neni az tak uplne pravda. Kdo ma predpoklady k nejakym psychickym problemum, tak ho to muze nastartovat. Deprese, uzkosti apod. ma nekolik kamaradu, vetsina z nich po partydennim vysazeni huleni radeji zacala zase znovu hulit, kdyz jim bylo blbe a myslim, ze jsou to takovy hulici, co proste neprestanou nikdy. Samozrejme rikaj, ze muzou prestat kdykoli, ale nemuzou. No a ostatni, co hulili zpusobem jako ja, 5 jointu denne nekolik let a prestali, tak vetsinou berou antidepresiva.

Huleni je super, jako rekreacni droga urcite ok, ale byt vic zhulenej nez nezhulenej asi neni uplne optimalni. Nelituju toho, ale s odstupem casu si rikam, ze vedet tohle, tak bych asi drive ubral.

paulus (So, 17. 1. 2009 - 08:01)

kourim travu tak 7 let, a to extremě, nikdy sem nepřemyšlel že bych přestal, ovšem nedavno mě velmi skalama laska a nevim proč, ale najednou sem přestal hulit a chodit do hospody. Z ničeho nic mam k chlastu a ganje totalni odpor. Prvnich par dnu bylo zlo. Malem sem skočil pod vlak. Je to sila tyhle stavy. Ale mam ze sebe radost že nehulim, a to mi pomaha. Než chlastat tak raději hulit, než hulit tak radši nic. !!!

luky (Po, 12. 1. 2009 - 21:01)

hulil jsem asi deset let a dá se říct že denně, vyhulil jsem tisíce jontů. Pak mě to přestalo bavit je mi 25. A přestal jsem ze dne na den. Nemohl jsem asi měsíc po té usnou, vždy to dlouho trvalo než jsem zabral. Jinak nic horšího, jsem mooooc rád že jsem se na to vysral. Mariánka byla moje největší životní láska , která mi byla deset let věrná

Nika (Po, 12. 1. 2009 - 10:01)

Můj přítel před 14 dny přestal. A můžu vám říct, že to není moc hezký pohled, když má deprese, totální apatie, nechtenství k životu, roztržitost. Vykašlete se na to. Před pár lety mu jeho kamarád řekl ať na to kašle, jinak se z toho pak zblázní. On měl svojí hlavu a jak to dopadlo. Můžete si myslet, že vám taky nějaká .... něco hustí do hlavy. Ale já toho chlapa mám doma... a to co s ním prožívám bych nepřála ani nepříteli.

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Tak za chvilku nebudeš mít peníze ani na internet...

Albert (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

myslim ze kdyz kourite mariuhanu jedno od kolika nezalezi na veku jste zavisly pokud si nedate sklo a tim to konci kdo zacne s travou kouri ji mesic uz jste zavisly myslite si ze nekourite moc ale je jen otazka casu kdy do toho spadnete uplne priznavam kourim travu a jsem zavisly zadluzil jsem se na ni a ted me to sere ale nic stim neudelam vidim v penezence kilo a jdu za dealerem jedno kdy jedno proc proste si zakourim koupim si i travu kdyz potrebuju penize na neco jineho proste se musim zhulit

stop smoke (Ne, 18. 1. 2009 - 00:01)

Je to všechno strašně individuální. Já hulila 6 let, kolikrát to bylo i víc špeků denně a na jednou, z ničeho nic se mi to nějak zprotivilo. Samo od sebe. Pocity provinění, jako kdybych něco někomu provedla, přitom všechno bylo v pohodě. Výkyvy nálad, stihoman, paranoia.. jen lehce, ale to mě otrávilo na tolik, že jsem od tý doby v puse špeka neměla a je to už víc jak 4 roky. Neschází mi to a cítím se fit. Dokonce, když si někdo jointa zapálí vedle mě, smrdí mi to. Ale vcelku proti tomu nic nemám. AŤ si každej hulí a dělá co chce a jak se mu zlíbí. Jaký si to uděláš, takový to máš ;-) Radši, když si někdo zahulí, než když se sjede něčím tvrdším.. Všechno má svý pro a proti a tráva dle mýho není až tak hrozná, ale všeho s mírou..

Mathew (Pá, 28. 12. 2012 - 15:12)

Napiste tu nejake rady jak prestat, popripade nejake doplnyky stravy, ktere by mohly pomoci od abstinencnich priznaku. Me napadl treba L-Tryptophan, mohl by pomoci proti stresu a celkove zlepsit naladu kvuli zvysene aktivite tvorby dopaminu...

jinak mi je 23. hulim od 15. Denne brcko, nekdy 2, nekdy 5. Osobne si mylsim ze je hloupost s marihuanou (jeste bych pridal halucinogeny) prestavat, ale stve me zavislost, kterou kni chovam.

Proto jsem se rozhodl od noveho roku zkusit omezit a hulit jenom o vikendu...Drzte mi palce PeAce

palo (St, 19. 12. 2012 - 22:12)

Tafko az nato ze hulenie nema ziadny vplyv na pamat celkom pekny preslov. Ja hulim jak sa mi chce mam obdobie ze som perma skureny cely tyzden a su obdobia ze si dam raz za tyzden

Martas (So, 8. 12. 2012 - 21:12)

čaute všichni,
taky bych...ja to mám uplne stejne, ale ty mas to stesti ze Ti to doslo po 4 letech. Me je 15 a kourim pravidelne kazdy den 10 let. Nekolikrat jsem se zkousel na to vykaslat, ale nejak se nadari. :-(

Reklama

Přidat komentář