Reklama

Častá onanie

luci (Pá, 13. 4. 2018 - 22:04)

Masturbace je veskrze...Masturbace má na navazování známosti asi takový vliv jako na rezavění zemské osy.A na lásku taktéž.

Tony (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

Nemůžeš hnát do manželství náctileté a zrovna na potvoru je u kluků v tom věku sexuální nutkání nejsilnější.

irča (Pá, 13. 4. 2018 - 17:04)

Masturbace je veskrze špatná, člověk pak má problém s navazováním známosti. Nejlépe je vstoupit do manželství a provádět sex z lásky.

JAN (Pá, 13. 4. 2018 - 11:04)

Přesně tak...ten kdo... A chlupatí ruka,která se tomotu hříchu oddává,ta druhá se křiví a na jednu stranu pak ten člověk mu ochrne tvář.

D (Pá, 13. 4. 2018 - 11:04)

Jsem jak mladý hřebeček.Nepostojí a nepostojí,ani chvíli.

D (Pá, 13. 4. 2018 - 10:04)

Už mi to nejde, tak prudím jen na diskusích,nepostojí a nepostojí,ani chvíli.

Vláďa (Út, 24. 1. 2017 - 03:01)

když mi bylo dvanáct, tak...od asi 10-11let jsem si hrál s pinďourem a už tenkrát jsem se přiváděl k orgasmu aniž bych to věděl, bylo to příjemný a vyteklo ze mě trošku tekutiny a trenky se ani nemusely prát. asi ve 12 ze mně vystříklo semeno a tak to začalo. Honim pravidelně a často už skoro 42 let.

valkoun (St, 21. 12. 2016 - 07:12)

když mi bylo dvanáct, tak jsem se vzbudil a zjistil jsem, že opakovaně čůrám do postele, jenže to byla poluce nikoliv klasické čůrání. To bylo ještě za minulého režimu a moc jsme toho o intimním světě těla neznali.
Dnešek je jiný a děcka vědí všechno skoro již v mateřský školce

Jirka (Út, 20. 12. 2016 - 12:12)

Samozřejmě

Waltr (Út, 20. 12. 2016 - 11:12)

desetiletý děcka o sexu...Ale to je dobře, ne?

Dnes vědí (Út, 20. 12. 2016 - 11:12)

desetiletý děcka o sexu víc, než my věděli ve třiceti.

Daniela (Út, 20. 12. 2016 - 08:12)

Já mám syna 10 let a jeho stejně stará kamarádky se mi svěřila, že v létě ji ho na zahradě ukazoval jak ho má velkýho a pak z něj vystříkla několikrát bílá voda.
Prostě si to před ní udělal. Mně to samozřejmě zapřel, ale přistihla jsem ho několikrát, že si ho tajně dráždí.
Nevím,ale asi jsem staromódní, zdá se mi také,že je to brzy a ta dívka,co mi to řekla z toho byla spíše vyděšená, ikdyž si nedělám žádné iluze o informovaností dnešních děcek o intimních věcech

Jakub (Po, 19. 12. 2016 - 08:12)

Můj jedenáctiletý syn se...Je fajn, že má syn k tobě takovou důvěru a jste schopni si otevřeně povídat o intimních věcech kluka na začátku puberty. Klidně mu doporuč, aby onanoval každý večer před spaním, třeba při sprchování. Potom ty noční mokrý sny budou zcela výjimečně, ušetříš si práci s častým praním pyžama nebo výměnou prostěradla, pokud spí nahý. Množství semene a tím velikost fleků teď bude narůstat.

(Ne, 18. 12. 2016 - 22:12)

1x

(Ne, 18. 12. 2016 - 22:12)

Myslím, že pokud by manželka nemyslela, že je normální mít sex x za měsíc, tak by nebylo potřeba si ho leštit. Když jí řeknu, že se mi to zdá málo, jsemm úchyl.........................

Dnešní moderní (Ne, 18. 12. 2016 - 20:12)

že to normální je. Dnes to naopak doktoři oproti dřívějšku tvrdí, že onanie je zdravá a doporučují ji.

joky (Ne, 18. 12. 2016 - 19:12)

Můj jedenáctiletý syn se...Myslim že to normální je.

Marika (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

Můj jedenáctiletý syn se mi přiznal (dost mne tím překvapil svou otevřeností), že v noci se mu zdají příjemné dráždivé sny a ráno je mokrý.
navíc jsem ho přistihla jak si často s pindíkem hraje až do vyvrcholení.
myslím, že v tomto věku to není až normální... Co vy na to?

Abe (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Jen klid. Já se honil povinně (přirostlá předkožka) už v šesti letech velmi často. Upřímně. Onanie je pro mne hodně přes 90% sexuální aktivity. Dokázal jsem ejakulovat masturbací až 15x denně. Dodnes, a to už jsem v letech, jednou i dvakrát, ale tvá to věčnost, protože zkušenost vás připraví o vzrušivost, ale když je erekce, musí se s tím něco dělat aby chlap nebudil veřejné pohoršení. Onanie je v dospělém věku jistá záruka věrnosti. Moje matka ode mne vyžadovala až příliš. Musel jsem, a často. Ale manželka i tchýně jsou v tomto ohledu "zlaté". Když bylo šestinedělí, nebo měsíčky, tak mne upozorňovaly abych se nezapoměl vystříkat.

j. (Ne, 18. 12. 2016 - 08:12)

Já tak dobrej jako vy...Já pouze 1x denně, protože jsem četl, že každodenní orgasmus je dobrý pro prostatu, aby zůstala dlouho elastická a nedošlo k hypertrofii.

Reklama

Přidat komentář