Reklama

Finanční POMOC

Jakub (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

Blanko,napiš kam poslat peníze. Bude stačit 80 tisíc? To bude asi málo viď, budou vánoce a to budeš mít nezbytný vydání. Pošlu radši 140 tis.,jo ?

blanka (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

prosím o rychlou finačnípomoc děkuji je to nutné moc to spěchá .

blanka (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

prosím o rychlou finačnípomoc děkuji je to nutné moc to spěchá .

jana (Po, 17. 11. 2008 - 20:11)

icq412789579

Vlasta (St, 10. 10. 2007 - 11:10)

Jano-dlužníku, to jsi byla tak blbá, že jsi to nechala dojít tak daleko ? Moje zkušenost je, že si musíš pomoct sama, protože ti nepomůže nikdo a ještě budeš k smíchu. Bohužel, takový je život.

Návštěvník (Út, 9. 10. 2007 - 23:10)

Tak zjišťuji,že pro některé týpky je lepší a pohodlnější žebrat přes internet,než stát někde na nádraží.Odpojte internet a prodejte počítač a hned budete mít na splátku!

Jana-dlužník (Út, 9. 10. 2007 - 16:10)

Prosím někoho o finanční pomoc. Chtěla jsem
pomoci rodině,přilepšit k vánocům,narozkám
a bohužel začalo to půjčkou,jednou,druhou atd.Nyní jsem v průšvihu,nestačím splácet,
jsem v registrech.Nikde nepůjčí.Nyní vidím,
jak jsem byla hloupá a chtěla bych chyby
napravit,vzít si větší půjčku a doplatit vše
a splácet jednu. Jsem už unavená a zoufalá
v hledání někoho,protože narazím většinou na podvodníky,zaplatila jsem jim na poplatcích 12 tis., najde se prosím nějaký dobrý člověk a pomůže hned. Už opravdu nevím kudy kam. Vím,že za chyby a blbost se platí, ale chci je napravit. Prosím o solidní nabídku a pomoc. E-mail:
malelansun"seznam.cz

Sám život (So, 7. 7. 2007 - 08:07)

Doba jeden za všechny,všichni za jednoho možná byly,možná nebyla.Dneska je ovšem taková,že i pan Darwin by se v hrobě obrátil,když říkal,že přežijí jenom nejsilnější nejbezohlednější-řekl by,sakra-takové svinstvo jsem tedy nemyslel.

Tomáš nevěřící (So, 7. 7. 2007 - 07:07)

Dokaž, žes chudák v průseru a ne jen další vypečenej kterej to zkouší jestli se pár hlupáků chytí. Holt, na lidské hlouposti se dají stavět paláce.

Dlužník (So, 7. 7. 2007 - 04:07)

Vím že jsem si to spískal a taky bych si to měl pěkně vyžrat,ale upřímě ,nějak se mi to začíná pomaloučku hroutit.
Opravdu bych potřeboval pomoct.
Nerad bych svou lehkovážností uvrhl svou rodinu do problémů.
Nechal jsem se před lety zlákat tzv.výhodnými nabídkami,penízky se rozkutálely (žádný blbosti se nekupovali)a niní samozřejmě pozdě mi dochází jakej jsem pitomec!Samozřejmě že si každej řekne "jó kamaráde co jsi si uvařil tak si taky sněz"
snažím se seč mi sílistačí,ale asi je to málo.Kdo se slituje a podaruje blbce který si teď sipe popel na hlavu a prosí aby lidičky pomohly?
Prosím,prosím,prosím pomožte!!!!
Není to žádný podfuk,každému mohu doložit kam ty peníze půjdou,opravdu to není legrace.Udělejte dobrý skutek jestli si tedy nemyslíte že to k ničemu nevede.
č.ú. : 3283120267/0100
všem děkuji

Odpůrce (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

Myslím Dlužníku, že asi nebudeš mít zač děkovat.Kdyby ti někdo poskytl nějaké finance byl by to danajský dar, za chvilku by jsi v tom lítal zase a spoléhal na soucit druhých.Na děti a ženu jsi měl myslet když jsi si ty půjčky bral.Takhle by to bylo pro tebe moc jednoduché, pomož si sám a potom si toho budeš víc vážit a už to se do takové situace nedostaneš.

Návštěvník (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

???????

Dlužník (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

č.ú. : 3283120267/0100
všem děkuji

Petra (So, 29. 6. 2019 - 22:06)

Dobrý den potřebuji moc pomoct finančně

Default User Image
vadro (So, 23. 9. 2023 - 12:09)

Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnancem nebo manažerem firmy, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte v registru dluhů nepříjemný spis, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik chcete. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Pošlete mi e-mail: [email protected]

12.29.32 (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

Ono je někdy těžké oddolávat reklamám na půjčky všeho druhu, včetně vánočních dárků, jejichž získání je tak jednoduché a splácení tak výhodné - pokud jsme zdraví a máme práci.
Pak si toho nabereme většinou trochu víc a stačí maličkost a jsme v tom. Souhlasím s Rennie, že je to život na úvěr a cesta do finančních pekel, ze kterých pak člověka sotva kdo vytáhne. Dlužník aspoň může splácet, takže určitě jednoho dne splatí.
Možná by bylo dobře si sednou s manželkou a zjistit, kde by se dalo ušetřit, vždycky je možné najít nějakou rezervu. Nemyslím tím samozřejmě např. omezovat děti v jídle, ael jak kolem vidím, děti dostávají často všechno, co si vydupou a rozhodně to nepotřebují.

Rennie (Pá, 6. 7. 2007 - 16:07)

Přesně. A k trendu pořizovat si na úvěr zdánlivě hezčí život: Nejkratší cesta do osobních finančních pekel je, když nakupujeme věci, které nepotřebujeme, za peníze, které nemáme.

""" (Pá, 6. 7. 2007 - 13:07)

Moje babička měla jedno moudro.

Rennie (Pá, 6. 7. 2007 - 13:07)

To Dlužník: To, co ti napíšu, jsi asi už slyšel. Neznám tě, nechci ti ubližovat, protože znám podobné případy i z velmi blízkého okolí, ale věz, že to nebude příliš příjemné. Bohužel, na splátky dluhů sponzora nenajdeš. Hořkou kaši, kterou sis navařil, musíš vyjíst do dna, aby ses poučil pro příště, neboť ničím se tak neučíme snadno, jako vlastními chybami. Dobrá zpráva je, že dluhy splácíš, tudíž je jednou určitě splatíš. To, čím procházíš, tě musí varovat před tím, aby sis v budoucnu nadělal další. Nemusíš mít všechno, co mají tví přátelé, příbuzní, sousedi... Bez většiny věcí se dá obejít, pořizujeme si je většinou jen proto, že nám dávají jakousi iluzi vyššího sociálního statusu. Já vím, doba přeje konzumu. Jenže konzum je kultura hlupáků - zatímco číst knihu, vnímat hudbu apod. vyžaduje trochu duševní námahy, položit věc do nákupního košíku a vytáhnout šrajtofli dokáže i cvičená opice. A tou přece být nechceš?!?

""" (Pá, 6. 7. 2007 - 12:07)

Jedno elegantní řešení se nabízí. Rozveď se. Pak se ožeň s bohatou stařenou a tvoje žena se vdá za bohatého starce. Co nejdřív je utejráte, zdědíte miliony a znovu se vezmete. Cca do 5 let by se to mohlo povést.

Reklama

Přidat komentář