Reklama

Často vám stojí ?

Thomas (Út, 16. 10. 2007 - 18:10)

No, na tom co říkaly ty dvě slečny asi něco bude...Ale na druhou stranu mám stejný problém, ale s vyjímkou toho, že když už se mi postaví, tak jenom tak sám od sebe neklesne, protože v poslední době je tvrdost mojí erekce (nechci se chvástat) až udivující. Dokonce jsem jednou zkoušel na něj zavěsit v tašce 1,5 litrovou láhev vody a k mému podivu se udržela a to jsem ji dal až na žalud. I když nejsem žádný extra samec, tak se svými 18 cm je to např. na veřejnosti dost nepříjemné, protože mi vydrží stát i hodinu, problémem ale je i to, že mi stojí rovně a ne třeba s náklonem nahoru. Teď si představte, když jedu v autobuse či metru, uvidím nějakou krásnou ženu a je to, pak musím hodinu trpět než to opadne (teď jak se na Vás ty ženy koukají, opravdu peklo), vám se snad líbí, když například za Vámi stojí nějaký kluk, má erekci a mačká se na Vás tak až to tlačí? No a to je mi 18 let. Už teda nevim, co s tím...

Vašek (Út, 14. 9. 2021 - 11:09)

no ja mam erekce a je to dost příjemný, ale na veřejnosti chci aby rychle klesnul ale nejde to

Vašek (Út, 14. 9. 2021 - 11:09)

no ja mam erekce a je to dost příjemný, ale na veřejnosti chci aby rychle klesnul ale nejde to

Návštěvník (Út, 2. 10. 2007 - 01:10)

jak stojí ocas?To je jako u ČD.
14až30 -courák- stojí dlouho a v každé díře
31až40-motorák-stojí v každé díře,ale jen chvíli
41až50-zrychlený vlak-stojí krádce a jen někde
51až60-rachlík-skoro vůbec nestojí

SkocDoCD (St, 21. 10. 2020 - 16:10)

tak tahle reakce mi pomohla

Niky (Po, 1. 10. 2007 - 18:10)

Andrea má pravdu. Penis je barometr zdraví muže. Čím častěji a čím déle je penis ztopořený, tím je muž více zdráv a více potentní. A to vám, kluci, vadí? Když vám to stojí , a pořádně a dlouho, tak můžete mít na každém prstu deset holek, až je budete muset vyhazovat z postele. A to přece není nepříjemné. Nebo ano?

terka (Ne, 22. 3. 2020 - 17:03)

no jo tak si kluci myslí že se mají léčit.
néééééééééé kluci holka vám ho vykouří a bude to v poho

Pavel (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Z tý tvý rady se mi hned postavil

Andrea (So, 29. 9. 2007 - 12:09)

Kluci, co blázníte! Stydět se za erekci a radit si, co proti ní dělat! Vždyt' erekce je přece super. Je to velmi příjemný a hlavně přirozený jev, at' už k ní dojde kdykoliv a kdekoliv. A v neposlední řadě častá a dlouhotrvající erekce značí, že kluk je zdravý a velmi potentní. Třeba v sauně nebo na nudapláži se my holky velmi rády díváme na pěkně ztopořené penisy a představujeme si, jak se s nimi mazlí naše ústa a potom s vámi pěkně souložíme. A když kluk vidí třeba na ulici nebo na diskotéce jednu nebo více krásných dívek, a hned se mu udělá boule na kalhotách, tak nás dívky to velmi potěší. Zvedne nám to náladu i sebevědomí. My máme rády kluky, kteří jsou pohlavního styku schopni kdykoliv. Tak proč byste si chtěli "léčit" podle vás nežádoucí erekci? Zapomeňte na to.

Ronny (Čt, 27. 5. 2021 - 23:05)

Je to pravda co píšeš. :D

Andrea (So, 29. 9. 2007 - 12:09)

Kluci, co blázníte! Stydět se za erekci a radit si, co proti ní dělat! Vždyt' erekce je přece super. Je to velmi příjemný a hlavně přirozený jev, at' už k ní dojde kdykoliv a kdekoliv. A v neposlední řadě častá a dlouhotrvající erekce značí, že kluk je zdravý a velmi potentní. Třeba v sauně nebo na nudapláži se my holky velmi rády díváme na pěkně ztopořené penisy a představujeme si, jak se s nimi mazlí naše ústa a potom s vámi pěkně souložíme. A když kluk vidí třeba na ulici nebo na diskotéce jednu nebo více krásných dívek, a hned se mu udělá boule na kalhotách, tak nás dívky to velmi potěší. Zvedne nám to náladu i sebevědomí. My máme rády kluky, kteří jsou pohlavního styku schopni kdykoliv. Tak proč byste si chtěli "léčit" podle vás nežádoucí erekci? Zapomeňte na to.

Anonym (St, 4. 1. 2023 - 07:01)

To by ani nevadilo, pokud by se to nestávalo ve škole to už je problém a když vyvolá učitelka ať přijdeš k tabuli a tak nějak to jde videt tak je to opravdu nepříjemné a nejspíše chce vědět jak si toho zbavit.

Petr (Pá, 8. 1. 2021 - 01:01)

Taky by jste šel do Bianky? (s mírou)

Petře, (Ne, 23. 7. 2023 - 20:07)

neblázni tam už jich bylo, ještě něco chytnout.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

Nešel bych nikdy tam už jich bylo...

kokrhél (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Já mužu taky kdykoliv se mě chce, akorá letos se mě ještě nechtělo!

Radeček (Út, 19. 7. 2022 - 04:07)

Už se zase směju,si strašně vtipnej tam už jich bylo a všechny vyplavaly malý nebo velký má ráda klády.

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 05:04)

Taky mě často stojí. Ale mě více štve to, že mě fakt svědí varlata! POMOC!

Jousef (Čt, 6. 9. 2007 - 21:09)

Já bych šukal jako divej, ale abych proto jezdil do Valtic a ještě za to platil, to bych musel být praštěnej. To si zajdu za Vondráčkovou ta mě ho vyhoní zadara!

Maky (Čt, 6. 9. 2007 - 17:09)

Tak ta reakce o vyrech je fakt dobra?:)), to sem se skvele pobavila, s autorem ci autorkou bych asi nasla podobnou rec, pardon smich

Reklama

Přidat komentář