Reklama

Moc hubený kluk, líbí se holkám?

Sissi (Čt, 17. 5. 2007 - 09:05)

Ono to není o tom,že by si holky vybíraly podle váhy,ale ve většině případu u těch hubených kluků nemají pocit ochrany,bezpečí,prostě chlapské náruče a mužnosti,protože vyhublí působí spíše jako děti.
Tolik jen ke tvé otázce,píšu o tom,jak to řada dívek a žen vnímá,rozhodně to není věc zásadního charakteru,aspo? tedy pro mě.
Ale v otázce co se mi víc líbí,je tohle můj názor

Tomas (Čt, 17. 5. 2007 - 08:05)

Omyl, holkám na vzhedu kluků záleží mnohem víc, než klukům na vzhedu holek. Holky jsou jenom pokrytci a nechtějí přiznat, že jim jde v prvé řadě o vzhled. Já jsem si to potvrdil, když jsem přibral 20 kilo a najednou nemám o holky nouzi. Když jsem byl hubený, žádná mě nechtěla. Nebo myslíš, že se špekem jsem nabral současně i kvalitní charakter, a že tady holky v současnosti přitahuje moje krásná nová povaha? Ne ne, je to jenom o vzhledu.

Khiria to Tomas (Čt, 17. 5. 2007 - 08:05)

Ja se tu kluku zastavam pred nazory holek, ale na druhou stranu, Tome, nez se tu zacnes navazet do ceskych slepicek - neni to nahodou u kluku to same? Ja, kdyz jsem mela o vic jak deset kilo navic a nosila bryle, taky o me nikdo ani nezakop a ted by se pretrhli. Naopak je dokazano(a znami kluci mi to dobrovolne potvrzuji), ze na vzhled koukaji kluci mnohem vic nez holky...

Tomas (Čt, 17. 5. 2007 - 07:05)

Holky jsou mimořádně povrchní stvoření. Když jsem vážil 60 kilo na 180 cm, tak mi každá dala košem. Pak jsem nabral 20 kilo a o holky nemám nouzi. mám pocit, že prostě české slepičky si vybírají kluky snad jedině podle váhy. Je to smutné.

Lenka (St, 16. 5. 2007 - 23:05)

Néééééé

Návštěvník (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

když poznáš muže a líbí se ti to se ho pak ptáš jako kolik váží a když vážíjen 75 tak ho odkopneš ikdyž se ti líbil,nebo mě chceš říct že to poznáš na první pohled kolik váží-to je docela blbost ne?

miska (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

nahodou me se muj byvaly pritel libil moc a byl vysokej a hubenej.kdyz te ma nekdo rad tak se mu na tobe bude libit vsechno

Návštěvník (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

hubenyho ne, pod 80kg nechci zadnyho, at ma jakoukoliv výšku.radši i trochu tlusteho.

Návštěvník (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

mě je jedno jestli je kluk hubenej hlavně že má nářadí pěkně macatý a tvrdý,jujuju

v (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

mě je jedno jestli moc hubený nebo moc tlustý,hlavně jestli nemá místo mozku z piva kostku.

Khiria to Jitus (St, 16. 5. 2007 - 16:05)

Ja bych si zase neoprela kolo o nekoho s tak nizkym IQ nebo aspon podobne debilnima nazorama,jako jsi ty. Nebo pokud uz opravdu smyslis takhle povrchne, tak byses aspon mohla inteligentneji vyjadrovat. A kdyz tu potom takovehle vyplody ctu, tak mi ver, ze mam taky co delat, abych nehodila savli.

Jituška (St, 16. 5. 2007 - 16:05)

Tak z hubených kluků se mi opravdu zvedá kufr. Když vidím nějakého hubeňoura někde na koupališti, tak mám co dělat, abych nehodila šavli. Chlap má být buď svalovec nebo tlouštík. Ale pokud je chlap hubený, není to chlap, je to jakýsi bezpohlavní hibrid, o kterého bych si ani kolo neopřela.

Sabina (St, 16. 5. 2007 - 15:05)

Mě osobně moc ne a většině holek taky ne, moc tě nepošetím.
Podobná diskuze už tady byla, něco máš tady,
co tam holky psaly, příspěvků bylo celkem dost, někde v archívu si to můžeš na jít všechno. Ale nezofej, sem tam se objeví i holka, co má vychrtlíky ráda. Ta diskuze se jmenovala LÍBÍ SE HOLKÁM VYHUBLÍ KLUCI?
A bylo to od Toma.
1. 4. 2007 10:52:07, Tom
Zajímalo by mě jestli se líbí holkám takový ty fakt vyhublí kluci (180cm/70Kg), nebo radši než tohle tak máte radši kluky při těle, mě osobně příjde tloušťka dost nechutná.
odpovědět >>
2. 4. 2007 09:30:52, Silvie
Líbí se mi kluci štíhlí,ale absolutně ne vyhublí.Nic není černobílé,Tome,takže to neznamená,že když někdo není vyhublý,tak je tlouštík.
Rozhodně je mi ale fyzicky méně proti srsti,když má kluk trochu břicho než když je kost a kůže.
Z mých kamarádek má řada podobný názor,jde o pocit takové ztráty mužnosti,když chlap vypadá jako tintítko-prostě pak přestává působit jako chlap.
Částečně je to i o pocitu ochrany(muže jako ochránce ženy),ten částečně ztrácím..
Samozřejmě mnohem víc záleží na povaze,charakteru..ale pokud se ptáš na fyzično,tak to je můj názor
odpovědět >>
2. 4. 2007 13:16:42, monika
raději tlusťocha než vyhublíka...viz pocity ochrany atd...
2. 4. 2007 13:51:32, Moni
Ahojky, tak o tomhle bych mohla vyprávět:)Mám hrozně vychrtlýho kamaráda, má asi 60 kg na 183 cm. Tzn.stejná váha kterou mám já jako holka na 173 cm....Je milej, hodnej, chytrej, dá se s nim o všem povídat ale bohužel teda kostlivec...Vlastně jsem původně i uvažovala o tom, že bychom spolu chodili protože jinak je fakt moc fajn a dost o mě usiloval. Jenomže pak jsme u něj jednou koukali na TV a on se začal svlíkat do trenek a v tu chvíli jsem si uvědomila, že hubený chlapy ne...Nevzrušujou mě. Radši klíďo mírně oplácanýho než vyhublýho. Miluju, když má chlap trošku ( ale ne moc )zadek...:)
odpovědět >>
2. 4. 2007 13:59:52, Daniela
Tohle je určitě zvláštní téma, hubení a štíhlí kluci se většinou holkám moc nelíbí.
Nebo ne nelíbí, to je špatně řečeno, ale přitažlivější jsou udělaní kluci. Hubený kluk může být hezký, ale nepřitahuje mne.
Tlustí se mi ovšem taky nelíbí. Ideální váha pro kluka kolem 180 cm je podle mého gusta tak 80-85 kg.

2. 4. 2007 14:22:42, Klára
Tome, měl bys nám prozradit do jaké kategorie patříš ty, protože by mě vůbec zajímalo, proč jsi tuhle diskuzi začal.
Já osobně mám radši štíhlejší kluky, ale podle svých kámošek jsem spíš vyjímka. Posunula bych pro sebe tu hranici ideální váhy proti Daniele směrem dolů. Čili pro 180-cm kluka nějakých 75-79 kg. Kdybych si měla představit, že na mě vleze 70-kilovej kluk nebo ještě hubenější, tak je mě docela nevolno. Ten by mi u toho chrastil kostma...

odpovědět >>
2. 4. 2007 14:29:58, Jana Dostálová
Mám radši kluky trochu při těle, ale každý máme jiný vkus.
odpovědět >>
2. 4. 2007 16:27:31, Nana
Jednou jsem krátce chodila s takovým vychrtlým mužem. Párkrát jsme se milovali a bylo to něco strašného, všechno na něm bylo tak kostnaté, vychrtlé, píchavé a nepříjemné, že jsem měla pocit, jako bych ležela pod žebrovanou valchou a při každém pohybu do mě narazila nějaká tvrdá kost, prostě hrůza. Už nikdy víc. Chlapa jedině hezky "udělanýho" a klidně i tlustějšího, když umí ty svoje kila nosit, je to sexy.

Khiria (St, 16. 5. 2007 - 10:05)

Moje kamaradka se po ctyrletem vztahu v lete vdava - bere si kluka, ktery ma snad dva metry(nevim presne) a vazi 57 kilo...Staci,:o)

Ivoš (Út, 15. 5. 2007 - 11:05)

Jem mně 28 a jsem moc hubený, měřím 185 cm a vážím jen 55 kilo. Holky mi to často vytýkají, ale já mám hubenost v genech a nejde to změnit. Vlastně, abych se přiznal, kvůli mé hubenosti se mnou ještě žádná holka nikdy nechodila. Kvůli své postavě mám zničený život, proto se chci zeptat, jestli teoreticky existují holky, kterým se extrémně hubení kluci líbí.

Sabina (Čt, 10. 5. 2007 - 19:05)

Mě osobně moc ne a většině holek taky ne, moc tě nepošetím.
Podobná diskuze už tady byla, něco máš tady,
co tam holky psaly, příspěvků bylo celkem dost, někde v archívu si to můžeš na jít všechno. Ale nezofej, sem tam se objeví i holka, co má vychrtlíky ráda. Ta diskuze se jmenovala LÍBÍ SE HOLKÁM VYHUBLÍ KLUCI?
A bylo to od Toma.
1. 4. 2007 10:52:07, Tom
Zajímalo by mě jestli se líbí holkám takový ty fakt vyhublí kluci (180cm/70Kg), nebo radši než tohle tak máte radši kluky při těle, mě osobně příjde tloušťka dost nechutná.
odpovědět >>
2. 4. 2007 09:30:52, Silvie
Líbí se mi kluci štíhlí,ale absolutně ne vyhublí.Nic není černobílé,Tome,takže to neznamená,že když někdo není vyhublý,tak je tlouštík.
Rozhodně je mi ale fyzicky méně proti srsti,když má kluk trochu břicho než když je kost a kůže.
Z mých kamarádek má řada podobný názor,jde o pocit takové ztráty mužnosti,když chlap vypadá jako tintítko-prostě pak přestává působit jako chlap.
Částečně je to i o pocitu ochrany(muže jako ochránce ženy),ten částečně ztrácím..
Samozřejmě mnohem víc záleží na povaze,charakteru..ale pokud se ptáš na fyzično,tak to je můj názor
odpovědět >>
2. 4. 2007 13:16:42, monika
raději tlusťocha než vyhublíka...viz pocity ochrany atd...
2. 4. 2007 13:51:32, Moni
Ahojky, tak o tomhle bych mohla vyprávět:)Mám hrozně vychrtlýho kamaráda, má asi 60 kg na 183 cm. Tzn.stejná váha kterou mám já jako holka na 173 cm....Je milej, hodnej, chytrej, dá se s nim o všem povídat ale bohužel teda kostlivec...Vlastně jsem původně i uvažovala o tom, že bychom spolu chodili protože jinak je fakt moc fajn a dost o mě usiloval. Jenomže pak jsme u něj jednou koukali na TV a on se začal svlíkat do trenek a v tu chvíli jsem si uvědomila, že hubený chlapy ne...Nevzrušujou mě. Radši klíďo mírně oplácanýho než vyhublýho. Miluju, když má chlap trošku ( ale ne moc )zadek...:)
odpovědět >>
2. 4. 2007 13:59:52, Daniela
Tohle je určitě zvláštní téma, hubení a štíhlí kluci se většinou holkám moc nelíbí.
Nebo ne nelíbí, to je špatně řečeno, ale přitažlivější jsou udělaní kluci. Hubený kluk může být hezký, ale nepřitahuje mne.
Tlustí se mi ovšem taky nelíbí. Ideální váha pro kluka kolem 180 cm je podle mého gusta tak 80-85 kg.

2. 4. 2007 14:22:42, Klára
Tome, měl bys nám prozradit do jaké kategorie patříš ty, protože by mě vůbec zajímalo, proč jsi tuhle diskuzi začal.
Já osobně mám radši štíhlejší kluky, ale podle svých kámošek jsem spíš vyjímka. Posunula bych pro sebe tu hranici ideální váhy proti Daniele směrem dolů. Čili pro 180-cm kluka nějakých 75-79 kg. Kdybych si měla představit, že na mě vleze 70-kilovej kluk nebo ještě hubenější, tak je mě docela nevolno. Ten by mi u toho chrastil kostma...

odpovědět >>
2. 4. 2007 14:29:58, Jana Dostálová
Mám radši kluky trochu při těle, ale každý máme jiný vkus.
odpovědět >>
2. 4. 2007 16:27:31, Nana
Jednou jsem krátce chodila s takovým vychrtlým mužem. Párkrát jsme se milovali a bylo to něco strašného, všechno na něm bylo tak kostnaté, vychrtlé, píchavé a nepříjemné, že jsem měla pocit, jako bych ležela pod žebrovanou valchou a při každém pohybu do mě narazila nějaká tvrdá kost, prostě hrůza. Už nikdy víc. Chlapa jedině hezky "udělanýho" a klidně i tlustějšího, když umí ty svoje kila nosit, je to sexy.

odpovědět >>
16. 5. 2007 16:30:23, Jituška
Tak z hubených kluků se mi opravdu zvedá kufr. Když vidím nějakého hubeňoura někde na koupališti, tak mám co dělat, abych nehodila šavli. Chlap má být buď svalovec nebo tlouštík. Ale pokud je chlap hubený, není to chlap, je to jakýsi bezpohlavní hibrid, o kterého bych si ani kolo neopřela.

Petr (Út, 27. 10. 2020 - 22:10)

Tak už vím,proč pořád jenom honím péro!

Reklama

Přidat komentář