Reklama

NOHA V SÁDŘE

Martin (Ne, 1. 6. 2014 - 17:06)

Chtěla bych se tu optat...Jezis normalne pres sadru natahni vetsi ponozku, jen prostrihni diru na prsty at se doma neupeces :-) A kdyby jses pri rekonvalescenci nudila a mela chut pokecat, napis mi na [email protected] ;-)

sebastian (Pá, 30. 5. 2014 - 21:05)

Co zkusit něčím ten podpatek zakrýt

Calec (Út, 27. 5. 2014 - 11:05)

Chtěla bych se tu optat...No,... zkusit nějaký návlek s filcem, nevím..

Dana (Po, 26. 5. 2014 - 19:05)

Chtěla bych se tu optat spíš na takovou "technickou"stránku zasádrované nohy...Udělala jsem si těžký výron kotníku a dostala jsem na 5 týdnů nohu do chodící sádry.Dnes mi byla dotočená sádra a přidělán podpatek a právě ohledně toho podpatku se chci optat jak doma chodit abych neměla šmouhy na plovoucí podlaze?Mám černý gumový podpatek a mám obavy že při té chůzi a vytáčení nohy do strany budu dělat šmouhy které nemusím potom s plovoucky odstranit.Nerada bych doma chodila s igelitkou na sádře:-(

Calec (St, 21. 5. 2014 - 18:05)

Proč ne? Třeba je z Nového...No, přesto.. nevím, nevím...

Jarča (Út, 20. 5. 2014 - 11:05)

No, nevím..nevím...Proč ne? Třeba je z Nového Jičína. Tam mají neobvyklé léčetné postupy.

Calec (Po, 19. 5. 2014 - 14:05)

Tak když nevěříš tak...No, nevím..nevím...

Ivana (Po, 19. 5. 2014 - 12:05)

Tak se také přidávám do...Doporučuji Vám výborný přípravek ospura. Dostala jsem se k němu přes švagrovou, její maminka se léčí s rakovinou kostí a toto jí pomáhá to líp zvládat.

http://shop.peknyzivot.cz/Doplnky-stravy/Sport-a-pohybovy-aparat/OSSPURA-Napoj-v-prasku-pro-elasticke-a-stabilni-kosti.html

Káťa (Po, 19. 5. 2014 - 11:05)

Tak když nevěříš tak fotka jako důkaz
http://tinypic.com/view.php?pic=2l8hr7o&s=8#.U3nQwih_Tjs

Sova (Ne, 18. 5. 2014 - 20:05)

Tak se také přidávám do.....to je ale solidní výmysl,taková hloupost dávat kvůli kyčly sádru od prstů až po prsa.Kvůli kyčly se sádra vůbec nedává takže si tu nevymýšlejte hlouposti.

mirek (Út, 13. 5. 2014 - 10:05)

Tak se také přidávám do...tak to ti teda nezavidim to bych tedy nechtel mit:-(((

Káťa (Pá, 9. 5. 2014 - 15:05)

Tak se také přidávám do klubu se sádrou . V ponedělí jsem spadla na schodech a to velice šikovně a zlomila jsem si něco v kyčli. Výsledek je sádra od prstů až po prsa na 6-8 týdnů a pak ortéza . Je to hrůza nemohu sedět jen stát nebo ležet . Nemůžu ani na záchot pořádně prostě hrůza nevím jak dlouho to takhle přežiju .

Vápenec (Út, 8. 4. 2014 - 16:04)

Tady to nějak zamrzlo...

xxx (So, 5. 4. 2014 - 08:04)

Simona-Alex-Pavla je jedna a...Slepemu neukazes..
Hluchemu nepovis..
Debilovi nedokazes..

Jarča (St, 2. 4. 2014 - 16:04)

hele, tady si ten podpatek...Tys tady také chyběl.

Frantisek (Út, 1. 4. 2014 - 16:04)

To víte, že jsem se...hele, tady si ten podpatek muzes prikoupit, a jeste i onanijni video k tomu :-D

http://www.annonce.cz/inzerat/prodam---25121029-wqmgvy.html

Vápenec (Po, 31. 3. 2014 - 10:03)

..bylo to tvou absencí...konzoly?

Pepé (Po, 31. 3. 2014 - 10:03)

Pořád to tu bylo jak po.....bylo to tvou absencí tady.Ne každý si u zasádrovaný nohy leští konzoly a má jiný problém než ty.

Vápenec (Po, 31. 3. 2014 - 08:03)

Pořád to tu bylo jak po bitvě opuštěné, žádné příspěvky.. Pak sem člověk pár dnů nejde a najednou koukám, že se to tu nějak rozpohybovalo...A nabralo, koukám, nový směr tématu..Čím to..?

... (Ne, 30. 3. 2014 - 19:03)

Na barvu podpatku se nikdo...Simona-Alex-Pavla je jedna a ta samá osoba:-)
Už jí tak jebe že si píše sama se sebou a taky si jako správný šógr odpovídá a obhajuje se.Už vidím jak nějaký normální nezúčastněný člověk volá do novojíčínský nemocnice přímo na chirurgii aby se optal na vysvětlení z internetové diskuze ohledně jakéhosi podpatku a náhle se objeví osoba z téhož malého města která má také zkušenosti z místní chirurgie.Tak teď je čekám dalšího "pacoše" z novojíčínské chirurgie.A nebo že by nám tu dal vysvětelení sám sádrař,lékař a nebo ředitel místní nemocnice?.-)

Reklama

Přidat komentář