Reklama

NOHA V SÁDŘE

Alča (Po, 9. 6. 2008 - 19:06)

Ahoj Deni,ne já nemarodila vůbec.První týden se sádrou jsem měla zrovna dovču a pak už to šlo.
Nohá bolí když chci ohnout palce třeba.No naraženina prý bolí dlouho no:( No je fajn,že jsi byla v práci a v těch Poděbradech,lepší jak ležet doma.Já v pátek večer odjíždím do Chorvatska na dovču,tak tam tu nohu třeba doléčím :) Pak napíšu jaký to tam bylo:)Tak se měj zase fajn a dej si nějakej dortík na uzdravení:))páčko'

Denisa (Po, 9. 6. 2008 - 15:06)

Ahoj Ali,mě doktorka říkala že to mívá u někoho takový průběh.Tak jen doufám že je všechno podle plánu.No,mám před sebou ještě 2 týdny,přijde mi že mám tu nohu v sádře snad půl roku.O víkendu jsem byla opět v Poděbradech ale spíš jsem odpočívala,trošku mě začíná pobolívat chodidlo na té zdravé noze,to je tím přetěžováním.
Dnes jsem se byla podívat za holkama v práci a tak jsem si tam upekla jeden dortík,vedoucí chtěla abych se převlíkla a pomohla jim.Nejradši bych chodila s tou sádrou do práce,je tam fajn kolektiv a dost sranda.
Je divný že tě nožka pořád bolí.Já myslím že jsi ji naraženou neměla,to by ti ji nedali do sádry.No jsem zvědavá jak bude vypadat ta moje smradlavka až ji vyndaj ze sádry.
A jak je na Vysočině? Marodíš a nebo chodíš do práce?
Měj se moc krásně a těším se na tvoje psaní.Papa'

nešťastná (Po, 9. 6. 2008 - 13:06)

tak čaute
práve sa som sa vrátila od doktora, a bohužial čakala ma klasická sádra bez podpatku ale aspoň som si kúpila francúzske barle nemusím tahať zo sebou, tie drevenné. Takže asi preležím dovolenku na pláži, fnuk'

Návštěvník (Pá, 6. 6. 2008 - 19:06)

V cizine uz se dela jen ta odlehcena plastova sadra, je stejne pevna a da se zatezovat jiz po 30 minutach. Misto podpadku se k ni dava takova boticka, takze odpada otravne vytaceni nohy. Skoda ze nase zdravotnictvi bere plastovou sadru za maximalni konfort a nechava si ji kralovsky zaplatit.

Alča (Pá, 6. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj Deni.To nevadí,napiš kdy chceš,já taky nestíhám psát pořád.S tou nohou máš teda trápení,a doktor ti řekl že je to v pořádku,takhle nateklá?Víš mě bolí proto,že jsem ji asi měla naraženou a ta bolí více než zlomenina.Aspoň to říkají.V tomhle teple to musíš mít utrpení,snad ti to už uteče.No moje noha je ještě pořád oteklá,a bolí,když ji více namáhám nebo když se kopnu do palce.No takže už toho psaní je asi dost:)Tak se měj fajn a užívej si sluníčka,papapa_:)'

Tomas (Pá, 6. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj, takova sadra existuje, mel by ti ji byt schopen dat tvuj doktor, chce se ho na to zeptat, ale zalezi co s nohou mas, jestli mas chodici sadru apod., ja mam sadru na celou nohu, nechodici a tuhle plastovou mit nemuzu, jinak mi doktorka rikala, ze to staji od 1000 do 2000 Kc, podle velikosti a rozsahu zlomeniny

nešťastná (Pá, 6. 6. 2008 - 11:06)

tak to v pondelok skúsim.'

Návštěvník (Pá, 6. 6. 2008 - 10:06)

Spytaj sa svojho lekara, neviem aku mas frakturu, ale niekedy sa nesmie dat. A da sa zahnat v lekarni.

nešťastná (Pá, 6. 6. 2008 - 08:06)

A kde sa to dá vybaviť a ko?ko to stojí?'

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

Ahoj, ano taka sadra existuje... je to skor plast.

nešťastná (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

Prosím poradte mi zlomila som si nohu, teraz mi dali dlahu a vpondelok mi idú dávať sádru. Axistuje nejaká špeci sádra v ktorej by sa dalo kúpať lebo už mám zaplatenú dovolenku a nechcem o ňu prísť.'

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

www.testovani.txt.cz

Denisa (Čt, 5. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj Ali,moc se omlouvám že jsem se neozvala dřív ale pobyt v Poděbradech jsem si prodloužila až do úterý a včera mě tak strašně bolela celý den hlava že jsem nemohla ani číst nebo koukat na televizi a skoro celý den prospala.
Noha mě zas začala docela bolet a navíc se mi v sobotu jak bylo to vedro přilepila ta podkladová punčocha k chodidlu a dodnes se mi na některém místě neodlepila a je to dost nepříjemný.Prstama se mi pořád nedaří moc hýbat a dost natékají.Na vnější straně palce a bříšku palce mám pořádný mozol,hrůza.Mám docela strach až mi sádru z nohy sundají.Ty jsi měla nožku v sádře docela krátce a píšeš že máš nožku pořád nateklou a že bolí,tak jsem zvědavá na tu svoji až ji po 6-ti týdnech uvidím a hlavně ucítím.To bude děs!
Odpoledne se půjdu mrknout do práce,trochu se mi stýská po pečení dobrůtek.Asi si nějaký dortík udělám doma.
Moc tě Ali pozdravuju a ještě jednou se omlouvám že odpovídám tak pozdě.Měj se krásně a napiš jak se máš a co nožka.Ahojky.'

pavel (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

ja sem mel nedavno nohu v sadre az po konecky prstu a ty zbytky co mi couhaly tak sem mel vsechny modre asi to bylo od toho zraneni protoze po sundani sadry sem mel modre cele chodidlo i s patou tak si myslim ze to bude ok ale radeji se zeptej maximalne ti to presadrujou at tem prstum uvolni misto

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 08:06)

čo myslíte je lepšie používať klasické barle alebo si mám kúpiť francúzske, klasické mi dali v nemocnici ale hrozne ma bolia pže.'

Palo (Pá, 26. 7. 2019 - 22:07)

Radši si nech klasický, máš na nich lepší stabilitu, jo pod paží bolí, ale dá se to vydržet, ty francouzský jsou děsný, 2 dny jsem doma nacvicovala chůzi jak na spartakiadu, abych mohla do ulic, věř u tehlech tě nebolí jenom v podpaží ale všude

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 08:06)

Pozor na toho anonyma má adresu zdenicka78"centrum.cz tahá z vás mobily a potom pořád obtěžuje a otravuje ve dne v noci pozor na ní!!!!!!!!!!!!!!'

Alča (Po, 2. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj Lenko.Mě doktor řekl,že mám přijít,když se změní citlivost nebo bolestivost prstů.A jestli zmodraly,tak se mi to moc nezdá,za zeptání nic nedáš.Měj se a ať to dobře dopadne,páčko'

Návštěvník (Po, 2. 6. 2008 - 18:06)

Lemko,nikam fotku neposílej je to úchyl co se chce pokochat tvou zasádrovanou nohou.'

Návštěvník (Po, 2. 6. 2008 - 15:06)

Ahoj Lenko no normální to je i není záleží jak máš nohu zasádrovanou měla by jsi mít vůli mezi prsty těžko ti to asi vysvětlím pošli mi foto jestli chceš na sonor11"seznam.cz a hned ti odpovím co je špatně nebo ne.Petr'

Reklama

Přidat komentář