Reklama

NOHA V SÁDŘE

Lucie (Po, 20. 8. 2007 - 16:08)

Ahoj Katko,to je takřka neuvěřitelný mít tolikrát nohu v sádře...Jinak s podpatkem se chodí docela fajn,jsem mile překvapená jak mi to jde.Zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jak dlouho budu sádru mít.Měj se fajn.'

gaba (So, 18. 8. 2007 - 18:08)

ja sem mela na ruce sadru uz asi 9krat ale na noze sem ji mela pred rokem poprve a mela sem ji kvuli urazu palce...musela sem ji mit az po koleno...tolik by mi to nevadilo jenomze sadru mi dali nakrivo a ja misto palce mam do ted problemy s kotnikem a nohou nakrivo.Ale za to palec je v pohode:)

Káťa (So, 18. 8. 2007 - 16:08)

Lucka:Jojo, mám jí dost často..už od malička..jsem střevo..většinou jsem rádá, když to skončí "jenom" sádrou pod koleno..od 8 let jsem jí měla dvacetkrát určitě..a teď je mi 20..'

Lucie (Pá, 17. 8. 2007 - 17:08)

Ahoj Katko,díky za radu.V neděli na sádru budu moct došlápnout tak to zkusím.Jinak je to pěkná otrava jenom ležet s nataženou nohou,už se těším až budu moct chodit.Ty míváš nohu v sádře často,že jsi zvyklá?'

Káťa (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

No až ti to zatvrdne,tak je nejlepší tu nohu jakoby vytáčet na na vnější stranu..nic víc ti asi neporadím...snad to zvládneš,ja už jsem zvyklá:)'

Lucie (Čt, 16. 8. 2007 - 16:08)

Dnes jsem si zašla k doktorce protože mě už 2 týdny bolela noha okolo kotníku a doktorka mi řekla že to je zánět šlachy a dala mi nohu do sádry.Než jsem se stačila vzpamatovat tak už mi sestra dávala berle a radu 3 dny na sádru nedošlapovat.Jak se vůbec s tím podpatkem chodí?Nohu v sádře mám poprvé a pořád jsem trochu mimo.Vypadá to minimálně na 3 týdny.'

Kuba (Po, 11. 11. 2019 - 06:11)

Jezis.. ja mel zlomenej krcek nad stehnem. 3 mesice jen lezel. Tak zatni zuby a tahni. Tohle snad nemi mozny. Lidi
Vzchopte se trochu a nebudte takovy lemry :).. moje noha pk vypadala jako velrybí penis.. a ted beham jako kamzik.. prej 3 tydny :D.. to mas za par.
Hawk !

Hanislava (Po, 6. 8. 2007 - 07:08)

Já mám taky už dva týdny za sebou a je to lepší, než na začátku. Už jsem se se sádrou smířila... Doufám, že ty časté ženské zlomeniny nejsou nastupující osteoporoza, mě je teprve 35!'

Klára-Hanislava (Pá, 3. 8. 2007 - 17:08)

Já mám taky zlomené chodidlo pod prstama a dostala jsem na měsíc nechodící sádru a pak když to bude lepší dostanu na měsíc chodící.Doktorka říkala že těch zlomených chodidel přibívá,hlavně prý ženy s tím mají problemy.Tak 2 týdny mám za sebou a krom slušného smrádku od prstů nemám potíže.'

Sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 21:07)

Odpoved sa docitas hore vyssie. Ak nie, kludne sa ozvi na sadrovec2"centrum.cz. Maj sa pekne.

Návštěvník (Po, 30. 7. 2007 - 15:07)

Sadrovec nohu mas zlomenu alebo si si ju zasadroval len tak, ako dlho chces mat sadru,

sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 15:07)

Ahoj Ty mas sadru uz tyzden, tak este dalsie tri a si z toho vonku :-). Ja som dnes dosadroval , mam fajn sadru pod koleno. Podpatok som dostal, ale najblizsie dva dni este nemam uplne slapat na tu nohu, takze sa budem pajdat s barlou. Ten smradek bude fajn, ale ponozku v tomto teple by som asi nezniesol. Inak rad by som spoznal toho Tvojho kamarata, ty musis byt jeho oblubenec:-). O com bude nasledujuca stavka?

sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 15:07)

Ahoj Ty mas sadru uz tyzden, tak este dalsie tri a si z toho vonku :-). Ja som dnes dosadroval , mam fajn sadru pod koleno. Podpatok som dostal, ale najblizsie dva dni este nemam uplne slapat na tu nohu, takze sa budem pajdat s barlou. Ten smradek bude fajn, ale ponozku v tomto teple by som asi nezniesol. Inak rad by som spoznal toho Tvojho kamarata, ty musis byt jeho oblubenec:-). O com bude nasledujuca stavka?

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 14:07)

Ahoj všichni,
mám sádru na chodidle, kde se mi zlomila na hřbetě kůstka. Měl jste to někdo?? Jak jste s tim chodili?? Já zatim doma lezu po čtyřech a už mě to nebaví!!Jaká byla rehabilitace a jak dlouho trvala?? Děkuju za rady!'

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Ahoj, ty sis aspoň zlomala nohu při sportu, já jsem jen doma chtěla vyluxovat, protože jsem připravovala barák na jeden super mejdan!! Já budu taky do konce září neschopná chůze. Je to katastrofa, chtěli jsme jet z manželem chodit po horách.. Tak snad na jaře, až sleze sníh. Jinak, musim říct, že jsem trochu ráda, že na tu sádru nejsem sama, že existujou i jiný chudáci, co se musej v létě válet doma...'

Hanislava (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Nemám nic na chození, mám zlomenou nějakou kůstku na chodidle a tak nevim, jestli by to s podpatkem vůbec šlo. Asi ne, to by mi snad doktoři nabídly. Zatim doma lezu po kolenou a jezdim po zadku, berle mě moc neberou...Máte někdo zkušenosti, jak probíhá posádrová rehabilitace?? Nechce se mi vůbec věřit, že do konce září nebudu moc do hor??!!'

Potrestana lama (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Mam ji chodici, este abych se berlila, zas takovej necita to neni, ale jak ho znam, tak asi nepolevi a tak to budu muset vydrzet...Jen me trapi to poceni, chtelo by to nejakej antiperspirant, nejlepe zasyp, kdyz zvednu prstiky, tak si myslim, ze by se do ty sadry dal nasypat. Pritel me nuti brat si na sadru ponozku, kdyz u nej spim, pac prej nechce mit zamorenou postel:( Pritom, normalne mi nozny nesmrdi.Nj ale tyden bez myti a v neprodysne sadre to je asi neco jinyho.

Lenny (Po, 30. 7. 2007 - 13:07)

Tak jsem si dneska cestou do práce zlomila nohu a budu mít minimálně 6 týdnů nohu v sádře.Zatím mám sádrovou dlahu a ve středu se uvidí jestli mi už dají sádru a podpatek.'

sadrovec (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Ahoj, tak to je fakt blbe. Neda sa to nejako obist? Dufam ze Tvoj kamarat bude na Teba mily a nenecha Ta trapit sa cele leto. Ani ja som sadru predtym nemal. Mas tu sadru aspon na chodenie? Ja by som mal dnes dosadrovat a dufam uz aj podpatok, inak...
Ozvi sa ako sa to vyvija. Prajem vela pohody

Nikola (Ne, 29. 7. 2007 - 17:07)

Já mám taky na 6 týdnů nohu v sádře.Zlomila jsem si při voleybale záprstní kůstku.Pěkně mě svědí chodidlo a sádru mi sundají až v září,hrůza.'

Reklama

Přidat komentář