Reklama

Erekce - pocit

kotěnočkin (St, 6. 6. 2007 - 11:06)

a když se tyto dva principy setkají ve správný čas na správném místě tak je to žůžo

Kachna (Út, 5. 6. 2007 - 23:06)

No jasně ,,m,, to popsala uplně super! My ženy máme taky erekci, třeba když čtu něco, co mě vzrušuje, tak cítím, jak se mi tak hrne krev a pulsuje tam dole všechno a člověk má pocit, že si tam musí sáhnout nebo tam něco rychle strčit :)) jako chlapi mají ,,strkací nucení", my máme ,,vcucávací nucení" :))

Ali (St, 28. 8. 2019 - 18:08)

Nevíte, jak to zrušit, víte, pro mě je to docela nepříjemné. Nevíte jak se to dá zrušit, ta erekce? Díky

Steve (Čt, 29. 8. 2019 - 17:08)

Sexem či onanyjí ... na chvíli máš pokoj. :-)

m (Út, 5. 6. 2007 - 02:06)

Neco jako erekci maji i holky...teda ja jo:-) je to takovy napjaty pocit v okoli postevacku..prijemny,a jak nekdo psal ze zacatku mam i neco jako kluci to "cikani" akorat jsou to takove samovolne jakoby stahy ktere nedelam ja vedomne.Da se to i vyvolat treba kdyz mam dziny a jedu nekde v metru nebo jinde v mhd:-)) vazne nevim proc na tak blbych mistech asi jak to jede a hazi:-)) Staci jakoby na maximum zatinat a povolovat posevni svaly nebo chvilku drzet na maximum zatnute a pak povolit.Pak uz nechat a nic nedelat.Jinak to vznika samo ne ze to takle vyvolam ale to jen malokdy...je to pocit jako by me trebauz chvilku nekdo vzrusoval a drazdil....tesne pred orgasmem nebo tak nevim jak to popsat lip:-))

Bta (Po, 4. 6. 2007 - 18:06)

Senza téma, dozvěděla jsem se víc, než se mi kdy podařilo z chlapa vypáčit, ačkoliv tady moc příspěvků zatím není.

H (Po, 4. 6. 2007 - 01:06)

Dano,nedá.Musíme dráždit žalud a ještě lépe uzdičku.

Dana (Po, 4. 6. 2007 - 01:06)

Tohle téma mě vždycky zajímalo. Pro sebe si představuji, že když si hrajete se žaludem, vnímáte to podobně, jako holka poštěváček. Jak ale pociťujete to tělo penisu pod žaludem. Dá se jeho drážděním taky vyvolat orgasmus, aniž byste dráždili žalud? Díky za odpovědi.

kotěnočkin (Čt, 17. 5. 2007 - 14:05)

hm,dík.hezký. tak nějak jsem si to představoval, protože to chlapi mají přibližně stejné, až na ty bradavky. jo a erekce po ránu je trochu jiná. prostě stojí ale téměř bez vzrušení

M (Čt, 17. 5. 2007 - 12:05)

Pro kotěnočkina: něco jako "erekci" máme samozřejmě taky. To že mušlička zvlhne, to je vlastně až pomalu to poslední co se s ní děje. Když mě něco vzrušuje, začně mě šimrat jakoby vevnitř v podbřišku, obvykle mi ztvrdnou a vyhrotí se bradavky a do mušličky se nahrne krev, jakoby se rozevře a zduří. Když to trvá dlouho tak to i bolí. Někdy se stahuje pochva vevnitř, to už si myslím, že je nejvyšší čas něco s tím dělat ;-))

Avs (Čt, 17. 5. 2007 - 12:05)

erekce je opravdu příjemná ve chvíli, kdy je vedle mě v posteli přítelkyně :-) v práci je to horší :-))))

kotěnočkin (St, 16. 5. 2007 - 15:05)

no to vím, že ženským nestojí, myslel jsem jak cítíte vzrušení.asi si to dokážu představit. a chlap erekci cítí vždycky a hned od začátku, jak se tam ta krev hrne.

Khiria (St, 16. 5. 2007 - 13:05)

no,nam se toho vetsinou moc nepostavi:o))) ale kdyz "zlobim" sveho pritele a pak pres obleceni citim, ze se mu postavil, tak me to vazne vzrusuje:o) a citi muz pokazde, ze mu stoji nebo si toho treba nemusi vsimnout?:o) mozna blba otazka,ale zajima me to:o)

kotěnočkin (St, 16. 5. 2007 - 12:05)

nebolí ani trochu.čím víc vzrušenější, tím víc tvrdší. tzn. čím dýl bez sexu tím větší je neodbytná představa strčit ho do nějaké živé, teplé, měkké a vlhké díry v osobě ženského pohlaví. a ženy jak? opačný princip?

Jana (St, 16. 5. 2007 - 00:05)

Tak tohle mě vždycky taky zajímalo. Podle popisu je to velice příjemný, je to tedy jako náběh na orgasmus? A co cítíte, když se vám to zvětšuje? Vždycky jsem si myslela, jestli to nebolí, když se kůže napíná, nebo tak.

Tom (Po, 14. 5. 2007 - 20:05)

No vis,popsat to. To nejni tak jednoduchy. nezbývá mi než souhlasit s clankem výše. Prostě je to velice příjemný a nastoluje to duševní rovnováhu ;) (castecne)

Roman (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

Erekce nas uspokojuje dusevne i telesne. Dusevne proto, ze potvrzuje nase muzstvi a ze nam to funguje. Fyzicky to byva vetsinou prijemny, je to takovy trosku lechtivy a vznika z toho touha po sexu. Erekce ale muzou byt neprijemny. Treba kdyz te zrovna vyvola ucitel, nebo pri vysetreni a tak. Taky kdyz nekdy lezim v posteli a on se mi postavi, tak cuka a lechta a ja nemuzu usnout.

Linda (Pá, 11. 5. 2007 - 21:05)

Co cítí muž při erekci? Je to možné popsat tak, aby se to doho dokázala vžít holka?

Reklama

Přidat komentář