Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (Po, 2. 10. 2017 - 20:10)

No Pilsnerko, já měl také...Jarine ne že bych ti přála něco zlého ale cizí neštěstí potěší! :-)
Ale vážně - dneska bylo asi zatmění a zatemnění všech mozků. Všichni byli nepříjemní a hádaví. Asi fakt erupce. A navíc prší.

jarin origoš (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

A největší hnus u dálnice jsem měl v Evropě v Srbsku. Fuj tajbl, zvedá se mi kufr ještě dnes.

jarin origoš (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

po Evropě je cestou...To je fakt, ale aby se z toho chlap najedl, musel by sníst těch hambáčů alespoň 5. A voda je tam drahá jako prase, malá lahvička v Mek Démonovi dražší, jak ty jejich polystyrénové houskobuchty.

jarin origoš (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

No a hlavně jsou to Jirkovy...No Pilsnerko, já měl také den BLBEC!!! Už od rána. V průběhu dne se mi podařilo vymrnit 3 objednávky, musel jsem je x krát předělávat, paragony, faktury, zabalit, vybalit... to se mi stává jen jednou za xx měsíců a ne hned několikrát za den. Do toho kam jsem šlápl, tam byl nějaký protiva. Jsem rád, že už jsem doma a dnes už nikam nemusím. Mobil jsem vypnul a na emaily už dnes také nepolezu. Mám toho akorát. Asi nějaké erupce na Slunci, nebo zatmění mozku :-)

Všude (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

Na benzínkách a kolem cest...po Evropě je cestou množství FastF oodů jak o mac donald atd. A u všech je parkoviště pro kamiony. Sice nic moc jídle, ale pořád lepší než naši nebo rumunští řidiči předvádějí.

Pilsnerka (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

No a hlavně jsou to Jirkovy peníze tak s nima může udělat co chce.
Lidi já měla tak blbej den že asi zahučím rovnou do kanafasu.
Nebo se musím nejdřív něčím uklidnit.

no (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

Jééé, serte na to...Na benzínkách a kolem cest v obchodech je nejdráže, celkem malý výběr a člověk by musel brát z nabídky to co je. Jídlo na cestu sebou i na přežití na cestě je nutností.

jarin origoš (Po, 2. 10. 2017 - 19:10)

Jééé, serte na to rýpání lidi. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, teď jsou to diety, zítra to bude zase něco jiného. Když to Jirkovi tak vyhovuje, tak ať co. Můj strejda také žral na cestách, co si dovezl z Čech a ušetřil tisíce, o to více si pak mohli s tetou dopřát. Studená strava a Vitana vaří za vás není sice žádná hitparáda, ale ten nápad se zavařeným jídlem je dobrý.

no (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

nikde nejezdí, sedí doma a...fuj, prase

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

nikde nejezdí, sedí doma a...No asi tak to taky vidim:-) Sany tak vidis tak to Alcu napadlo dobre,asi to tak kamionaci delaji nejcasteji.Jdu ted koupat malou.

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

No asi tak Mio vystihla jsi...to je síla zvyku, není to pro mě cizí, ještě bych tak mohla napsat něco v hantecu, ale k tomu bych musela dát překlad.:)

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

jo já vím, jak to bylo...No asi tak Mio vystihla jsi to presne.Ja jsem jednou s moravakama na parkovisti griloval a byli hodne pohostinny.No a takhle bych Mio psat nezvlad:-) je to tak predelany ty slova:-))

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

Ne všude se tak na Moravě...jasně, je hodně nářečí. A když se tak mluví, tak se obvykle píše spisovně.

prdlajs (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

Jo podle prispevku co napsal...nikde nejezdí, sedí doma a dloube se v nose a nudí se, tak otravuje.

sany1 (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

Jo podle prispevku co napsal...Kamoska ma taky kamionaka a taky mu zavaruje jidlo do sklenic. :)

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 18:10)

Co bych rikala? Ze se nudi...Jo podle prispevku co napsal ted tak chapu,ze provokace,zase se nekdo nudi no.Alca to vyresila ted,ze si zavarila omacky a vzala si je sebou,protoze byt jen o polivkach,konzervach,to je fakt hrozny.No ty motoresty to nema cenu moc,asi on provokuje nebo je blazen kterej by si to prozral v motorestech.Takze by jezdil jen kvuli tomu aby to tam prozral:-) to by melo cenu.

:-) (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

jo já vím, jak to bylo...Ne všude se tak na Moravě mluví :-)

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Ja Mio proti moravakum nic...Jirko debil je debil at je jakékoliv národnosti. Všude se nějaký najde.

Mia (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Ja Mio proti moravakum nic...jo já vím, jak to bylo myšleno.
Tož moravští chalani si sebo vezmo do kamionu škvarke, sádlo, tlačenko, klobáso, chleba a oharky. Také srágory co so v motorestech by do hoby nedali.

Jirka (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Jirko nejsme všichni...Ja Mio proti moravakum nic nemam a nikdy jsem nic nemel,jen mi nasral s tim vychodarem,kdyz morava je jeste vychodnejsi.Ale,jak rikam nic proti moravakum s nejakyma jsem si v zivote dobre pokecal a zasmal.A nebudu rozlisovat ani nemce proste nekdo je v pohode nekdo debil.

Reklama

Přidat komentář