Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

tak že Střešovice je takovej ráj na zemi.gejzo přemejšlim jestli bůh není taky náhodou cigoš.'

střelec Rómů,Ci (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

Dežo ty kreténe já byl jeden stěch kterej přišel na buben právě kvůli Vám!!!!!Za dobrotu na žebrotu.
Já chodím i ve svátek hákovat a ty smrade černej umíš je chlastat za moje prachy!!!'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

tak už chápu že jsou takový přičmoudlý'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

No to víte hoši, ve své vile s nimi nepřijdu do styku. Ale chodí za mnou do kanceláře a říkají mi pánko velkomožný, vy stě taký láskavý. Jestliže nejste spokojení se soužitím s našimi Romskými spoluobčany, přestěhujte se k nám do Střešovic. Tady žádní nejsou.'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

Tak, tak, Mistr Jan Hus byl vlastně takový Praotec Rom.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

dežo a co jste dobrého udělali pro nás?A že máš 3promile mě nepřekvapuje je přeci svátek.Určitě byl HUS taky cigán né?'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

Ano, ano, Dežo, tak je to správné, nic si nenechat líbit.'

Dežo (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

Hele strelec ty ma něser debíle
mám ja teraz v sebe tri promíle
trefím ti taků po rypani
a něbudě s těbů žiadne sraní.
Takého hajzla by poh?adal
čo ty si zrovná pro rómy dobrého udělal.?'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

No to víte hoši, ve své vile s nimi nepřijdu do styku. Ale chodí za mnou do kanceláře a říkají mi pánko velkomožný, vy stě taký láskavý. Jestliže nejste spokojení se soužitím s našimi Romskými spoluobčany, přestěhujte se k nám do Střešovic. Tady žádní nejsou.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

gejzo došli ti argumenty?rozumíš slovu argumenty?'

střelec Rómů,Ci (Pá, 6. 7. 2007 - 20:07)

tak si je nastěhuj do kvartýru ty pane Uhle!!Ať víš očem je tu vůbec řeč,asi jsi nikdy nepoznal na vlastní kůži co je to za verbeš.Nastěhuj se do Janova,Chanova,Ostravy či Ústí aby jsi byl v obraze jak se chovaji když jim člověk prokáže dobrodiní!!!!A ještě si stěžují jakcí jsme my!!!!!!Ty blbe!!!!!!'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 19:07)

No tak hoši, musíme respektovat a preferovat romskou menšinu, oni nemohou za to, jací jsou. Mají to v genech. Přece byste se nezlobili, když dají do sběru sem tam nějaký měděný kabílek!'

střelec Rómů,Ci (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

vy svině černý!!!Už aby jste vychcípaly na mor a tuberu.NESNÁŠÍM VÁS VY CHÁTRO!!!!!
Do plynu bych vás nahnal.Jste odpad světa co
okrádá poctivý lidi.Jste zvěř co by měla chcípnout někde na sibiři.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 18:07)

pro gejzu už si někdy byl v CHANOVĚ .určitě to tam všechno zničili bílí lumpové.'

Mr. Prejudice (Pá, 6. 7. 2007 - 13:07)

Pryc s cigosema!
Neakceptuji zadne jejich vymluvy a duvody proc by meli byt usetreni nasi spravedlive nanavisti.
Tak tedy pryc s cigosema!
-UCC-

Návštěvník (Čt, 5. 7. 2007 - 23:07)

Dezo mas dost!!!Gejza ,ale jinak nic proti tobe nemam

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 22:07)

No koukám:-) Tak dobrou.'

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 22:07)

Iděm chrnět som akýsi volajaký unavený.Som taký unavený užaj mi padá hlava na klávesnicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu'

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 22:07)

Seš fákt Dežo!:-)'

Dežo (Čt, 5. 7. 2007 - 22:07)

Šak od teho som Dežo.Prídě cigánka do škóly za sýnom,a kděže on to chodí?Prídě k prvým dverám a tam napísané nadprůměrní žáci,vtrhně tam a pýta sa:je tu dežo?učitělka hovorí nie zkůstě to vedle.tam sů průměrní pýta sa :je tu dežo?učitělka nie zkůstě vedle.tam podprumerní.Je tu dežo?nie zkůstě vedle.tam blbci.je tu dežo?nie vedle idióti.je tu dežo?nie.vedle deménti .Je tu dežo?nie a tak už znechutěná prídě k dialším dverám a tam napísané DEŽO.'

Reklama

Přidat komentář