Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

IM_cookie=true (So, 7. 7. 2007 - 18:07)

Kdo z vas mi dokaze ,ze je cisty slovan ?Tady ve sredu evropy ,kde se misily narody cele jizni i severni evropy?Otevrete si nekdy telefoni seznam a presvedcete se :Jsou tam jmena madarska polska bulharska atd...A madari napriklad jsou hunove!Primitivum odepisuji pouze jednou pokud bi snad mel nekdo zaje o vysvetlleni narodnostnich otazek i co se tyka hystorie jsem mu plne k dispozici.Pro toho cloveka ,ktery se slusne ptal zdali jsem bil v Chanove rikam ne nebil ale vim o co jde.Ano je to tam vybidlene znicene to je fakt a ja sam se za takove cikany stydim.Ale nemuzete stale argumentovat Chanovem a tim ,ze si delaji cikani doma ohnicek to posloucham uz asi 40 let a ,abych rekl pravdu uz me to i celkem nudi .Proc nechcete vydet taky tu pozitivni stranku i ,kdyz je ji malo ,ale je to neco ne?Ono je pohodlnejsi nadavat a nenavidet .Indove rikaji necin jinym to co nechces ,aby cinily oni tobe !A taky rikaji ,zij tak ,aby jsi v pristim zivote nemusel za sve spatnosti zaplatit spatnym a bolestivym zivotem .Gejza Rom

IM_cookie=true (So, 7. 7. 2007 - 17:07)

Pro vsechny radobi lidi ,kteri maji rasisticke sklony .Kdyz chcete byt temi rasisty tak by jste meli vedet ,ze my cikani patrime do Indoevropske rasi jako slovane takze jsme vas pribuzny kmen ,nejsme ani negroidi ani asiate a jestli tomu neverite nevzdelanci tak si to zjistete jestli ovsem umite cist.To je prekvapeni co hudaci na dusi co? To neni jen hajlovat a nenavidet to umi kazdej vul ale obcas si taky zjistit nejake ty fakta co?Gejza ROM

Návštěvník (So, 7. 7. 2007 - 17:07)

pro .Mr.Prejudice!Jestli mate vazeny pane primityve komplex menecenosti ve spolecnosti tak navstivte v brzke dobe lekare.A neventylujte si sve iQ ,ktere je zajiste pod hranici chudoby na romech.Gejza Rom

Návštěvník (So, 7. 7. 2007 - 17:07)

pro Mr.Prejudice.Veste vazeny primityve ,ze se vam to zlo vsechno zlo ,ktere kolem sebe sirite vrati spatky a neb pane boze odpust tomuto primitivu neb nevi co cini:Gejza Rom!

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

to je fakt.takže když mi znásilní přítelkyni tak si vzal jenom to co ještě není moje a on to zrovna potřeboval.dobrej názor'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

No weissi, ty máš auto taky určitě na leasing, takže není tvoje. A co není tvoje, je vlastně všech. Čili když si ho Dežo vypůjčí, vlastně je jednou nohou v komunismu. Oni vlastně jsou napřed. Každý podle svých možností, každému podle jeho potřeb.'

Suchar (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

ještě že mám auto v garáži,jinak by asi skončilo u pana mechnika Deža'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

já vím.ta autoprodejna je každé parkoviště'

Suchar (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

Obživa to ale není,
když ukradnou to měděné vedení,
není se kam dovolat,
to proto že romský chlap,
ustřihal ty drahé drátky,
aby nakrmyl své malé caparty.
Až budete o pomoc volat,
nepomůže ani hola hola,
jen z okna můžeš smutně koukat.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

začíná mi blbnout internet doufám že se zas nespletli a neukradli optickej kabel.Asi ne protože DEŽO už spí.'

Dežo (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

pracůjem v autoprodéjně vieš ty chobot?a adidásky nie půmy vieš chobot!'

jana (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

střelec Rómů,Cigánů a Cigánský Baronů jsi sračka,takový by měli napichiovat,taky nemám cikány v lásce ale toto je i na mne moc,jsi debilní kryplíček co si svoje komplexy léčí na téhle diskusi.Debílek co nezná recesi a vše kazí postojem nehodným člověka.'

Pan Uhl (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

Musíte milovat naše drahé romské spoluobčany, taky chtějí profitovat na konzumní společnosti. Místo toho musejí dávat do sběru záchodový mísy a měděný kablíky. To je jejich obživa.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

DEŽO už šel chrápat ráno musí makat,mědi nakrást tuny,děti chtějí PUMY.Přes výlohu do sportu uspokojit drobotu.'

střelec Rómů,Ci (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

tady to je konečná romóvé a jejich zastánci,
jdu se vožrat a pak si jdu pro nějakou oběť.
Dežo třes se jdu k tobě,resp.pro tvou hlavuj.
Toto je můj poslední příspěvek,budu mít teď hodně práce než vyčistím město od těch černej sraček.Až budu hotov tak vám dám vědět.'

H. (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

-střelec Rómů,Cigánů a Cigánský Baronů-byla tady prdel,ale ty jsi to všechno vždycky tak domrvil.Jsi imbecil fakt.'

Návštěvník (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

hluboká mentální retardace-střelec Rómů,Cigánů a Cigánský Baronů

Význam:
extrémně snížené kognitivní schopnosti a dovednosti,IQ pod 20, mentální věk i v dospělosti méně než tři roky, řeč nerozvinutá, sociální nezpůsobilost, časté omezení mobility až imobilita, nutnost neustálého dohledu a péče, dřívější název oligofrenie v pásmu idiocie'

Přítel (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

toho prasáka by měli zavřít do blázince,ten není normální'

Přítel (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

Nedej se dežo,jste skvělé obyvatelstvo,
miluju vaší kulturu,jak žijete,nedej svuj lid zahanbit.
Nechápu toho člověka že může mít takovou zlost a nenávist,opravdu to nechápu.'

weiss (Pá, 6. 7. 2007 - 21:07)

tak to je hustý i na mě'

Reklama

Přidat komentář