Reklama

Masáže - vaše zkušenosti

leenka (St, 6. 11. 2013 - 17:11)

Masáže můžou i zhoršit stav,proto je třeba vždy porada s lékařem vhodná.

ppp (St, 6. 11. 2013 - 13:11)

hhh

Pěkně (Čt, 17. 9. 2015 - 06:09)

Pěknou masáž dělají...perverzní pakáž.

Tonda (Čt, 17. 9. 2015 - 05:09)

Pěknou masáž dělají sdělovací prostředky...

Marek (St, 16. 9. 2015 - 22:09)

Já chodím na thajské masáže pravidelně a to v Praze, konkrétně sem ted delši dobu zakaznikem v samuispa.cz. Někdy se musím smát jaký mají lidé názor na tyto masáže :) Ale není se vůbec čeho bát, je to naopak moc příjemné a maximálně uvolnující pro tělo...

Michal (Pá, 17. 7. 2015 - 14:07)

Kluci a mlady muzi by meli jit na masas k maserovi jen kdyz si jsou jisty, ze nebudou mit strach o svou orientaci v pripade ze se stane neco trapnyho behem masaze. Ty by meli jit radsi k maserce.

Brnak (Ne, 13. 10. 2019 - 00:10)

Jo ja bych sel urcite jen k maserce, ale kdyz se stane "trapna" vec, tak bych rad mel jistotu, ze to veme vtipne s nadhledem, něco prohodí a je jasno. Ale nevim jak to zjistit, protoze jsem se prestehoval do Brna a nemám kontakty. Nicméně takové jako 800 za hodinu atd. na takové nemám. U jedné jsem platil 200 a u druhé 350 coz bych dal. Urcite je spousta lidi co rádi masírují (jako já) akorát nemají certifikát a treba masírují lépe než "profici" za peníze. Ale samozřejmě se to netýká všech. No a protoze se tak jaksi stydím, tak resim i tady tu vec "trapnou" takze u mně to je o důvěře v masérku s tím, že můžu vypnout a neřešit se. Kdybyste věděli někdo o někom, nebo kdyby tu byla nějaká masérka, tak nechte kontakt. Děkuji. Brňák

těším se, (Pá, 17. 7. 2015 - 13:07)

Těším se na masáže...Až budeme masírovat politiky.

! (Čt, 16. 7. 2015 - 19:07)

Těším se na masáže voličů před volbami.

Radek (Čt, 16. 7. 2015 - 19:07)

Ahoj, jsem z Prahy a chodím...Tak že bordel?

LenkaS (St, 15. 7. 2015 - 23:07)

Je tu někdo z Prahy, kdo...Ahoj, jsem z Prahy a chodím do salonu Element. Mám ho ráda, protože je malý a jsou tam moc milí a profesionální maséři. Mají také velký výběr masáží, včetně tantrických :-)

Verča (Pá, 15. 5. 2015 - 13:05)

Ale to je taková ta divná bolest, nedokážu to popsat. Doktory nemám ráda :(
Ivo díky, mrknu na to a uvidím, vypadá to dobře.

Liba (Út, 12. 5. 2015 - 12:05)

Nechoďte na masáže sbolestma zad. Zajděte k ortopedovi a on vám po vyšetření napíše rehabilitační cvičení. Naučíte se 6 důležitých jednoduchých cviků a tybudete cvičit.

Iva (Út, 12. 5. 2015 - 12:05)

v Praze doporučuji navštivit samuispa.cz, nabízejí rehabilitace-fyzioterapie, standardní masáže a cílené masáže. Mě osobně to hrozně pomohlo na bolest zad. Oni ti i doporučí co a jak, když řekneš, co tě bolí.
Až kdyby to nezabralo, tak bych navštivila lékaře :)
Protože jestli tu bolest máš krátkodobě a předtím si neměla, zkusila bych ty masáže prvně :)

jarouseek (Po, 11. 5. 2015 - 14:05)

Navštívit ortopeda nebude od věci. To aby se zjistilo, co přesně bolí - svaly, šlachy či obratle. Lze jít na masáž i bez doporučení lékaře jako samoplátce, ale lepší bude se s lékařem poradit. Masáž třeba těžko pomůže při osteoporóze nebo při problémech s plotýnkami. Ale třeba při svalové dysbalanci a ztuhlosti ano. Někdy lze doporučit i masáž podvodní - ta je šetrnější, ale zase zpravidla ne tak cílená jako klasická.

Verča (Po, 11. 5. 2015 - 12:05)

Je tu někdo z Prahy, kdo chodí na masáže? Kam chodíte? Začali mě děsně bolet záda, s masážemi nemám moc zkušeností, byla jsem tam všehovšudy 2x za život na masáži. Tak nevím, zda mám navštívit doktora nebo nějakou tu masáž.

Iveta (St, 22. 5. 2013 - 10:05)

Zdravím a doporučuji zdravotní masážní kalhoty http://zdravotnicke-nastroje.hyperzbozi.cz/

zkušenost (Čt, 11. 11. 2010 - 18:11)

fakt dobrý!

Karlik (Čt, 11. 11. 2010 - 17:11)

Nechci delat reklamu,ale chci se podelit o nevsedni zazitek a masaz! Byl jsem na masazi,ktere provadeji rybicky.Lidicky,takhle jsem se uz dlouho nezasmal,az mi bolelo nejen bricho od smichu.Nikdy bych neveril,co takove rybky dokazou.Nehlede na to,ze jsem mel rucicky jak detskou prdylku a odstranily mi i problemy se suchou kuzi.A nemyslete si,ze jsou to pirane.Jsou to male rybicky a rika se jim Garra rufa.Ma je pani v Mlade Boleslavi,dokonce ted o ni vysel clanek v Sedmicce/je to casopis zdarma/.Pokud chce nekdo prozit nevsedni zazitek,vrele doporucuji.Jo a kdyby chtel nekdo vedet vice,ma stranky, www.lecivka-rybka-mb.webnode.cz Opravdu to stoji za to.

introvert4 (Ne, 7. 11. 2010 - 18:11)

Problém je spíše v tom,že...Chápu že nemáte rádi když tady někdo vkládá reklamu, to co jsem psal je přehnané a předpokádal jsem že se nad tím maximálně pousmějete. S pozdravem Zoltán

Reklama

Přidat komentář