Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Miro (Čt, 6. 2. 2020 - 01:02)

Ach-jo je vidiet,ze sa vyznas v damskej mode. Zeny nosia aj panske trenky,saka,nohavice,viazanky,topanky dokonca aj panske slipy. Vsetko je to ok! nevidim v tom ziadnu uchylku.Kazdy clovek ma pravo nosit co chce.Myslim si,ze aj ten co tu pisal,ze robi v dolech-mal by toto oblecenie vyskusat na verejnosti,az potom odsudzovat.Chlapa nerobia gate chlapom.

Návštěvník (Pá, 7. 2. 2020 - 22:02)

Jenže když si ženská na sebe vezme pánské oblečení, tak je to normální a v pohodě a opačně je to hooooodně divné a úchylné!!!!!

Petr (Pá, 7. 2. 2020 - 23:02)

Když se podíváme do minulosti, tak třeba na začátku 20tého století se ženy chtěly odprostit od některých ženských pravidel a chtěly se vyrovnat mužům. Začaly nosit kalhoty, řídit auto nebo motorku, začaly i jezdit na koni obkročmo :-)
To se dá pochopit, když se ženy chtěli s muži zrovnoprávnit.
Co mi ale připadá divně, že dnešní muži dělají pravý opak a začínají ženštět. Nosí sukně, tanga, chovají se hystericky, zkrátka chtějí se naopak vyrovnat ženám a nějak nám měknou.
Za chvíli budou nosit dámské podpatky, minisukně, budou kroutit zadkem a začnou nosit mensturační vložky :-)

Steve (Po, 10. 2. 2020 - 11:02)

Přesně tak! :-)

Novinka Gender přeci nabízí dobrovolnou volbu pohlaví ... Dnes muž, zítra žena ... Svět se opravdu v prdel obrací.

Pepa (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Co furt blbnete, muž v kiltu je stále mužem. Pletete jablka s hruškami.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Občas se s tebou dá i souhlasit, je to děs, kam to směřuje.

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 11:02)

Ale musí se uznat, že v tom pánském vypadá většina žen hezky a při dobré postavě je dobré, že začaly nosit kalhoty. V džínách vypadají skvěle. A i jinak v dalším oblečení vypadají dobře. Ovšem opačně to vypadá moc divně a proč se tak děje je zvláštní.

Martin (Pá, 7. 2. 2020 - 19:02)

Ale na druhou stranu nevím, proč by měl někdo za každou cenu zkoušet sukni.
Ale proti gustu... Pokud si ji někdo chce nosit, at si ji klidně nosí. Pak at si tu ale nestěžuje, že ho má okolí za blázna :-)

dwan (Út, 1. 7. 2014 - 07:07)

Díky tomu, že je ČR v...Kritizujte a urážejte jak chcete,stejně to neovliníte.Tolerance vám nic neříká?Je spousta těch co se sukní(kiltem) nemá problém.

Paratyphus A (Po, 30. 6. 2014 - 22:06)

naprosto s tebou souhlasím,...Ano souhlasím, ale je nutno zdůraznit 5-8 kusů, nikoliv 5-8||||||||||%, to je matoucí.

Čau Steve (Po, 30. 6. 2014 - 22:06)

Díky tomu, že je ČR v...naprosto s tebou souhlasím, bohužel je celá řada úchylů jiného názoru. Není třeba se tím zabývat, těchto úchylů je v celém státě tak 5-8. Nejsou normální jako vždy když není akceptován názor většiny.

Steve (Po, 30. 6. 2014 - 18:06)

Díky tomu, že je ČR v Mírném pásmu, tak není třeba řešit tyto věci. Na léto máme přeci pánové krat'ásky všeljakých materiálů - naco řešit proboha sukně? (leda že by na historické akce, či nějaké tradice, to chápu)

Pane (Po, 30. 6. 2014 - 01:06)

zapařený Hustý,tento měsíc v Pelhřimově na Rekordech jsem potkal jednoho muže v kiltu a důstojně si v něm vykračoval aniž by to někoho pobouřilo.Ale bohužel jsou stale tací jako ty pomatenče.

Pane (Po, 30. 6. 2014 - 01:06)

A někdo zapařený mozek.A...zapařený Hustý,tento měsíc v Pelhřimově na Rekordech jsem potkal jednoho muže v kiltu a důstojně si v něm vykračoval aniž by to někoho pobouřilo.Ale bohužel jsou stale tací jako ty pomatenče.

jars (Ne, 29. 6. 2014 - 14:06)

Asi trochu odbočím od...Petře, už to to bylo dříve také uvedeno, že je šije Jana Tichá z Frenštátu p. Radhoštěm(respektive její dcera - snad to ještě platí). Je to: wallachi.com. Přímo koupit sukně se dají někde na netu, ale např. můj vkus to není. Sám jich mám několik, ale od zmiňované J. Tiché dle mých představ. Samozřejmě pánské sukně nenosím vždy a všude, ale občas se to hodí a je to stejně příjemné jako v jiných situacích kalhoty či kraťasy. Ono to fakt není o nějaké pomatenosti, ale jen a pouze o jisté alternativě.

Pomatenci (Ne, 29. 6. 2014 - 09:06)

Scorpion(majitel dolu),Hustý apod.netolerantní pitomci,ve vedrech je sukně to nejlepší oblečení.Kdyby kllt neby tak drahý více by se nosil.Talto mají všichni chlapi zapařený koule!

scorpion (Ne, 29. 6. 2014 - 06:06)

Opět Petříček a jiní, kteří podporují zvrácenost světa. Muž je muž a hotovo. Na co nosit sukně vy pomatenci? Nahnat Vás makat do dolů a pak by se vidělo.

Steve (So, 28. 6. 2014 - 11:06)

Kup si leda ve skotském stylu jak mají dudáci, aspoň si tak nikdo nebude tolik t'ukat na čelo, nebo nějaký historický hábit (jak měli za Gotiky na hradech) :o)))) jinak je to pitomost samozřejmě.

odmítač sukně (So, 28. 6. 2014 - 07:06)

mě je furt zima na nohy , nejsem žádná měkota, spím pod širákem, meju se v potoce, studená voda mě nedělá problém. přesto letos jsem pořád nějaký prochladlý budu nosit kalhty a do sukně mě nikdo nedostane

Petr (So, 28. 6. 2014 - 00:06)

sukně, proč ne, konečně...Jen je škoda, že pánská sukně je téměř k nesehnání. Leda si ji nechat ušít. Rád bych si ji pořídil.

Reklama

Přidat komentář