Reklama

onanie kluků

Lída (Út, 5. 11. 2019 - 06:11)

O prázdninách nebo delším víkendu mám u sebe vnoučata. Často ke mě přijede vnuk, který zde má dobré kamarády v sousedství. Vždy chce spát ve světnici se mnou a musím říct, že se na to vždycky těším. Má 13 no a to se ví, že v tom věku snad neustále onanuje. Slyším ho při tom každý večer i někdy ještě jednou pozdě v noci. A ráno ani nemluvě. Dělá si to jak nejtišeji to asi jde, ale prostě neutají to. Musím říct, že nikdy jsem nebývala tak vzrušená jako tady při tom. A to už jsem toho leccos zažila.

Leo (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Vnuka při tom slyšíte nebo i vidíte? Jak daleko spí od vás v ložnici? A myslíte, že to nedělá úmyslně? Já, když mi bylo těch 13, tak jsem to rád dělal před ségrou. Prostě chtěl jsem, aby mě slyšela. Kluci prostě v těch letech takové nápady mají.

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 21:11)

Čelem se jim to nevypotí.

Danča (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Můj syn onanuje pravidelně , je mu dvanáct a už jsem ho jednou viděla,že se ukojil i s výstřikem. Podle mne je to ale normální ventilace tělesného přetlaku.Nijak ho za to netrestám,jen jsem mu opatrně naznačila, že se tohle dělá v soukromí a skrytě. Otec nefunguje,je to bohužel vše na mně a vysvětlovat to puberťákovi není zrovna příjemný pro matku.

Saška (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Jistěže v tomto věku kluci onanují, ale nevím jestli to u syna už není trochu moc. Můžu to sledovat ve volné dny a za den si to dělá až pětkrát. Vlastně skoro pořád, ale nic jak vidět s tím nenadělám.

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Aspoň nemusíš denně prát povlečení naškrobené od polucí.

Saška (Út, 5. 11. 2019 - 08:11)

Když s tím syn začal, asi před dvěma roky, tak jsem jej párkrát přistihla aniž by o tom věděl. Dělá to tak, že spermie mu po vyvrcholení většinou zůstanou pod předkožkou a pak si je utře. Takže něco na povlečení je, ale minimálně.

Saška (Po, 4. 11. 2019 - 10:11)

Mám tři děti (9, 12 a 16). Prostřední je syn a už alespoň dva roky onanuje. Já sama jsem nebyla žádný svatoušek a už tak od dvanácti jsem vyhledávala společnost kluků a doma si pak představovala jaký to s nima může být. Zdá se mi ale, že u syna to přerostlo v závislost. Má snad pořád ruce mezi nohama a myslím, že už to zaučuje i mladšího bratra. Nejsme rodina kde by se o těchto věcech mluvilo, nedokázala bych se synem debatovat o onanii a tak to nechávám tak jak je. Já jsem vše také přečkala a jistě vše zvládnou i synové.

Elsa (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

To je u kluků normální. S tím se musíš smířit, že od desíti let ti bude syn onanovat a bude si to dělat čím dál víc. K tomu věku to prostě patří.

tom (St, 18. 5. 2016 - 13:05)

Církev a víra to zakazuje...Zlatá Střední cesta? Sám si ho nehonit, jen si nechat honit.Ale sám nikdy.

Steve (St, 20. 11. 2019 - 18:11)

Ne ... problém je to stále stejný! :-D

Steve (Út, 17. 5. 2016 - 21:05)

A k tématu je to teda jak .... jak to má teda být?

Tony (Po, 16. 5. 2016 - 03:05)

Církev a víra to zakazuje...Steve je vopižlanej, jemu kůžičku z logiky věci přetahovat nelze.

Péťa (Po, 16. 5. 2016 - 03:05)

Není zdravé to furt honit a...Tak dobře, když to říkáš. Strčil bych ti připínák do zadku.

Steve (So, 14. 5. 2016 - 16:05)

Církev a víra to zakazuje nedělat NIKDY .... naopak někteří honiči už maj vygumovanej mozek - je třeba najít nějakou zdravou střední cestu. Otázka zní jaká by měla být aby to bylo zdravé a nic nelikvidační.

Steve (So, 14. 5. 2016 - 16:05)

Není zdravé to furt honit a několikrát denně .... to mi nikdo neříkejte že to zdravé je. Naopak, člověk je jak vygumovanej .... viz zdejší vyšší příspěvek.

Péťa (So, 14. 5. 2016 - 15:05)

Už je to dávno, ale když mi bylo 10 let, tak mě ve škole kluci zonanovali. A od té doby jsem si to dělala pořád sám a skoro denně...Stalo se mi to na záchodě. Šel jsem se vyčůrat, ale tři kluci se tam na mě vrhli. Položili mě na dlaždičky. Nejdřív mě zuli úplně do bosa - bačkory musely dolu a svlíkli mi i ponožky. Pak mě lechtali bosýho na chodidlech, málem jsem se počůral. A jeden kluk mi začal drbat přes kalhoty pindíka. Za chvíli se mi postavil. Rozepnul mi kalhoty a vytáhl mi pindíka. Přetahoval mi kůžičku a drbal mě na holém žaludu, na spodní straně. Za chvíli jsem se udělal. Zažil jsem samozřejmě suchý orgasmus, ale byl nádherný...Od té doby jsem pak už sám pravidelně onanoval.

Tonda Vlas (Po, 8. 2. 2016 - 16:02)

Starý židovský profesor Sigmund Freud to považoval to považoval za velmi zdravé a proto své syny nenechal obřezat, aby jim to šlo snadněji.

Jan (Po, 8. 2. 2016 - 15:02)

ahoj nejlepsi stránka je...Honíš, ale gramatiku neumíš!

honim si (Po, 8. 2. 2016 - 10:02)

Asi na tom něco pravdy bude....Aj ja si honim je to super honim sil ne 2-3 krat najviac 4 chodinm si honit aj vonku taj je lepsie

Reklama

Přidat komentář