Reklama

onanie kluků

kluk (Ne, 7. 8. 2011 - 09:08)

To já bych se udělal, ale...Zkoušel jsem ten roh sáčku a vubec mi na špičce žaludu nedržel a nešlo to přetáhnout předkožkou pořád se mi to rulovalo dolů tak nevim.

honza (So, 6. 8. 2011 - 23:08)

Jo, to jsem taky kdysi...To já bych se udělal, ale ten ružek sačku by mi asi nestačil mám docela dost sperma.

Honič (So, 6. 8. 2011 - 17:08)

Jo, to jsem taky kdysi dělal, ale to už je dost let. Na tom sáčku mi ale vadilo, že šustil. Teď už je mi to jedno, snažím se sice vystříknout tak, abych nic nezašpinil, ale pokud něco zašpiním, tak už mě to tolik netrápí.
Ještě jsi mi připomněl, já jsem si párkrát z toho sáčku ustřihl rožek, stáhl jsem si předkožku, nasadil jsem si to na žalud a předkožku jsem si zase opatrně natáhl a začal honit. Bylo to dobrý v tom, že jsem držel penis přímo v ruce a přitom jsem stříkal do toho sáčku. Ale to dráždění bylo trochu slabší, v pubertě mi to stačilo, teď nevím, jestli bych se udělal.

Richard (So, 8. 2. 2020 - 15:02)

Můžeš použít prezervativ ,nebo použij mikrotenovy sáček ,samozřejmě je lepší stříkat do prostoru.A co honěni v přírodě?

Yarda (So, 6. 8. 2011 - 16:08)

Mám připravenej papírový...Já onanuju "naostro", ale když cítím, že už za chvíli budu, navlíknu si na něj mikroténový sáček, ten normální, co mají v každé sámošce na pečivo, a udělám se do něj.

honič (Čt, 27. 2. 2020 - 15:02)

též tak praktilkuji

honza (So, 6. 8. 2011 - 13:08)

Dneska jsem si ho krásně...Mám připravenej papírový kapesník při honění a stříknu to do něj. Nejlepší je si ho honit v přírodě kde to můžete pustit bez omezení a stříkat do vzduchu kam koli a nemusíte nic uklízet.

Honič (So, 6. 8. 2011 - 13:08)

Dneska jsem si ho krásně vyhonil v posteli hned jak jsem se vzbudil. Stačilo ho párkrát potahat a už jsem stříkal. To byl nádhernej pocit.

Honič (St, 3. 8. 2011 - 10:08)

No jo,vy to máte...Mě to taky baví víc než sex. Taky se líp udělám, hlavně když si pustím péčko. Taky u péčka víc stříkám.

fífa (St, 3. 8. 2011 - 10:08)

Já zamknu kancl,pustím...To jsem udělal jenom jednou, že jsem se zamkl. Svlíknul jsem se do naha a honil. A zrovna když jsem začal stříkat přišel můj nadřízený a volal ať okamžitě otevřu. Než jsem to uklidil a trošku se oblíknul / bez slipů a ponožek/ trvalo to pěknou chvilku. Nevím, co si tehdy myslel, já byl v té chvíli ještě docela mimo... Tak radši nezamykám a jsem připraven ho schovat.

Jana (St, 3. 8. 2011 - 10:08)

No jo,vy to máte těžší-kam to stříknout.Každopádně mě masturbace baví,líp se udělám než s přítelem.Pustím péčko a čekám až přijde ta nádherná křeč-je to nádhera

Honič (St, 3. 8. 2011 - 10:08)

No jo, jenže mně připadá blbý se v kanclu zamykat a taky potom kam se semenem. Mně víc vyhovuje jít na záchod.

Jana (St, 3. 8. 2011 - 09:08)

Já zamknu kancl,pustím péčko a masturbuju.Za dvě minutky je po všem

Honič (St, 3. 8. 2011 - 09:08)

Já teda honím raděj o samotě, hlavně když cejtím, že už budu stříkat. Když nejsem sám, tak si ho maximálně trochu rozhoním ale vystříkat se jdu potom na záchod. A honím samozřejmě taky každej den.

fífa (St, 3. 8. 2011 - 09:08)

Onanuji pořádPřesně tak, já taky každý den. Včera v práci, odemčeno, po chodbě chodili kolegové, no supr. Lítalo to ze mně... pěknej orgasmus!

Marty (Út, 2. 8. 2011 - 23:08)

jak jste na tom ?jak často...Onanuji pořád

Hasič (St, 22. 6. 2011 - 08:06)

Já vůbec neonanuji nemám...Už nehoním,každé ráno mi ho přítelkyně vyhulí tak,že už by se mi nepostavil je úplně vykropenej ! :(

jose (St, 22. 6. 2011 - 07:06)

špatně položená otázka,...ahoj

Jirka (St, 15. 6. 2011 - 21:06)

jsem na intru, honím si ho...Přesně tak, každý den musí semeno několikrát ven.

Patrik (So, 11. 6. 2011 - 13:06)

Tajně onanovat má možná...jsem na intru, honím si ho sám, někdy mi ho vyhoní holky co přídou zrovna na náštěvu je to paráda, ale každý den musí semeno ven.

Reklama

Přidat komentář