Reklama

Židle Spinalis

Adéla (Po, 4. 4. 2011 - 14:04)

Dobrý den, prodám židli Therapia.
Původní cena 16 000,-, NYNÍ 9 900,-,
pouze 3 týdny stará, nepoužitá. Majiteli se nehodí k interieru.
Stejná židle jako na těchto stránkách http://myego.cz/item/therapia-ergonomicka-kancelarska-zidle-do-ktere-se-zamilujete , pouze v černo-červeném provedení.
V případě zájmu mi napište na [email protected]

Spinalis (Čt, 31. 3. 2011 - 10:03)

Dobry den, mel jsem velmi vazne problemy se zady, protoze mam sedave zamestnani (prakticky 8-9 hodin stravim na zidli denne), ale uz po 1-2 hodinach me zacali vzdy bolet zada a to i pres to, ze jsem pouzival ergonomicou, spravne tvarovanou zidli. Take jsem to stridal z balonem, ale problemy u me pretrvavali nekolik let. Kdyz jsem se dozvedel o Spinalis od sveho znameho, dal jsem na jeho radu a poridil si Spinalis Spider. Cca prvni tyden jsem z toho mel smisene pocity (stejne jako muj znamy), ale po par dnech bolesti zacali ustavat a celkem cca po 4-5 tydnech bolesti prestali uplne. Slo o to rozhybat ochabnute svaly, jak mi pak bylo vysvetleno a tento proces trval nekolik dni. Kdyz se chcete zbavit bolesti zad, nebojte se toho, ze to muze "bolet". Po operaci take cloveka zasazene misto boli, ale pak vse ustane. Dnes si nedokazu predstavit sedet na cemkoliv jinem, nez na zidli Spinalis. Timto dekuji celemu tymu Spinalis za vyborny servis a rychlost dodani zidle.

Valerie (Út, 1. 3. 2011 - 11:03)

Jedinečná nabídka - Židle...je jeste zidle k prodeji?
602325671

Stano (Pá, 28. 1. 2011 - 08:01)

Jedinečná nabídka - Židle...Mirek mam zaujem o kupu stolicky no neda sa ti dovolat ak mas zaujem tak sa ozvi na [email protected] dakujem Stano SR

Krystýna (St, 12. 1. 2011 - 16:01)

Musím se přidat ke kladnému hodnocení židlí SPINALIS, tahle židle je jedna z mála věcí, které opravdu fungují, mě doslova zachránila záda a všem ji mohu jen doporučit. První dny bylo náročné si na ní zvyknout, je to fakt přesně jak říká ten pán v tomhle videu :-))(čas 1:14 min) http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/31029232027-den-d-ii-rada/obsah/140143-zdravotni-zidle-spinalis/.

Lucia (St, 12. 1. 2011 - 16:01)

U nás na Slovensku sú stoličky veľmi obľúbené, ja sama na jednej sedím už niekoľko rokov. Pred tromi rokmi mi hrozila operácia chrbtice, doktorka mi diagnostikovala problém, ktorý môže vyriešiť spevnenie chrbtových svalov. Doporučila mi stoličku Spinalis. Neváhala som a podľa jej rady som si stoličku kúpila. Dnes už si neviem predstaviť, že by som sedela na stoličke s pevným sedákom.

Taky Petr (St, 12. 1. 2011 - 14:01)

Řešil jsem podobný...Jakozto fyzioterapeut, ktery Therapia zidle drive pouzival, protoze jsem Spinalis neznal, musim uznat, ze je Spinalis zidle lepsi, proto jsem Therapii dal kolegovi - bylo mi lito penez. Po celodennim sezeni me neboli zada a vyse uvedene nejsou overene informace, podle meho nazoru to psal nekdo od konkurence. Vyse uvedeny prispevek zjevne psal nekdo kdo vyrabi Therapia zidle, jinak by si sem nedal odkaz na svuj web. Staci si precist vysledky testu. Pro nezasvecene - zidle Spinalis maji vykyvny sedak, ktery se vam prizpusobi, zatimco Therapia zidle maji pouze vykyvnou operku dozadu. Jelikoz vsak pri sedu u stolu mate sedet vzprimene, event. se nahnout nad stul, je pak vykyvna operka smerem dozadu neprakticka a nema zadny zdravotni ucinek - kdyz ji pak nepouzijete (to je mnou overena praxe). Zatimco na Spinalis se naklanite nad stul, sedak se vam prizpusobi naklonenim dopredu a jeste zpevnite svalstvo v oblasti beder, coz je zaklad pro dalsi zpevnovani patere. Tohoto na Therapii nikdy nedosahnete. Spinalis vyuziva principu sezeni na balonu, coz je nejzdravejsi styl sedu a tohoto momentu Therapia vubec nedosahuje. Na Spinalis muzete sedet cely den, jelikoz ma zidle operku a podrucky a proto je tonus ve svalech idealni, to je mnou prakticky overena skutecnost.

Mirek (Út, 11. 1. 2011 - 22:01)

Jedinečná nabídka - Židle Spinalis PILOT černá, prodám Praha.
Původní cena 43890,- Kč, nyní 16500,- Kč
Více informací na telefonu 777 738 354

http://www.zdravotni-zidle.cz/produkt/pilot

Eva (So, 1. 1. 2011 - 20:01)

Kolik stojí taková židle?Hodně mooooc :). 10 000 - 20 000 Kč. Ale přesto jsem ochotna do ní investovat. Dovolenou si jeden rok odpustím :).

Loukotová (So, 1. 11. 2008 - 16:11)

Dobrý den, tuto židli mám již dva roky, a potíže s bederní a krční páteří ustaly, přestože sedím u počítače více jak osm hodin denně. Bez ní si to nedovedu představit a bolesti jsem měla opravdu velké.'

spf10 (Út, 2. 9. 2008 - 08:09)

Zidli mam jiz rok a muzu potvrdit, ze opravdu funguje. v praci cely den sedim a zada me uz zdaleka tak neboli jako driv. A hlavne tahle zidle me naucila sedet rovne i kdyz treba sedim v hospode:))

Chytilová Ludmi (Čt, 27. 3. 2008 - 13:03)

Zdravím.Nepíši proto,že mám na starosti prodej židlí,ale proto,že s čím obchoduji,osobně nejprve vyzkouším.Židli mám od minulého pátku a snižují se u mě bolesti krční páteře(z řízení auta).Na našich stránkách www.aktivnisezeni.cz naleznete mnoho odkazů na konkrétní zákazníky.Zavolejte si 1188 a sdělí Vám telefon na uvedenou firmu-je to jednoduché.Jsou tam již všechny větší firmy,které židle používají.'

Chytilová Ludmi (Čt, 27. 3. 2008 - 13:03)

Zdravím.Nepíši proto,že mám na starosti prodej židlí,ale proto,že s čím obchoduji,osobně nejprve vyzkouším.Židli mám od minulého pátku a snižují se u mě bolesti krční páteře(z řízení auta).Na našich stránkách www.aktivnisezeni.cz naleznete mnoho odkazů na konkrétní zákazníky.Zavolejte si 1188 a sdělí Vám telefon na uvedenou firmu-je to jednoduché.Jsou tam již všichny větší firmy,které židle používají.'

spf10 (Po, 23. 4. 2007 - 15:04)

Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s touto židlí. Funguje, nebo je to zas reklama?'

Simona P. (Pá, 8. 11. 2019 - 01:11)

Před dvanácti lety asi byla jiná situace, dneska je v nabídce i česká židle Adaptic a ta je podle všech dostupných informací o hodně lepší. Sama jsem si ji nakonec právě objednala díky dobrým recenzím.

Milan Aka Lev (Čt, 31. 10. 2019 - 17:10)

"Zase reklama"! Mně to tak vždycky vytočí. V reklamě dělám, není na ní nic špatnýho, když se dělá dobře. Je to profese jako každá jiná. Díky svý práci taky vím, co to Spinalis je. Sám jsem si nedávno pořídil zdravotní židli, ale dal jsem přednost české značce Adaptic, je hezčí a v mnoha parametrech lepší. Tuhle práci dělám už přes deset let a to neustálý vysedávání je bohužel znát.

Jana (Čt, 4. 4. 2019 - 14:04)

Ten článek je starší, dneska existuje ještě značka Adaptic a podle názoru fyzioterapeutů je nejlepší: https://www.fyzioklinika.cz/clanky-o-zdravi/srovnani-zdravotnich-zidli-s-vykyvnym-sedakem-adaptic-a-spinalis

Jana (Čt, 4. 4. 2019 - 14:04)

Jééé! Teď koukám, že už tu Mona psala o tom stejným testu. Tak zase objektivně doplním, že tam píšou doslova, že Adaptic a Spinalis jsou dobrá volba.

Romana Skalická (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Jano, máš sice pravdu, že v tom testu píší, že obě jsou dobré zdravotní židle, ale když se podíváš na ten poměr 8:3 ve prospěch Adapticu, tak je přece jasné, co jsem si právě objednala online :-)

Reklama

Přidat komentář