Reklama

niteworks

Koy (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Je to jen podvod. Nekupovat!!#!

Jiří (Po, 2. 12. 2019 - 19:12)

35g

Oto (Po, 4. 11. 2019 - 21:11)

nejlépe 25 g

xMVx (Út, 7. 4. 2015 - 17:04)

Ano, pokud si chcete koupit...
http://eshop.alfafit.cz/cz-detail-233666-herbalife-niteworks-300-g-dovoz-usa-originalni-receptura.html?id_varianty=3770

Milena (Čt, 29. 1. 2015 - 13:01)

Dobrý den Niteworks se dá...Ano, pokud si chcete koupit předraženou naředěnou napodobeninu, tak si ji u distributora určitě koupit můžete. Zjistila jsem totiž, že Herbalife v Čechách prodává něco úplně jiného pod označením Niteworks než v Americe. Niteworks jsem si roky nechávala posílat z ciziny a jaké bylo moje překvapení, když jsem dala vedle sebe české balení a americký originál. Je to sprosťárna, takhle dělat z lidí blbce. Výrobek jsem samozřejmě distributorce vrátila.

Mariia (So, 17. 1. 2015 - 11:01)

Dobrý den,
chtěla bych...Dobrý den Niteworks se dá sehnat přes distributora Fa Herbalife..Více informaci na telef.603560306 Majka D Distributor Herbalife..

Mariia Děkánkov (So, 17. 1. 2015 - 11:01)

Dobrý den,
chtěla bych...Dobrý den Niteworks se dá sehnat přes distributora Fa Herbalife..Více informaci na telef.603560306 Majka D Distributor Herbalife..

Mariia Děkánkov (So, 17. 1. 2015 - 11:01)

Dobrý den,
chtěla bych...Dobrý den Niteworks se dá sehnat přes distributora Fa Herbalife..Více informaci na telef.603560306 Majka D Distributor Herbalife..

Pavel Vaněk (Čt, 18. 12. 2014 - 08:12)

Děkujeme distributorovi nebo...A jste zkurvený čuráci,kteří pracují proti herbalife etice a jste i jeden z důvodů proč má herbalife hroší pověst.Však ono to dlouho trvat nebude a budete mít po prdeli zmrdi z alfafitu!!!

AlfaFIT (So, 15. 11. 2014 - 17:11)

Tak to nevím jak to...Děkujeme distributorovi nebo distributorce Herbalife pod označením "nv" za kvalifikovaný výklad o naší firmě. Dovolte, abych rozšířil Vaše obzory, co se výrobku Niteworks týká. Niteworks našemu dovozci schválilo Ministerstvo zdravotnictví ČR už v květnu 2014. Což si můžete dohledat v Databázi rozhodnutí hlavního hygienika ČR na internetu. Herbalife bude v ČR prodávat Niteworks jen v malém balení a jen v jediné příchuti. V naší nabídce je ekonomicky výhodnější balení 300g v příchutích citron a pomeranč & mango. Co se týká doby spotřeby, tak dovolte další malé poučení: garance trvanlivosti MINIMÁLNĚ 3 měsíce nezanmená, že výrobky, které nabízíme mají trvanlivost jen 3 měsíce. U drtivé většiny výrobků jsou tyto trvanlivosti delší než rok. K dalšímu jako "hazard se zdravím" a "triko z tržnice" už vyjádření netřeba. Jsou to obvyklé pohádky z repertoáru distributorů, které je učí na školeních. Za nás mluví výsledky. O kvalitě naší práce svědčí více než 2300 veskrze pochvalných recenzí ověřených zákazníků na portálu heureka.cz Ať si každý udělá svůj vlastní názor.

nv (Pá, 10. 10. 2014 - 11:10)

Nemáte přesné informace....Pro Markétu: Nemohla byste sem napsat to číslo, pod kterým je to vedeno?

nv (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

Je fakt, že u Alfafit se dají některé produkty koupit se slevou. Ale tady si každý musí zvážit to, jestli ty ušetřené peníze stojí za to zvýšené riziko. Jestliže si koupím tričko Adidas někde na tržnici, tak riskuji maximálně to, že se mi po prvním praní změní barvy, nebo že se začne párat. Ale u výrobku, který jím je to trochu jiné.

nv (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

Nemáte přesné informace....Tak to nevím jak to udělali, protože oficiálně to bude na tento trh uvádět jeho tvůrce, pan Dr. Ignarro v listopadu. Mohla byste sem uvést to číslo?
Alfafit funguje totiž jako klasický eshop, tzn. má záruku jako ostatní eshopy, tj. vrátit můžete do 14 dnů a nerozbalený výrobek. Navíc přímo na jejich stránkách je uvedeno, že garantují minimálně 3 měsíce trvanlivost. Přitom když člověk objedná třeba F1 z oficiálního skladu, tak je na v této době kupovaných produktech datum trvanlivosti duben 2016. Pro mě to indikuje to, že sem vozí výrobky jinou cestou než oficiální. Nevím např. jak je s výrobky nakládáno během cesty, jaký mají původ, zda se nejedná o výkupy z obchodů v Americe kdy končí trvanlivost a tedy jsou zlevněny, atd. Prostě tomu obchodu nevěřím.
U oficiálního výrobku jsem si sám ověřil že plní 30 denní garanci vrácení peněz i když jsem měl výrobek otevřený. Ten výrobek mě chutnal ale stejně jsem jim ho otevřený vrátil, chtěl jsem si vyzkoušet, jestli mluví pravdu. :-)

Markéta (Pá, 4. 7. 2014 - 01:07)

Je potřeba dát pozor na to,...Nemáte přesné informace. Do Alfafitu jsem volala a zjistila jsem, že niteworks od nich má všechny potřebné papíry pro prodej v ČR. Paní mi nadiktovala i číslo pod kterým se dá najít notifikace na stránkách ministerstva zdravotnictví a pomohla mi, abych si to sama na stránkách ministerstva ověřila. Výrobek jsem si objednala a je úplně stejný, jako mi před lety přivezl kamarád z USA. Jsem spokojená a doporučuji.

dava (So, 14. 6. 2014 - 23:06)

Je potřeba dát pozor na to,...Dobrý den, oficiální uvedení produktu Niteworks na český a slovenský trh bude počátkem listopadu t.r.
Nedoporučuji zakoupení dříve z jednoduchého důvodu-produkty musí mít schválení Ministerstva zdravotnictví! Garance vrácení zboží a 100% kvalita bez tohoto neexistuje, pokud si budete kupovat tak na vlastni nebezpečí! Musíte mít správne dávkování.
Info email [email protected]

zdl (So, 14. 6. 2014 - 21:06)

Niteworks je možné sehnat i...Je potřeba dát pozor na to, že alfafit se pokouší prodávat Niteworks, který ještě není schválen pro náš (Český) trh. Asi by bylo lépe počkat do podzimu, kdy by to mělo být oficiálně uvedeno na náš trh a tím i povoleno.
Každopádně se jedná o produkt, který by mohl pomáhat při prevenci infarktů. Samozřejmě to není zázrak, který každému zachrání život ale nějaké to procento směrem k lepšímu by měl přinést! Já sám jsem tento produkt zkoušel v Rakousku a své pocity jsem popsal výše.

Libor (Čt, 29. 5. 2014 - 00:05)

Dobrý den,
chtěla bych...Niteworks je možné sehnat i na českých stránkách www.alfafit.cz Mají sice v nabídce jen větší balení, ale když to člověk užívá delší dobu, tak se mu to rozhodně vyplatí.

zdl (Pá, 14. 3. 2014 - 09:03)

máněkdo zkušenosti s...Vyzkoušel jsem Niteworks na sobě (3 balení). Jestli se mi vylepšil cévní systém a srdce, to samozřejmě nevím :-). Nemám k dispozici vyšetření "před a po".
Subjektivní pocity:
1) Když jsem si vzal hned z počátku jednu a půl odměrky, měl jsem pocit bušení srdce před tím, než jsem usnul. Nemohu ale objektivně říci zda to nebylo způsobeno něčím jiným ... třeba očekáváním, co se asi bude dít :-). Každopádně jsem snížil večerní dávku na cca 3/4 odměrky a pocit bušení srdce jsem již pak nepozoroval
2) Výrazně lépe a klidně spím (nebudím se v průběhu noci)
3) chutná to výborně (subjektivní dojem)
4) snadno rozpustné ve vodě
Pokud někomu ze svých klientů radím dávkování, pak říkám aby začal s půlkou odměrky a postupně zvýšil na plnou odměrku před spaním.
Při tomto způsobu dávkování vydrží obsah krabičky 4-6 týdnů.

Michal (Pá, 4. 10. 2019 - 22:10)

brat méně nez 10g doporučené dávky je jako by jste nebral nic.

David R. (Ne, 12. 1. 2014 - 11:01)

Když budete někdo něco chtít,poradit ohledně herbalife-objednávejte na email [email protected] udělám i hodinu poradenství zdarma...Ostrava

Reklama

Přidat komentář