Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anička (Pá, 15. 6. 2007 - 17:06)

Dobrý den, chtěla bys se zeptat, jak to mám udělat, abych se připokakala, teda měla v ga´tkách jen menší hromádku, nebo lépe, jak si mám fakt pořádně naplnit kalhotky tak, aby mi to nešlo na nohy?

Sambal (Pá, 15. 6. 2007 - 17:06)

Fotky na Baby Landu jsou buďto naše vlastní, zobrazují postavy uživatelů babylandu, nebo se jedná o fotografie, které sice pocházejí z komerečních stránek, ale byli uvolněny jako "free" (pro volné použití).

Pokud budeš mít zájem o nějaké další fotky, nebo se třeba jenom na něco zeptat tak mi můžeš napsat na info"abdl.cz

Návštěvník (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Hanka: Mám zkušenosti s psychologem řekl jsem mu pravdu a on to bral v pořádku a že jsou horší věci docela mi spadlo kámen co bude reagovat.

Návštěvník (Pá, 15. 6. 2007 - 14:06)

Ani žádné fotky a odkazy na baby landu nejsou placené?

Hanka (St, 13. 6. 2007 - 20:06)

Ahoj Hanko. Pokud se do jedné rodiny narodí další miminko, sourozence samozřejmě začně žárit. Žárlit na to, že on může dostat láhev s mlékem a on jenom hrnt, nosí plínky, zatímco on musí až na toaletu. Už na toho staršího nemáš dostatek času, nevěnuješ mu tolik pozornosti atd. Nemám pravdu? Vím, že malé dítě zabere spoustu zodpovědnosti, ale to neznamená, že na toho staršího prakticky zapomeneš.

Klidně s vím všechno prober. Vysvětli mu, že už je dost starý, klidně i za pomoci dětského psychologa.

Sonya (St, 13. 6. 2007 - 17:06)

To by s tím musel nejdřív souhlasit. Proto by asi chtělo zjistit, jaké k tomu má důvody. Čeho tím dosáhnete? Nebudete se trápit, budete vědět na čem jste a je také možné, že mu tímhle vezmete vítr z plachet a on s tím přestane.

Hanka (St, 13. 6. 2007 - 16:06)

syn o tom neví, ale mě to dělá starosti. To mám přebalovat 14ti letého klučinu a mám mu koupit pleny? Čeho tím dosáhnu, moc tomu nerozumím.

Návštěvník (Út, 18. 6. 2019 - 00:06)

Určitě bych to zkusil a vidělo by se

Návštěvník (Út, 18. 6. 2019 - 00:06)

Určitě bych to zkusil a vidělo by se

Sonya (St, 13. 6. 2007 - 16:06)

A syn viděl, že jste ho viděla? Zjistěte, proč to dělá. Vysvětlila bych mu, že mi to nevadí, ale aby je nebral sourozenci a koupila bych mu větší, třeba pro dospělé. A za jeho kapesné. Můžete ho i zkusit přebalovat, kdyby chtěl. Určitě mu to ale nevyčítejte, nemůže za to. Možná by mohlo pomoct, kdybyste ho zkusila zapojit do přebalování sourozence.

Hanka (St, 13. 6. 2007 - 15:06)

Dobrý den, už jsem sem jednou psala, mám doma 14ti letého kluka a roční miminko, jednou jsem přišla dřív domů a viděla syna jak si dvě pampersky dal do slipů, nemluvila jsem s ním o tom, ale zjistila jsem že to dělá pravidelně, jen co přijde ze školy, občas nahlas prohodím, jak rychle ty pleny mizí, ale nedává na sobě nic znát. Co mám dělat, mám mu říct že to vím? Jak se mám zachovat?

Návštěvník (St, 13. 6. 2007 - 00:06)

ach jo lidi je mi 16 let a od mala mam tento problem, jiz od jeslich si pamatuji. nejdrive jsem odporoval ze je musim nosit, ale pak sem si zvykl, protoze v nich je dobre. pote jsem mel problem ve skolce. takova jistota a bezpeci. nezapomenutelnej pocit a je dobry si taky se vratit do destvi. v plenkach dobre. ja za to nemuzu vim ze je to zvlastni. jsem na gymplu a nikdo se se mnou nebavi, nikdo zadna holka taky ne.

Sambal (Ne, 10. 6. 2007 - 22:06)

Tajemná komnata je taky neplacená. Placené stránky poznáš na první pohled a asi se bude jednat o komerečně zaměřené fotogalerie.

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 22:06)

o tý kurvě z rubriky nenávidím lidi,je to vodpad.

sasa (Ne, 10. 6. 2007 - 21:06)

A ta tajemná komnata je taky neplacená?

Sambal (Ne, 10. 6. 2007 - 20:06)

To je možné, ale o jaké Leoně mluvíš?

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 20:06)

Leona píše o dětech odprné věci.

Sambal (Ne, 10. 6. 2007 - 20:06)

Baby Land je samozřejmě zadarmo a za prohlížení obsahu stránek se nijak neplatí. Každopádně, když už si někdo nějaký článek, nebo téma v diskusním fóru přečte, tak potěší, pokud tak zanechá svoji reakci, či připomínku. Ať kladnou, nebo pozitivní. Koneckonců, každý má nárok na svůj vlastní názor.

BTW: Kdo je LEONA?

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 15:06)

LEONA JE KURVA

sasa (Ne, 10. 6. 2007 - 14:06)

Včera jsem přečetla snad všechny příspěvky zde na doktorce (ženám známé trable...), pak vše na baby landu a dokonce i na Tajemné komnatě, moc se mi to líbilo a pořád jsem si představovala, že se to stalo mě. (Doufám, že ani jedna z těch stránek není placená?)

Reklama

Přidat komentář