Reklama

Podvázání vaječníků

xxxx (Čt, 2. 4. 2009 - 21:04)

pokat je žena po sterilizaci ,,,nemuže ---- otěhotnit, leda by doktoři to udělali špatně to by se nemělo stat,

Zdeněk2 (St, 1. 4. 2009 - 17:04)

Pokud je žena sterilizovaná, tak by otěhotnět neměla, ale každá antikoncepce může selhat. Jedna moje spolupracovnice otěhotněla i přesto a zde na Doktorce psala žena, která se před třemi roky dala sterilizovat, že od té doby už byla dvakrát na potratu.

Stana (St, 1. 4. 2009 - 12:04)

Může žena otěhotnět když má podvázané vaječníky?

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 06:08)

Ne

Sandra (Čt, 26. 3. 2009 - 02:03)

Nezbláznila ses?Po třech císařech riskovat roztržení dělohy?Divím se,že u tebe dopustili to třetí těhotenství.
Radši hledej přítele,který po děcku netouží.

Jana (St, 25. 3. 2009 - 14:03)

Dobrý den všem,nejsem si jista zda mi někdo poradí nebo mi zbývá jen litovat mého rozhodnutí..mám podvázané vaječníky z důvodu 3-tího císaře,myslela jsem že s mužem zestárnem,ale bohužel nic-méně mám nového přítele ale ten by chtěl miminko..moc ráda bych mu ho dala,ale nevím zda by po podvázání šlo třeba umělé otěhotnění,podstoupila bych coko-li.Děkuji za odpověd

Návštěvník (Pá, 23. 8. 2019 - 06:08)

Na umělé oplodnění jít můžete, ale musíte si ho celé zaplatit, pojišťovna vám nedá ani korunu.

Milena (Čt, 5. 3. 2009 - 08:03)

dobry den pani doktorko jsem nemocna mam seropozitivni revmatoidni artritidu,vysoky krevni tlak.beru leky na cukrovku,jsem astmatik alergik a mam glaukom necitim se na to mit dalsi deti mam dve a je mi 39 let myslite ze je mozne podvazani vajecniku i u me?nechci brat antikoncepci mam i tak dost leku a ty hormony nejsou zas tak idealni sice mi alespon funguje pravidelny cyklus a mam strach ze se to nepovede mam kamaredku a ta ma porad potize s krvacenim jaky mate nazor vy ?je to stoprocentni?a jak dlouho se musi byt v nemocnici i pres noc? dekuji

Návštěvník (Út, 3. 3. 2009 - 15:03)

ano máte naprostou pravdu mám podvázané vaječníky už 3roky a ted moc lituji že jsem to vůbec udělala i když mám děti už odrostlé tak ted bych si moc přála mít ještě jedno,ale tohle se mi bohužel už nepovede díky jednomu špatnému rozhodnutí R.

Andrea (Ne, 25. 1. 2009 - 00:01)

Rozhodla jsem se ze pujdu na podvazani vajecniku.Mam 2 zdrave kluky,4 samovolne potraty,je mi 35let a mam genetickou vadu 47xxx.Udelaji mi to kdyz jsem tak mlada

hanka (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Zavidím všem kdo si nechaly podvázat vaječníky a mají klid já si je nechala v roce 2005 podvázat a od tý doby jsem byla dvakrát na přerušení tak si nic neužívám a mám pořád strach žádný děti už nechci mám jich 5 v tom jsou tedy dvojčata

bini (Ne, 2. 12. 2012 - 23:12)

mi ho udělali po dvou těžkých těhotenstvích a císařech,bylo mi 27 a musela to odsouhlasit komise.cítím se skvěle,menstruaci mám pravidelnou,styk také,ale není to na stopro....výjimečně se může otěhotnit....jinak dnes to jde udělat bez komise,ale musíte k doktorovi co a jak

Michaela (Ne, 2. 12. 2012 - 09:12)

Dobrý den, mohu se zeptat zda je možný tento zákrok po jednom dítěti v 22letech? Děkuji..

Petra32 (Po, 12. 11. 2012 - 20:11)

dobry den, mám po sterilizaci tri Roky
S prítelem bych chtela strašne miminko .
máme se polkend o umelé oplodnení a nebo hledat náhradní matku. Dekuji

Evik (Po, 14. 5. 2012 - 08:05)

dobry den,prosim chtela jsem...nedělej to, určitě by tě to jednou moc mrzelo .Jsou ženy co mají už tři děti a nikdy by na to nešly.Otázka je jestli by stím tvůj lékař vůbec souhlasil,možná máš zdravotní problémy a to by stálo za uvážení.Ale pokud jen tak nechceš,tak nechod s mužem!!!!!!

. (Po, 14. 5. 2012 - 08:05)

To ti nikdo neudělá

klaudie (Ne, 13. 5. 2012 - 16:05)

dobry den,prosim chtela jsem se zeptat jdou podvazat vajecniky kdyz je mi 23 let a jeste jsem nemela deti?a nikdy je nechci mit?a kolik stoji ten zakrok te operace?dekuju moc

katka (Pá, 20. 4. 2012 - 08:04)

jemi 38 let mam podvaz...myslím,že jde udělat mimotělní oplození tkz dítě ze zkumavky.

Janka (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Milé mamčy ,mám jednu...Mám taky sterilizaci, takže jsem se snažila zjistit co nejvíc - řekla bych, že váhu to rozhodně neovlivňuje.

jana (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Ze zdravotních důvodů mi...Milé mamčy ,mám jednu prozbičku nevíte někdo když mám podvázáné vejcovody zda se po tom netloustne nebo zda mužu zhubnout ,
Děkuji všem o radu Jana

Reklama

Přidat komentář