Reklama

Vyholení kluci a muži?

jirka (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

holím si kule a okolo čuráka zkracuji, je to příjemné

helan (Ne, 27. 12. 2015 - 20:12)

Já se holím okolo penisu ,penis i šourek.Penis vypadá opticky delší a manželce se to líbí.Žena je taky oholená,při lízání pindy,je to bez chlupů lepší.

milada (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

každího věc, jak se kdo cítí a mám rád, mě chlupi vypadali všude sami co mi chlapci nevydřely.

milada (Ne, 2. 8. 2020 - 10:08)

každího věc, jak se kdo cítí a mám rád, mě chlupi vypadali všude sami co mi chlapci nevydřely.

japepa (Pá, 6. 11. 2015 - 09:11)

Já se dole stříhám...Holím si do hladka tváře pod pažemi i dole.Je to příjemné,když jsem hladce oholený.Co se týče oholené ženy,miluji lízání jeskyňky,ale nejsou mi příjemné chloupky v puse a hlavně v krku.

jaryna (Čt, 5. 11. 2015 - 09:11)

Já se dole stříhám pěkně nakrátko a v podpaží taky, je to lepší.

ZDENDA (St, 4. 11. 2015 - 20:11)

Já se mezi nohama oholil jen2x a pak to bylo nepříemné.Podpaží si holím už asi3roky-moc se mi nelíbilo,jak mi to lezlo ven-ale rád se podívám na fokky nevyholených žen.ještě poměrně nedávno bylo normální zarostlé podpaží paní a slečen-dnes již opravdu jen vyjímečně.

xman (Po, 31. 8. 2015 - 16:08)

Já si penis vůbec neholím, nelíbí se mi to, zarostlý mi je příjemný.

marek (St, 29. 4. 2015 - 10:04)

á se taky holím i na koulích,jelikož mám něco málo chlupú i na hrudníku beru to všechno,dole jo a nahoře ne to je takový divný.nemám partnerku ale příležitostné známosti mám a ty jsou myslím spokojení.

a nestydím se za to ,i když jem třeba jediný v šatně,pár kámošú se ze zvědavosti ptalo jaký to je pocit,no tak at to zkusí,nevím čeho se bojí?

lubos (St, 29. 4. 2015 - 09:04)

Dnes jsem se rano vyholil penis a koule.Ochlupeni na prirozeni mi vadi z hlediska hygieny.Jde to dobre i na sucho,ale musi byt na to spravny grif.Kdyz jsem zacinal s ostrymi nuzky tak to nebylo nic prijemneho,kdyz sem se smykl do varlat,ale od te doby co je na krame dostupny zastrihovac,nedam na nej dopustit.Jde snim lehce a docela rychle.Pak je to i prijemne i citliveji na dotek a citim se i mladsi.Mozna mala nevyhoda je vtom,ze se pak kulky lepy mezi nohy.Jeste efektivnejsi je pak vzit klasicky strojek.Kdyz je to ale na hladko a chloupky se zacnou vracet tak to neprijemne svedi.Proto je lepsi to nechat par milimetru navic.V zadku-analu to jde trochu hure,to se musi vzit zrcatko.Co se tyka dalsich mimo intimnich partii,kde to roste nejvic,jeste si oholim podpazi a trochu nohy.Tam mi to tak nevadi,ale kdyz se treba jen zastrihne vypada to take esteticky.Jedine co klukum nedoporucuji pokud stim nemaji zkusenosti,aby si to mezi nohama vyholovali britvou nese to velke riziko riznuti a ta bolest au:-) Jinak nejlepsi to musi byt,kdyz si to kluk necha vyholit od holky a ona pak od nej,to musi byt dost sexi!

Henry (Pá, 17. 4. 2015 - 11:04)

Prosím o názor a...Taky mám rád když mi partnerka líže nebo ojíždí prcku a absolutně si nedovedu představit, že bych tam měl chlupy. Vyholený penis a okolí včetně análu je pro mě samozřejmostí. Z praktického hlediska je potom orální, ale i klasický sex daleko lepší, oholená kůže je citlivější a příjemná na dotek. Estetické hledisko je samozřejmě další věc. Líbí se mi když mám vyholený penis a dalo by se říct, že mě to i vzrušuje. O své současné i bývalých partnerkách ani nemluvím.

r. (Pá, 17. 4. 2015 - 04:04)

Prosím o názor a...Jasna věc ja si take holim okoli dírky.......

Patrik (Pá, 3. 10. 2014 - 09:10)

Prosím o názor a...To je jasné ,je to hygienické a dnes s cela normální.

Andulka (Út, 30. 9. 2014 - 14:09)

Prosím o názor a zkušenosti.S přítelem se na pohlaví vyholujeme do hladka,což je pro nás jediné přijatelné při vášnivém orálním sexu,který je u nás častější,než běžná soulož,tedy penis do pochvy ,výstřik,orgasmus a konec.V poslední době přecházíme na další vylepšení sexu a to tak,že se vzájemě lížeme v prcinkách,také si do nich strkáme prsty,penis mebo jemu dráždím prostatu opět prsty,nebo vibrátorem.Vadí nám ale okolo rostoucí chloupky.Myslíte,že je vhodné si je vyholit?

Andrea (Ne, 31. 8. 2014 - 13:08)

nevyholený penis a podpaží...Přesně tak. K mužům patří chlupy a už od pradávna. Když holka jde do puberty, tak čeká, až jí začnou růst prsa a začne menstruovat. A je to pro ni známka dospělosti. Podobně dospívající kluk čeká, až se mu všude objeví chloupky. Vyholený pak vypadá znovu jako malé dítě. To není přitažlivé.

Dada (Pá, 8. 8. 2014 - 00:08)

nevyholený penis a podpaží jsou u kluků hodně rajcovní...nechápu, jak to může někoho vzrušovat vyholený, s holým penisem to pak vypadá tak dětsky a nezajímavě a už vůbec ne rajcovně :P

gg (St, 6. 8. 2014 - 00:08)

mne se líbí vyholenej kluk...HA! GAAAAAAAY

mirek (Út, 5. 8. 2014 - 19:08)

mne se líbí vyholenej kluk všude... moc sexy

Honza (Út, 5. 8. 2014 - 11:08)

já se holím na obličeji, v...Kde se holím?

Vousy si holím v koupelně před zrcadlem a chlupy v pokoji.

Matěj, 15 (Út, 29. 7. 2014 - 19:07)

já se holím na obličeji, v podpaží, na koulích a nad penisem. Otázka pro holky: kde se vám líbí, když je kluk oholenej? Otázka pro kluky: kde se holíte?

Reklama

Přidat komentář