Reklama

Vyholení kluci a muži?

Míla (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

Kdo se zaměřuje na sebe a...Takže když se muž osprchuje, oholí, vyčistí si zuby, učeše, je podle vás "sebestřednej egoistickej pošuk či je jinak orientovanej"?

Blééé (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

A ty si myslíš, že to u vás neplatí? Vy se dokážete tak znetvořit že jste jak když od někud utečete. Stačí když se necháte potetovat a vypadáte jak počáraný zdi drážního hajzlíku! Škoda, že se již nedočkám jaký z vás budou za 30 let strašidla, že se vás budou bát i vlastní vnoučata! Ale to ty vaše slepičí mozečky nejsou schopny pochopit.

Lucie T (So, 2. 9. 2017 - 08:09)

Kdo se zaměřuje na sebe a snaží se holit a podobně zkrášlovat, je pako a úplně mimo. To není chlap,jen sebestřednej egoistickej pošuk či je jinak orientovanej.
Přesně se mi to vždy ukázalo, normální chlap se stará o to, aby něco vytvořil a ne aby se zkrášloval. Všichni vyholení chlapi, které jsem poznala byli labilní.

pavel (Pá, 1. 9. 2017 - 23:09)

zdravím , já mám spíš dotaz mám syna je mu 13 a před pár dny jsem si všiml při koupání na rybníku že si syn oholil těch pár chloupků co mu tam už vyrašili - , zdálo se mi to divný protože vím že se na chloupky docela těšil .Zeptal jsem se ho proč se oholil a on mi řekl že bude radši jako dítě že chtěl být jako dospělý ale že si myslel že to bude všecko jiný a že radši bude jako malej dál.Tady musím konstaktovat že syn je řekl bych méně vyvynutý a ve svých třinácti vypadá spíš na deset a tak se do nynějška koupe nahý , co myslíte mám ho v holení podpořit a nebo mu mám říct ať se neholí.

Jan (Pá, 22. 5. 2020 - 11:05)

Mně je 12 ataky mi začaly růst chloupky. Jenom okolo kořene pinďoura a je jich dost málo. Jsou ale docela dlouhé a je vidět, že už nejsem žádné holé dítě. Za žádnou cenu bych si je neoholil. Někteří kluci ze třídy je mají hustší, ale některým ještě neroste nic a ti jsou z toho dost nešťastní. Když se mi postaví a je chlupatej, je to lepší pohled než na tvrdý holátko.

on (Pá, 1. 9. 2017 - 22:09)

holit si čuráka i koule,je příjemnjší

Karlos (St, 11. 1. 2017 - 09:01)

Jasně holit,upravit ,kultivovat

NE (St, 11. 1. 2017 - 07:01)

Vždy oholiť Ne, ani náhodou...

Lubo (Út, 10. 1. 2017 - 22:01)

Vždy oholiť

maroš (Pá, 13. 12. 2013 - 14:12)

Taky holím jako všichni mladý - podpaží a koule do hladka. U kořene péra nechávám krátký střih ve tvaru podkovy.

Olin (Pá, 13. 12. 2013 - 13:12)

Holení v podpaží je samozřejmost. Co se týká ocasu a koulí, tak u nás na florbale to nějakým způsobem řeší každej kluk. Já osobně koule depiliju páskama- sice to tahá jako svině ale dlouho to vydrží. Nad ocasem holím hodně na kraťoučko anebo se snažím vytvořit nějaký tvar. Úplně na holo se mi to ale nelíbí.

Pepa (Pá, 13. 12. 2013 - 11:12)

Holení je dobrá věc ,pod chlupy se toho skrývá ,třeba takový bedary, ani nevíte že je tam máte a pak už je pozdě a musíte ke kožnímu.

Lysič (Út, 29. 10. 2013 - 20:10)

Vadí, já mám holou držku i prdel i břicho. Koule a penis samozřejmě taky. S prdelí a koulema ale chodím radši na depilaci. Déle to vydrží a žiletkou se to blbě dělá.

viktor (Út, 29. 10. 2013 - 20:10)

kule si vyholím ale nad čurákem jenom zastřihávám ,při honění držím hladké kule a to je pak střik žádná baba mě tak neudělá dnes jsou to jen chemické potvory a pokud nejseš opatrnej tak tě pěkně vyždímaj a proto takové mrdky kopu přímo do té aicové smradlavé piče.

Mike (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

Jsi sprostej homouš!

Pepa (Út, 8. 10. 2013 - 08:10)

Pokud je mi známo a co vidím u svých kamarádu ve sprchách po tréningu, mohu říct, že podpaží a penis máme témnež všichni vyholení, nekteří kluci, jen pár, to kolem mnej maxi-vystříženy, co se mi taky líbí na klukovi, to je pak oral chutnejší...

jirka (Ne, 6. 10. 2013 - 20:10)

holím si kule a okolo čuráka zkracuji, je to příjemné

helan (Ne, 27. 12. 2015 - 20:12)

Já se holím okolo penisu ,penis i šourek.Penis vypadá opticky delší a manželce se to líbí.Žena je taky oholená,při lízání pindy,je to bez chlupů lepší.

milada (Pá, 15. 10. 2021 - 08:10)

každího věc, jak se kdo cítí a mám rád, mě chlupi vypadali všude sami co mi chlapci nevydřely.

milada (Ne, 2. 8. 2020 - 10:08)

každího věc, jak se kdo cítí a mám rád, mě chlupi vypadali všude sami co mi chlapci nevydřely.

Reklama

Přidat komentář