Reklama

Vyholení kluci a muži?

Milado (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Určitě neholit nemáš ani co!!!!

Milado (Po, 5. 7. 2021 - 09:07)

Určitě neholit nemáš ani co!!!!

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 04:07)

co je to za debilitu?

ondra (St, 28. 3. 2007 - 08:03)

začal jsem jezdit cyklistiku a doporučily mě at si oholím nohy,jinak se prý zblázním když mě po bouračce budou prorústat chlupy strupem.nejdřív jem si nemohl zvyknout ,těd je to jedno když jsme v teamu všici.a když jem byl u toho holení vzal jsem to i u přirození,je to dobrý,jo a to by jste vyděli co dělaj vysportovaný oholený a opálený nohy se ženskejma,dost často se ptaj jestly jem ještě někde oholenej ...říkám že se můžou přesvědčit sami.....

Petr 27 (Po, 26. 3. 2007 - 22:03)

Já teda nemám žádný problém jestli jsem neúplnej chlap když se holím i dole,chci a tak jsem!

marek (Po, 26. 3. 2007 - 20:03)

já se taky holím i na koulích,jelikož mám něco málo chlupú i na hrudníku beru to všechno,dole jo a nahoře ne to je takový divný.nemám partnerku ale příležitostné známosti mám a ty jsou myslím spokojení.
a nestydím se za to ,i když jem třeba jediný v šatně,pár kámošú se ze zvědavosti ptalo jaký to je pocit,no tak at to zkusí,nevím čeho se bojí?

petr (Po, 26. 3. 2007 - 19:03)

já jsem se jednou ze zvědavosti vyholil ,a od té doby to nenechám dorúst do původní délky,tak jednou za měsíc(dle příležitosti)se vyholim a pak to nechávám trochu dorústat,a přítelkyni se to moc líbý,nejvíc když jsem čerstvě vyholen,a ona taky tak to okoření naše mílování,vřele doporučuju všem!!

Ariesek67 (Po, 26. 3. 2007 - 09:03)

Úplně se vyholit jako do posledního chloupku se mě taky nelíbí,ale za střihnout porost a vyholit se tak aby chlupy nelezli ze slipů nebo u žen z kalhotek je dobré.Vůbec se mě nelíbí lezoucí bobr z kalhotek a v pod páždí už vůbec ne.

Dana (Po, 26. 3. 2007 - 06:03)

Jo, jít se mrknout na huňatého medvěda.

Návštěvník (Po, 26. 3. 2007 - 06:03)

Běžte raději do ZOO děcka :-)

Lucka (Po, 26. 3. 2007 - 05:03)

Mě se úplné vyholení moc nelíbí, ale pořádné zkrácení porostu je nutné kvůli orálu, jak už psala Kačka. Výjimka je jedině u pořádnýho kašpárka, který se mi do pusy nevejde celý, pak může být i normální ochlupení. Nejvíc se mi líbí kombinace přírodní penis a vyholené koule.

. (Po, 26. 3. 2007 - 02:03)

Me se vyholene podpazdi u kluku libi a stejne tak i penis.Mam kolem sebe plno kluku co to tak maji arozhodne ne jen par vyjimek.Okolo penisu se holi i muj partner ne vzdy nahodne ale ani ja nejsem vzdy uplne vyholena...je to jak kdy jak se najednou zachce a zmena je to vzrusujici.Pokud se zrovna neoholi uplne ma chloupky treba zastrizene /jako ja/ coz je vzdycky fajn..Ale chapu ze nekdo radsi zarostlejsi.me se nelibi u kluku ani dlouhe vlasy ani vousy mocnemusim tak to bude asi tim.Nektere holky zase naopak dlouhovlase zboznuji /prip.vousy/ tak ty to maji treba jinak...

kacka (Po, 26. 3. 2007 - 01:03)

musi bejt prinejmensim upravenej nebo jinak se oralu nedocka,nechci pak pul hodky plivat chloupky

monika (Po, 26. 3. 2007 - 00:03)

mě připadá vyholenej chlap neúplnej. Chlap má být samec i co se vzhledu týká. Celkově se mě líbí, když je chlap celej chlupatej. Nejhorší jsou asi opičáci s oholeným rozkrokem. Nevím jestli je to víc k smíchu nebo pláči. Jo a myslím si, že chlupy nemají s kultivovaností moc co do činění.

michal (So, 24. 3. 2007 - 18:03)

Občas se nekde objeví zě je vyholený kluk,já jsem taky je mě 27.zajímalo by mě kolik je nás asi ,v jakém věku se tím zabýváme, a nejde ani tolik o to jesli se to líbý ženám,spíš o to jak moc jsme kultivovaní a co na to nevyholení,vadí jim to ,je to pro ně dívné? nebo nemají odvahu?

Milan (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Mě bude 50 a Holín se už 30 let a supr

Reklama

Přidat komentář