Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

cauky ses husta chci si s tebou povidat napis mi [email protected]

Tomas Lukinek (Čt, 30. 8. 2018 - 11:08)

Tomasi jmenujeme se stejne ale ja jsem Lukinek :D

Tomas (Čt, 30. 8. 2018 - 11:08)

Ja nikdy :-D

Monika (Út, 28. 8. 2018 - 08:08)

vim ze to tu asi nepatr, ale silene me vzrusuje kdyz curaj chlapi, treba u cesty, kdyz jsem ted jela do Reckana dovolenou a jednomu chlapovi ridic odmitl zastavit na malou tekla sem a kdyz pak uz zastavil musela sem cumet jak cura i kdyz se za to stydil musism priznat ze me nevzrusi nic vice nez pohled na curajiciho lulana, nevim co s tim, pritel uz z toho sili ze musi porad prede mnou

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

cauky to nevadi me zase by vzrusilo kdyby se baba pocurala do kalhotek jsme divnej?? [email protected] napis pokecame prosim...

No nečekej (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

...a ozvi se mi, [email protected] budu močit pokaždé před tebou ;-)

mik (Po, 27. 8. 2018 - 00:08)

Ivano, četla jsem, co tady...To neni tak neobvykla vec .ze se nekdo stydi tak moc ,aby nebyl viden jak cura ,ze riskuje i to pocurani se ,dokonce nejen byt viden ,ale i byt slysen dela nekomu problem, tento problem maji i muzi ,
Na druhe strane tahle vec muze byt spojena a erotikou , psychika se resit da , ale je to dlouhodoba zalezitost ,treningem zadrzovani se da zlepsit jak mnozstvi tak i casova vydrz

E.B. (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Jednak děkuji Mikovi za...Ivano, četla jsem, co tady píšeš. já si nemyslím, že trpíš inkontinencí, jseš spíš neurotička. Já jsem tady o sobě moc nepsala, akorát že jsem si jednou načůrala do kozaček, ale potíže s udržením jsem měla víckrát. Někdo se možná nepočůrá za celý život, někdo s tím má problémy. Jistě že jak uvádí lékařské vědomosti Mik, jsou určitě zdravotní důvody a dispozici k tomu, že nevydrží tak plný měchýř, ale roli hraje i psychika. dávala jsem příklad, že mám kamarádku, která zřejmě musí mít nějaký zdravotní problém, protože najednou řekne, že se jí chce čůrat, že to už nevydrží. A někde si sedne, já bych se studem propadla. Jsem taková stydlivka, že radši to držím taky třeba až domů. Jsem asi přes hlavu, ale raději bych se počůrala, než aby mi někdo viděl si ulevit, jako moje kamarádka. Taky se mi to i stane, ale brala jsem to tak, že nějaké učůrnutí si nemusí nikdo všimnout. Bohužel, už se mi stalo, co dřív ne, že se mi to taky nepodařilo vůbec zastavit. Sice nosím většinou sukně - to není kvůli tomuhle - prostě se mi sukně líbí, ale plný močák vypustit je už pořádký trapas, i v sukni, pokud nemám ty kozačky. Proto myslím, že je to trochu přes hlavu, ví to o mně i manžel, který když jedeme autem je na mrtvici s vyhledávání čůracích míst, tedy aby na mne nebylo vidět. Je ochotný, ne jak píše Jana, protože ví své, když jsem běžela do lesíka a vrátila se v počůraných džínách, to jsem zrovna neměla sukni, protože jsem nenašla bezpečné místo. takže závěr je takový, že jak se vám jednou počůrací příhoda stane, pak znova a jak z toho máte strach tak se to zhoršuje, psychika pracuje. a to je možná i tvůj případ.

Olina (St, 22. 8. 2018 - 11:08)

Jednak děkuji Mikovi za...Souhlas s Ivanou Jany chlap potrebuje aby mu uz konecne nekdo pocural sedacku a nebo ho nechat nalit se pivem a nezastavit at si zkusi drzet on, Ivane preju at ji to dobre dopadne, taky mam hodne sirokou trubici, rikala urolozka kdyz ji zmerila, ale nastesti udrzim hodne jen si drepat a skakat nemuzu kdyz se mi chce na malou jinak se to v mziku vali do kalhotek, ale cvicemim se mi to uz zlepsilo

ivana (Út, 21. 8. 2018 - 12:08)

Jednak děkuji Mikovi za odborný výklad, bohužel se vidím s kombinací všech těch problémů. Po porodu oslabené svaly, asi menší měchýř a širší trubici, protože jak začnu močit už to nezastavím. Uvidím, za týden jdu k lékařce, která se inkontinencí zabývá.
Jinak teď jsme byli na dovolené u moře a problémy jsem neměla, raději jsem na výlety nejela. Včera jsem byla poprvé v práci a už jsem byla ráda, že jsem doběhla domů z nákupu, jak mi se chtělo. Jany chlapovi bych počůrala sedačku, ani by se nemusel moc snažit, přála bych mu ženskou s problémy jako mám já.

Jarka (Po, 20. 8. 2018 - 05:08)

problem je v tom, ze Janě to...Ptesne tak, Janin chlap by zaslouzil to same at si zkusi jak to boli kdyz uz clovek hrozne potrebuje curat a nema kde, ja uz to nejednou zazila v kolone na dalnici a sou to muka, jooo chlapi to maj super v kolone vytahnou lulina vedle auta a je to a my zenske musime sedet a trpet a Jane jeste dela chlap tohle...

Jindra (Pá, 10. 8. 2018 - 22:08)

Dnes je problém jen tak...problem je v tom, ze Janě to chlap dela naschval, sa vzdycky je kde zastavit treba na pumpe a tak uplne v pohode

Olina (Pá, 10. 8. 2018 - 11:08)

Ja si beru vlozne pliny na dlouhe cesty busem a je az neuveritelne kolik toho ta plina pobere, kdyz uz mam faktplny mocak tak to v klidu pustim a ulevim si, jinak se snazim vydrzet, je to pekne neprijemne mit mezi nohama plnou plinu

Jiří (Pá, 10. 8. 2018 - 11:08)

Dnes je problém jen tak zastavit. Žádné boční cesty, žádné místečko u lesa nebo za vesnici. Jedno auto za druhým....

Jindra (Čt, 9. 8. 2018 - 11:08)

Tvuj manzel je fakt pitomec, ze ti tohle dela, byvaly pritel mi to delal taky az sem mu to jednou naschval pustila v aute a pak uz vzdy zastavi, reklasem ze sem proste nevydrzela : D a tobe dporucuji udelat to same v lete v kratasech a v noci kdy to nikdo po vystoupeni z auta nepozna

Janka (Po, 6. 8. 2018 - 21:08)

Na takové menší...přesně jak Petra když si jen tak trochu ululnu coz je v mem pripade od porodu velmi casto, hlavne v aute kdyz se jede po hrbolech a manžel se bavi tim ze mi nezastavi na malou tak vlozka pomuze ale poradne teda naboptna to jo vypadam pak v leginach jak bych mela plinu...

Petra (Ne, 5. 8. 2018 - 12:08)

Holky zachránila vás od...Na takové menší učůrnutí to jde, i když docela nabobtná a člověk si pak připadá, že má v kalhotkách pořádně mokrou plínu, ale jinak proteče.

Plenkar (So, 30. 12. 2017 - 15:12)

jsem muz 59l.bi.sil.post.praha.ujizdim na plenky tak curam do plenek ale taky do kalhot na verejnosti jinak plenky nosim taky s [email protected]

zanek (So, 30. 12. 2017 - 14:12)

Je divné, že zrovna měla...pro simču rád bych pokecal s tebou po emailu třeba pokecáme tedaa?

Simona (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

čistě náhodou na sobě...Je divné, že zrovna měla na sobě ty bílé legíny, ale náhoda je blbec. Ale přijde mi to divné. Já jsem byla ráda, když jsem co nejkratší cestou dorazila domů a dala jsem se do pucu.

Reklama

Přidat komentář