Reklama

Citlivá kůže

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Dobrý den, asi od 2. třídy vždycky když se podrbu (hlavně krk, břicho a záda) to místo zčervená a já nevim co s tim. Celkem mě to štve, protože třeba když sedim a mám trochu navalený “špeky” na sobě tak tam pak mezi tim mám červený čáry takže se nemůžu jít třeba koupat do bazénu atd… neví někdo co to je nebo co s tim?

Vladimír Dluhoš (Pá, 30. 4. 2021 - 06:04)

Stalo se mi to po použití hřebíčkového oleje v místě, které je citlivější a měl jsem tam svědivý ekzém. Kus horního stehna mám zatím hodně citlivého a pořád to nepříjemně cítím i bez doteku. Pomohlo to sice rychle, ale hřebíček je dost síla a pokud je neředěný dokáže umrtvit i nerv v bolavém zubu. Neředěný je fakt hodně silný a může vás spálit. Osobně jsem jej nikdy neředil.

Lena (St, 22. 4. 2020 - 22:04)

Dobrý den,nevíte co by to mohlo znamenat,mám bolestivou kůži v citlivých místech na těle,v podpaží po celé délce k lokti a stejně na vnitřní straně stehen ve vrchní oblasti...je to velmi nepříjemné,dokonce někdy bolestivé ,ve spaní když se obracím,jakoby se kůže natahovala a ta bolest mnou projede a vzbudí mě... kůže není zarudlá ani nateklá...není na ní nic vidět což je podivné...bolest cítím i při jemném doteku....

Tonda Vlas (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Zase je tam stupidní propaganda na zmrzačující amputaci předkožky - obřízku. Ve skutečnosti je to obráceně než ten článek popisuje.

Heh (St, 15. 2. 2017 - 19:02)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám extrémně citlivou kůži na obličeji, tím myslím že se neustále červenám, u kožního lékaře mi paní doktorka řekla že je to prý genetické, ale i tak bych se chtěl zeptat co s tím dělat, jestli něco jde. Třeba se někdy nečervenám po ránu nebo večer ale když si opláchnu obličej, nebo se ho jen dotknu tak hned zčervenám jako rajče . Máte nějaké rady? :)

Zra (Ne, 3. 4. 2016 - 23:04)

Moje dcera tuto reakci má...Dobrý den, pokud to Vaší dceři začalo po dovolené, jde možná o projev sluneční alergie. Ta nemusí být jasná dokud se člověk nedostane pod prudší slunce v teplých krajinách. Doporučuji návštěvu dermatologa, fototerapii, antihistaminika a vitamin B12.

(Čt, 25. 2. 2016 - 13:02)

Oprava Čím.

(Čt, 25. 2. 2016 - 13:02)

mám citlivou kůži na penisu. Po sexu mne pálí. 4ím to může být?

Makiavelli (St, 14. 8. 2019 - 12:08)

Zde je spousta moznosti:
- bud masturbujes nebo soulozis prilis tvrde a "nasucho", takze se ti kuze odira a to pali
- pouzivas nespravne levne a skodlive gely, lubrikanty ci kremy
- nespravna hygiena
- exem ci jina kozni komplikace v oblasti penisu
- nespravne pradlo
- nespravny prasek nebo avivaz, ve kterem perete pradlo
A takto mohu pokracovat donekonecna.
Zde je clanek pro pany "Jak zvysit citlivost penisu" a ty se posnaz zjistit, co je vo veci. Ale zde na netu nikdo nevi, jake mas doma navyky a co tam presne delas..
https://www.erekce.cz/zvyseni-citlivosti-penisu/

jura78 (Čt, 25. 2. 2016 - 10:02)

Dobrý den,

Chtěla jsem...Ahoj Romano (27.4.2013),mám stejné příznaky jako ty. Přišla jsi na to čím to je?

Blanka (So, 9. 11. 2013 - 09:11)

Dobrý den,

Chtěla jsem...Dobrý den,
právě procházám tím co jste zde popsala.Včera v práci jsem měla prudkou reakci,hlavně v podpaží a na nártech.Ovšem kdekoli se na těle jen mírně poškrábu,okamžitě místo zrudně a nateče.Dnes mám obličej v jednom ohni.Snad to odezní a jak se dnes daří Vám?
Děkuji

Klára (Pá, 19. 7. 2013 - 20:07)

Dobrý den,
už tak 2 týdny mám hodně citlivou pokožku na rukou, je to spíš v dlaních.
dělá mi zle sahat na oblečení, na něco zaprášeného a hlavně vytahovat nádobí z myčky.
Je možné že by to mohl způsobovat některý z čistících prostředků do myčky? nikdy jsem s tímto problémy neměla až teď co sme si pořídili myčku.
Děkuji za rady ;)

Macek (Po, 8. 9. 2014 - 15:09)

Dobrý den,

Chtěla jsem...Moje dcera tuto reakci má také, začalo to tím, když jsme se vrátily z dovolené od moře. Kdyby jste se něco dozvěděla, budu ráda za info.

Romana (So, 27. 4. 2013 - 09:04)

Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat co s tím mám dělat.
Mám velmi citlivou pokožku. Při jakém koliv poškrábání mi dané místo zarudne a napuchne. Je to pro mě velmi nepříjemné. Když si toho někdo všimne, tak se úplně zhrozí co se mi stalo.
Začalo mi to cca před pěty lety, po velmi nepříjemném rozchodu s přítelem.

Děkuji za rady

Terry (Po, 16. 11. 2009 - 11:11)

Ahoj,mám místa na kůži,(například na ruce)kde jsou suché flíčky.Promazávám to pořád dokola,ale pořád jsou červené a suché,a svědí.Když se jich dotknu,cítím jakoby lišej.Nevíte,co by to mohlo být?

Věra (Út, 15. 5. 2012 - 11:05)

Dobrý den, chtěla bych se...Může to být pásový opar.Je dobré navštívit lékaře.Dávají se na to ATB a na potírání tekutej pudr.

lada (Út, 15. 5. 2012 - 10:05)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.3 dny jsem měla velmi citlivou pokožku na pravé straně zad a břicha,bylo to nepřijemné a docela bolestivé.Po 3 dnech se mi vyrazila nějaká vyrážka na zádech, nemáte s tim někdo zkušenosti, nevíte co to může být?Nikdy jsem nic podobného neměla.

Helena (Út, 21. 2. 2012 - 23:02)

mam problem s citlivou pokozkou na obliceji. Kdyz se libam s muzem jez ma vousy (strniste) tak me misto jez se ve styku se strnistem cele zarudne..Mohu nejak predchazet tomuto zarudnuti?

Pavel (So, 18. 2. 2012 - 20:02)

Ahoj, nevíte někdo čím by...No jestli si někdy zkusil steroidy, tak se nediv. Bejt tebou ať už sije zkusil bo ne, nech si vyšetrít játra (a ledviny). Ty testy stojí cca 1000Kč a budeš vědět hned, na čem seš. Todle není sranda. Nejsem sice doktor, ale při užívání steroidu, je zvýšená aktivita jak jater, tak ledvin a za citlivou "možná až bolestivou kůži", můžou játra!!!

Michal (St, 14. 12. 2011 - 10:12)

mám poslední 3 dny citlivou...Zdravím Lenko, od pondělka mám úplně stejné příznaky. Nemám žádné alergie a jestě se mi před tím nic podobného nestalo. Chci se jenom zeptat jak se vše vyvíjí. Díky

Reklama

Přidat komentář