Reklama

Blbci a jejich rozmístění

Petra (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

S blbcem nikoho dlouho nebaví diskutovat.Ano,pokud pak poznám,že je někdo chytřejší,než já,tak z toho si vždycky něco chci vzít.

Petra (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

S blbcem nikoho dlouho nebaví diskutovat.Ano,pokud pak poznám,že je někdo chytřejší,než já,tak z toho si vždycky něco chci vzít.

alien (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

Ani,proto jsem tady :-) Já taky :)
My ale máme aspoň to štěstí, že si nepřipadáme zase tak hrozně, ale hrozně moc inteligentní, abysme museli slídit po dalších blbech :)
Co by s nima ten Adam asi po jejich nalezení a odhalení udělal? Zlikvidoval? Aby přežili jen ti úplně největší bl... Co to vlastně kecám? Adam musí být přece vysoce inteligentní, když ho rozrušuje každý blbec... Možná ho trápí nějaká nejistota... = a proto se hledá ještě větší blbec, než si připadáme sami.

Dr.Chocholousek (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

Myslím, že blbec je ten,...Ani,proto jsem tady :-)

alien (St, 22. 7. 2015 - 09:07)

Myslím, že blbec je ten, kdo se snaží za každou cenu najít jiný blbce (pokud možno ještě větší), aby si sám připadal míň blbý. Nejhorší ale je, že tupec považuje za blbce každýho, kdo má jiný názor nebo říká, něco, čemu on nerozumí. On totiž chytrý člověk se zamyslí, jestli nerozumí proto, že jde o blbost, nebo proto, že neví, o co jde. Zatímco blbec má jasno...
Rozmístění: rovnoměrný po celý planetě. Na Doktorce se jich ale dost srocuje :)

Dr.Chocholousek (Út, 21. 7. 2015 - 20:07)

není blbec, ale především...Ano, pana "D" hledáme...

pan D (Út, 21. 7. 2015 - 15:07)

Blbci a jejich rozmístění?...není blbec, ale především velmi schopný manipulátor a demagog, který má tak silné trauma z minulého režimu, že vlastně s ním nemá cenu ani diskutovat. Přitom, alespoň podle jeho vyjádření, není až tak starý, takže v minulém režimu prožil velmi malou část svého celkového života.
Navíc v té době před převratem se mu již žádné extra křivdy dít nemohly.

? (St, 20. 4. 2022 - 19:04)

jé blbče ty jsi ale blbéj. kde je moje Ája? asi už hajá.. na já... já až taka pada spát, razamáš ma blabča? Jastla ma razamáš tak adapaš.. Ta sam tada zvadavaj, ta blabča blabaj..'

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 20:09)

jé blbče ty jsi ale blbéj. kde je moje Ája? asi už hajá.. na já... já až taka pada spát, razamáš ma blabča? Jastla ma razamáš tak adapaš.. Ta sam tada zvadavaj, ta blabča blabaj..'

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

jé blbče ty jsi ale blbéj. kde je moje Ája? asi už hajá.. na já... já až taka pada spát, razamáš ma blabča? Jastla ma razamáš tak adapaš.. Ta sam tada zvadavaj, ta blabča blabaj..'

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 10:11)

Už tu chybí nevzdělaný blbec, nebo ten co se jako blbec narodil.

He (Út, 21. 7. 2015 - 13:07)

Blbci a jejich rozmístění? Stačí se podívat na vlákno o cinkání s klíči, nějaký pan "D", to je síla.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 16:12)

jé blbče ty jsi ale blbéj. kde je moje Ája? asi už hajá.. na já... já až taka pada spát, razamáš ma blabča? Jastla ma razamáš tak adapaš.. Ta sam tada zvadavaj, ta blabča blabaj..'

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 18:09)

jé blbče ty jsi ale blbéj. kde je moje Ája? asi už hajá.. na já... já až taka pada spát, razamáš ma blabča? Jastla ma razamáš tak adapaš.. Ta sam tada zvadavaj, ta blabča blabaj..'

Nulák (Út, 2. 6. 2015 - 07:06)

S muslimákama se máme...I to souvisí s čuráctvím.

Steve (Po, 1. 6. 2015 - 22:06)

S muslimákama se máme opravdu na co těšit ... hloupí, nevzdělaní, agresivní, oblnutý koránem a Mohamedem. Pomůže jedině odstřel vostrejma.

Steve (Po, 1. 6. 2015 - 16:06)

Tady se jich taky najde dost ...

Nulák (Po, 1. 6. 2015 - 12:06)

Další hromada čuráků je v parlamentu Eu.Krásně nám nadělí muslimáky.

Nulák (Po, 9. 3. 2015 - 07:03)

Největší hustota čuráků a píčí je na Ukrajině.A žerou sračky USA.

karger (Ne, 8. 3. 2015 - 21:03)

ty si debyl

Reklama

Přidat komentář