Reklama

ROMSKÁ PROBLEMATIKA-VAŠE NÁZORY NA ROMSKÉ SPOLUOBČANY A NAOPAK..

pepa (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

to souhlasím,akorát...Musíme se kurva snažit všichni!!! Já se na to teda koukat nebudu, a ustupovat jim už vůbec ne. Cikanum taky neústupná.JA JSEM TU DOMA!!! Nenechám se sikanovat!!! Musíme tlačit na politiky!!!Hrrr na ně děti. Nepřátel se nelekejte, a na množství nnehledte!!! Jak aktuální.

. (Pá, 22. 5. 2015 - 16:05)

v Itálii odmítají ve...plácáš blbosti

Imigranti (Pá, 22. 5. 2015 - 16:05)

v Itálii odmítají ve sběrných táborech kapesné, byly jim slíbeny normální platy. Polovina z nich je negramotná.Mnozí Italové se stěhují do Tyrol.Jsou šikanováni a obtěžování imigranty. Znásilnění jsou téměř každodenní, policie je bezradná, ty černé huby jim připadají všechny stejné.Radikálně zasahovat nemohou, byli by nařčeni z porušováni pravidel o jednání s imigranty.
Tak si říkám, zlatí magneti.Proč si to nepřiznat, Evropa je v prdeli.

Tak (Pá, 22. 5. 2015 - 16:05)

to souhlasím,akorát nevím,jestli něco pomůže.Vždyt i Okamura se snaží a zatím je mu to na prdlačku.

sultán (Pá, 22. 5. 2015 - 16:05)

podobnou zkušenost. Vedle...Ještě budeme na zlaté cigoše vzpomínat,až nám sem nasere EU arabáče.Každý druhý bude jednou terorista.Obsadí nás vagínama a pak nám budou řezat hlavy.Dělejte proti tomu něco,dokud je čas.

je (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

to mensina,protoze vetsina sedi v base.

Steve (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

Ono by stačilo kdyby jim Sociálka přestala vyplácet ty nehorázný sumy.

Oni by pak sami a dobrovolně odtáhli pryč.

mám (Po, 18. 5. 2015 - 21:05)

žiju vedle cikánské rodiny...podobnou zkušenost. Vedle nich se opravdu nedá žít. Nepořádek, výkaly, zápach, odpadky, ukradnou na co přijdou, jejich slovník je taky katastrofa. Umějí jen krást, chlastat a vyrábět potomky s kýmkoliv z rodiny.

ritchie (Po, 18. 5. 2015 - 15:05)

žiju vedle cikánské rodiny a je to (jak jistě ostatní takto čeští spoluobčané postižení) hrůza a děs...
děti zvířata výkaly krádeže denní záležitost, sorry ale ty kurvy černý za to nemůžou (oni v tom žijou dnes a denně) nasranej jsem na naši radnici, která je k nám nastěhoval... takže děkuji těm co se zbavili problému a neděkuju těm co nežijou na naší ulici

Steve (Po, 26. 1. 2015 - 23:01)

Maj svojí Indii, tam je prostoru kurva ... kam se na to hrabe malinká ČR. Nechce se jim dom, nic by jim domácí nedali a nasrali by na ně. Jen my jsme takový blbi že jim cpou horem dolem za hovno. (lenoru a krádeže)

Blééé (Po, 26. 1. 2015 - 08:01)

Dyk vás tady nikdo nedrží? Tak se zbalte a již se nevracejte! My pro vás plakat nebudem. Nejlíp uděláte, když si najdete někde opuštěný ostrov tak se všichni nastěhujete a můžete nám ukázat jak se dovedete zařídit a žít po svém! A hlavně nebudete se na nás přiživovat! Stále jen melete do kola, že nemáte práci ale 1) Jí ani nehledáte protože je to pro vás takhle jednodužší a od práce vás bolí ruky! 2) Vás nikdo nezaměstná, protože nic neumíte a lopatu dnes nahrazují stroje! 3) Nikdo vás do práce neveme, protože do práce chodíte jedině když nemáte peníze a jste střízliví a to bývá málo kdy! 4) kdo by si vás do práce vzal aby jste mu vše rozkradli a prodali do kovošrotu! 5) A kdo by vás zaměstnal a měl ještě lidi na to aby vás hlídali! Takže krátce nikdo vás nevezme protože se nikomu nemůžete vyplatit ani za darmo! A těch opravdu kteří se trochu přispůsobyli je tak málo, že je to jen vyjímka potvrzující pravidlo! Jinak nejsem žádný rasista ale jednou týdně by se měl na vás pořádat hon!

obět (Po, 26. 1. 2015 - 02:01)

skurveny narod hajzlove kvuli nim jsem prisel o prace a kamaradi

. (Čt, 11. 12. 2014 - 19:12)

doma bis mi to neřek co?...To my víme, že vám se tu líbí. Takovej komfort jinde nenajdete. Ale MY vás tu nechceme!!!

hej more! (Čt, 11. 12. 2014 - 18:12)

Můj názor je ten, že by to...doma bis mi to neřek co? vytahal bych ti uši jak našemu strejcu aladaru!proč si sakra myslíte že už tu nechceme bejvat? mysli more

Honza (Čt, 11. 12. 2014 - 18:12)

Můj názor je ten, že by to chtělo jim vypravit hodně dlouhej vlak s cílovou stanicí Indie.

Lidi! (Po, 8. 12. 2014 - 22:12)

Lidi,diskutujte k tematu,pokud jste naši,tak snad ze sebe dostanete trochu úrovně,ne?
Po ostatních asi není možno chtít toho moc.

Potíž (Po, 8. 12. 2014 - 20:12)

je v tom, že cikáni mají ve svém morálním kodexu zakotvené, že okrást gadža je hrdinství a chvályhodný čin. Pokud toto nezmizí, je veškerá snaha o výchovu marná.

88 (Po, 8. 12. 2014 - 18:12)

cigny, svině černé, do...TAK TAK

Steve (Čt, 27. 11. 2014 - 17:11)

At' si škemraj doma, v Indii.

m (Čt, 27. 11. 2014 - 12:11)

Vcera ty patercata to byla...To bylo, vyžírkové. jasně, mít naráz 5 mimin je záhul, o tom žádná, ale to jejich chování, děs a běs. Lidé jim nasrali takovejch věcí a peněz, tolik pomoci dostali a pořád je jim to málo.

Reklama

Přidat komentář