Reklama

Ženatý vdaná-a co dál?

Marek (Po, 2. 2. 2009 - 22:02)

A co dál ? dál jen spění do konce. Někdy dost bolestné protože překážky jsou obrovské. Chodili jsme spolu 5 let...katastrofa a harakiri a krásné dítě, které se mi podobá. Ale nemohu jej už vidět, protože to zkončilo. VYHLEDÁVEJTE JEN PERSPEKTIVNÍ VZTAHY !!!!!!

bob (Čt, 13. 9. 2012 - 21:09)

porad te mi co mam delat zamiloval jsem se do vdane ženy a miluje me se a ona je vdana a nechce se rozvest a miluje mě a manžela co mam delat porad te prosim !!!

Ego maniac (Ne, 15. 4. 2012 - 17:04)

Špatná zpráva pro zbohatlíky, kterým v padesátce ego a rozbouřené hormony zavelely měnit manželku za mladý model. Jste si jistí, že váš majetek vydrží dalších 30 let? Že celou dobu vydrží útok vaší zlatokopky na vaši peněženku? Protože jestli ne, budete umírat sami, opuštění a nejspíš ve starobinci pro nemajetné

hi hi (Ne, 19. 6. 2011 - 12:06)

Prcat, píchat, šoustat!!!

ALEXANDR 1 (Ne, 19. 6. 2011 - 08:06)

Nejsilnější pud je pud pohlavní.Odvíjí se od něj všechno.Tak jen jednu radu...nic nečekejte a užívejte si.ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ.Muži jsou od přírody nuceni oplodňovat a jen pud sebezáchovy je nutí nasadit prezervativ.Věrný muž je anomálie.Civilizace to řeší různě a budhismus nezná slovo NEVĚRA.Muslimové se chovají k ženám s úctou a za nevěru je ukamenuji malými kamínky, aby to moc nebolelo:-(.Takže vy plačky manželství zavedly církve.No a milovaní je krásné .....

misa (So, 18. 6. 2011 - 17:06)

vyspala jsem se s kamaradky pritelem sex byl opakovane zamilovala jsem se do neho on ji ma pry jen rad nemiluje

Návštěvník (St, 26. 11. 2008 - 20:11)

u mne přesně to samé ....

....... (St, 26. 11. 2008 - 13:11)

kdysi to bylo vzájemneé a ted mě laska k ženatému zůstala ale jemu už jsem lhostejná

Návštěvník (Ne, 11. 5. 2008 - 08:05)

Dál nic.

hh (Pá, 14. 3. 2008 - 19:03)

velká část těchto vztahů je důsledkem manželského nesouladu, neschopnosti komunikace v manželství a hledáním úniku od problémového vztahu, ať už ze strany partnera nebo partnerky, nemyslím, že vždy se jedná jen o sex...

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2007 - 20:08)

to Eva: tak to jsi pěkná kráva, že mu to toleruješ! fakt dylina!

andula (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Pravda a proto jsem svedla bratra mého přítele a pěkně mě při mých 21 narozeninách ošukal. Stejně jsme byli už všichni celkem dobře rozjetí, tak proč by ne. Svému příteli jsem nastrčila moji nejlepší kamarádku a řekla jí, že si ho může půjčit a zašukat si s ním, protože se chci nechat ošukat od jeho bráchy. Moc jsem po tom toužila. Nakonec bylo stejně vše jedno a každý to dělal s každou. Pokud vím, tak nikdo nešel spát s tou svojí a byla docela zajímavá probuzení. Každý radši ovšem ani nehlesl na to co bylo. Tak jsem si řekla a do nich a na rovinu se zeptala jak se jim akce líbila a že by se mohla zopakovat. Ti koukali a každý se bál něco říct. Až můj přítel s kamarádkou je rozmluvili a přiznali konečně, že akce se sexem byla perfektní a mohla by se zopakovat. Jasně, že se už nikdy nic nezopakovalo a to jsem už mezi tím měla další narozeniny, protože po rozchodu bylo asi "veselo" a dokonce se dva páry rozešly. Nemůžu je nazvat jinak než hlupáky, však o nic nešlo jen o sex. A tak jen já s kamarádkou a přítel s jeho bráchou se nijak neomezujeme.

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2007 - 19:08)

ali
je mi 48 a taky mě to potkalo a opravdu se stím nedá nic dělat.Jo láska kvete v každém věku

andula (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Pravda a proto jsem svedla bratra mého přítele a pěkně mě při mých 21 narozeninách ošukal. Stejně jsme byli už všichni celkem dobře rozjetí, tak proč by ne. Svému příteli jsem nastrčila moji nejlepší kamarádku a řekla jí, že si ho může půjčit a zašukat si s ním, protože se chci nechat ošukat od jeho bráchy. Moc jsem po tom toužila. Nakonec bylo stejně vše jedno a každý to dělal s každou. Pokud vím, tak nikdo nešel spát s tou svojí a byla docela zajímavá probuzení. Každý radši ovšem ani nehlesl na to co bylo. Tak jsem si řekla a do nich a na rovinu se zeptala jak se jim akce líbila a že by se mohla zopakovat. Ti koukali a každý se bál něco říct. Až můj přítel s kamarádkou je rozmluvili a přiznali konečně, že akce se sexem byla perfektní a mohla by se zopakovat. Jasně, že se už nikdy nic nezopakovalo a to jsem už mezi tím měla další narozeniny, protože po rozchodu bylo asi "veselo" a dokonce se dva páry rozešly. Nemůžu je nazvat jinak než hlupáky, však o nic nešlo jen o sex. A tak jen já s kamarádkou a přítel s jeho bráchou se nijak neomezujeme.

Proužek (Čt, 16. 8. 2007 - 09:08)

JoJo, řečeno drsně, ale výstižně. Podobný "papír" jsem ze sebe taky pár let dělala, naštěstí je to pryč a já už to dnes nechápu, čeho jsem byla schopná a pro co jsem se tak strašně trápila.

JoJo (Čt, 16. 8. 2007 - 06:08)

to Kacka a dalsi podobne kravy:
nepochopitelne, je to nejlepsi co me v zivote potkalo, porad bulim, zavola me kdyz chce pichat, jinak nema cas.
Prominte, to se opravdu neda pochopit, delat ze sebe takovy papir na vytreni zadku..
Hodne stesti

Eva (Čt, 16. 8. 2007 - 00:08)

Jsem vdaná žena a můj manžel je notorický sukničkář, není extrémní krasavec ani velký pracháč, ale má charisma a ženský, m ladý i starší, na něj letěj, prostě je ukecá. Vždy to je na krátký čas, toleruju to, protože ho miluju. Asi si myslíte, že jsem nějaká chudinka nebo hlupačka, a možná to tak je, ale mě to zatím vyhovuje... Vlastně žárlím jen na jednu, která je součástí jeho života už téměř 14 let (my jsme spolu 17let). Ta holka je živel, můj pravý opak. Rozumí si, jsou si asi mnohem podobnější, než jsem já a on, přesto zůstává. Ona žije svůj život s jiným mužem, s nímž je asi deset let, je vdaná, má rodinu... S mým mužem se schází tak pětkrát šestkrát do roka (možná častěji, možná méně často)....

Lily (Út, 3. 7. 2007 - 08:07)

Nevím, co mám dělat! Miluju o 20 let staršího ženatého muže! nevím, jestli to má nějakou budoucnost!...

nina (So, 24. 3. 2007 - 00:03)

..na co je potom forma manzelstva?..nieco nejde najde sa iny ,ina..po case nastane znova ten isty kolobeh,do kedy?viem niekedy su desive pribehy tyranych zien to je ine..ale vecsinou je to o sexualnom nesulade ,nejakej zamilovanosti ktora vyprcha ..takze zenaty ,vydata po case znova to iste nic ine alebo si myslite ,ze po tom ako zborite stare vztahy najdete onu romanticku lasku z knih do konca zivota?

Kacka (St, 7. 3. 2007 - 11:03)

to coyot :-)))vubec nic,nejsem totalne blba nestavim vzdusne zamky
a dekuji za nazor,cloveka to nuti vic premyslet

Reklama

Přidat komentář