Reklama

Ženatý vdaná-a co dál?

coyot (St, 7. 3. 2007 - 11:03)

No Kačko,co k tomu říct.

Kacka (Út, 6. 3. 2007 - 20:03)

to coyot:ale ja vim,ze mu to delam lehky......mam zacit delat fory??k nicemu by to nevedlo,jo zrejme bych o nej prisla nejakou dobu se trapila vic nez ted a pak se mohla pohnout se svym zivotem,jenze to ja nechci ,nechci o nej prijit jeste ne
A asi mu neprijde ,ze se trapim..nebo se tim nechce zaobirat,ja mu to nikdy nerekla ani jsem to na sobe nedala znat

coyot (Út, 6. 3. 2007 - 19:03)

hele Kačko a nemyslíš že tou glorifikací to tomu chlapovi dost usnadňuješ?no já nevím,ale už jenom fakt že podvádí svou ženu by pro mě byl důvodem k zamyšlení,pokud to trápení které působí tobě je ti samotné málo.A že ti rovnou řekl že jde jen o sex?no prima,ale myslíš že nevidí že se trápíš? jediný kdo z toho profituje je on,obě ženy vedle sebe činí nešťastné,tebe vědomě,manželku zatím nevědomě.Já bych takového chlapa měla problém obdivovat.Ber to jako názor nezaujatého třetího.

Kacka (Út, 6. 3. 2007 - 18:03)

Jo jo Pavlinko ty mobily.... pres ne se da napsat veci co??Zvlast,kdyz si clovek da par decinek a zacne se litovat..Ja bych mu chtela nekdy neco vycist aspon jednou pravoplatne,ale neni co on me sam upozornil,ze jde o sex a ne vzath takze jsem takova roztomila hracka,nejhosri na tom je,ze ani to me nevadi.Jsem rada kdyz s nim jsem a hotovo.
Ty to mas slozitejsi mas deti nemuzes jim nabourat jejich zivot stehovanim kvuli chlapovi....Hm zivot je boj a laska je nekdy pekna de.ka

P. (Út, 6. 3. 2007 - 16:03)

pro Kacku - P.=Pavlína :-), ono ani těch pár facek nepomůže,to mi věř.Já nevím,co by pomohlo,na jednu stranu si hrozně přeju s tím vztahem skončit,protože jak jsem psala,stal se ze mě nervák první třídy,moji známí,kteří nemají ani potuchy o tom všem,mi to taky říkají,co se mi stalo a co se mnou je, na druhou stranu si zoufale nepřeju nic jinýho než být s ním a to napořád.A právě ten boj uvnitř mě dokonale ničí a ničí a někdy mám pocit,že už to takhle dál nejde.Taky jsem ho nevídala delší dobu,sice jen 3 měsíce,myslela jsem,že je to pryč,pak stačilo jedno náhodné?? setkání a bylo to všechno zpátky.Nevím jak z toho ven,ono je to všechno ještě složitější,než co jsem zatím napsala,prostě nevím.Odstěhovat se někam,ale to nejde,mám rodinu a navíc existují ty zatracený mobily.Nevím co dál,jsem totálně v koncích a i kdyby mi to někdo chtěl vytlouct z hlavy,nepomůže to.

Kacka (Út, 6. 3. 2007 - 11:03)

Hani ja to vsechno vim....,dokonce jsem i na pul roku vypadla z cech a jeho nenapadlo nic lepsiho nez si za mnou udelat vylet...po mem navratu se vratilo vsechno do starejch koleji

Mila P.(jejda to zni skoro jako nadavka)tak jsme holt dve blbky.-)))Me proste prijde jako super chlap ma vsechno v zivote vyreseny a tak.....no to je jedno to nevyresime..mozna bych potrebovala par facek

Návštěvník (Út, 6. 3. 2007 - 08:03)

ZA SVOJI PICU-BOJUJ

Návštěvník (Út, 6. 3. 2007 - 07:03)

Za co má bojovat?

nea (Út, 6. 3. 2007 - 06:03)

to Ferdinanda: Já si ani tak nenašla milence, jako spíš on mne. Zní to divně, je starší(o 15 let), ale je jiný, jiný než manžel. Ale ztracená nejsem, ZATÍM můžu kdykoli přestat, já ano ale ON ne. Děti zatím nemáme, ale ON ano. Budoucnost to nemá, to vím jistě. Co dál????? to Kačka: BOJUJ (jako já)

Návštěvník (Po, 5. 3. 2007 - 21:03)

DÁL JE NIC!VELIKÉ PRÁZDNÉ NIC!

P. (Po, 5. 3. 2007 - 21:03)

Kačko mě je skoro 40 a blbá jsem naprosto stejně jako ty (promiň,ale jak jinak to napsat,když to tak je).Kdykoliv zavolá,já jedu.Když se mi stýská a chci já,není čas.Nadávám si,zakazuju si to,nechci to.Pak napíše a všechno je zpátky.Když do takového vztahu spadla moje kamarádka,nechápala jsem jí,probíraly jsem to neustále,vymlouvala jsem jí to a absolutně jsem jí nerozuměla.Dva roky potom jsem v tom začala lítat já a teď jí chápu,teď to probírám já s ní.Srovnávat můžu a srovnávám a vím,že on je to nejlepší,co mě zatím potkalo,bohužel i to nejhorší.Protože za tu dobu našeho vztahu se ze mě stal pytel nervů,buď jsem šťastná nebo bulím.Protože v těch chvílích,kdy jsem rozhodnutá to ukončit,uvažuju o smyslu života,jak dál žít a proč vůbec.A to mám dvě děti.Chápe to někdo?Já sama sebe ne.Ale je to tak.

Hana (Po, 5. 3. 2007 - 20:03)

Velmi tě lituji,Kačko.Přemýšlela si někdy,že zestárneš a ten tvůj romeo si najde mladší milenku?JEN TĚ VYUŽÍVÁ!Komu není rady...

kacka (Po, 5. 3. 2007 - 15:03)

Ferdinanda:to jo co nadelam sestrenice do me huci horem dolem a bez ucinku
deti nechci,takze o tohle strach nemam,spise o to ze jednou zustanu sama....
A ja nekdy mam obdobi,ze si jej zakazu a chodim ven a sem tam i s nekym spim,ale to se proste neda srovnat.uz se nemuzu dockat vecera nekde urval par hodin a budeme spolu

ferdinanda (Po, 5. 3. 2007 - 14:03)

kacka: to je všechno moc pěkné, že si uvědomuješ, jaký je on, že tě využívá a tak dál, že neopustí manželku a kdoví co ještě...

ale už teď jsi to ty, kdo nemůže prožívat svůj život naplno, kdo musí čekat, jestli na něj zbyde čas , kdo se nemůže radovat z toho druhého tak nějak se vším všudy...

píšeš, že je ti 30, tak třeba budeš chtít mít děti, tatínka pro ně nebo já nevím co...

vůbec ti tu situaci nezávidím, prošla jsem si něčím podobným asi ve 22letech, nakonec jsem to byla já, kdo to ukončil, on ještě volal, prosil, sliboval... půl roku trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala aspoň trochu, další půl rok mi připadlo, že už se nikdy nezamiluju, že jsem mu dalavšechny city, všechny slzy, všechno, co jsem mohla...

ale srovnávat, to nemůžu dodnes, nikdo z mých následujících chlapů neuměl tak dobře líbat, ani můj manžel neumí... takže když jsem četla tvůj příspěvek, úplně se mi zastesklo..., bylo to na jednu stranu krásné, ale na druhou stranu bez budoucnosti a bolestivé...

ferdinanda (Po, 5. 3. 2007 - 14:03)

nea: no, jestli se nezměnil ze dne na den, ale v průběhu času, který jste spolu strávili, tak je to přirozené, lidé stárnou, i když si to nechtějí přiznat, tím se mění, mění je životní zkušenosti, věci, které zažili, lidé, které potkali...

ty sis našla milence, protože manžel se změnil? nebo jsi milence potkala a byla jsi ztracená?

tak jako tak, pokud máš rodinu, musíš si asi ujasnit, co chceš, co to bude stát (nemyslím tím vůbec peníze), co získáš a co ztratíš...

držím ti palce, ať si to srovnáš v sobě a ať se dobře rozhodneš!

kacka (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

ja se nedivim,ma doma manzelku dve deti a na strane ma me...krasne si to zaridil,ale chova se ke me hezky
je ja jsem tak blba az to boli

Návštěvník (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

Ale, ale ... Mnoho lidí se mění a mnohdy vyjde najevo i skutečnost, ale tak jednoduše to Lenko nefunguje.

LENKA (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

nea-Tvuj manzel se nezmenil,jen po tech letech vyslo najevo,jaky skutecne je!

Návštěvník (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

Po svém příspěvku se nemůžeš ani divit, že Tě má na háku !

kacka (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

Hm ja uz dva roky chodim.no chodim,spim s zenatym,ja ho miluju on me ma na haku vim ,ze me vyuziva.ale kdykoli zavola jsem mu k dispozici jak posledni de.ka.
A kdykoli jdu na rande s nejakym chlapem uz dopredu jsem pesimista proste srovnavam.ja vim,ze jsem hloupa a to me je prosim30!

Reklama

Přidat komentář