Reklama

BAKEROVA CYSTA

tana (Po, 26. 1. 2009 - 13:01)

Milá Dano,nechce se mi věřit,že vám to nepomáhá, ale mě to skutečně pomoslo.Radu jsem získala loni tady a skutečně koleno nebolí a dělám s ním vše.Popište mi prosím,jak tuto masáž provádíte.Tana

Lucie (So, 17. 1. 2009 - 22:01)

Dobrý večer,

ráda bych napsala zkušenost s bakerovou cystou. moje 8letá dcerka jí trpí od podzimu loňského roku, byla diagnostikována ultrazvukem i ortopedem...1.ortoped doporučil punkci, 2.ortoped podle vlastní zkušenosti u svého dítěte sdělil, že není třeba dělat vůbec nic, že cysta u dítěte do 1-2let zmizí. v opačném případě by to řešil až v dospívání...jenže já už 5tým rokem docházím s dětmi a vlastně i celou svojí rodinou k homeopatce na prahu 9. a ta mi pro dceru dala homeo kuličky přímo cílené na bakerovu cystu. homeo kupované v lékárnách je dost slabé a málo účinné. dcerce dávám kuličky denně již 2.měsíc a k údivu lékaře se cysta zmenšuje a zmenšuje....nedělám tímto reklamu mé homeopatce, má sama dost pacientů, ale píšu to proto, abych pomohla, když vím, že to pomáhá i nám. děti již 5let nebraly ATB,ikdyž předtím je baštily i několikrát do roka, zbavily se angín a zánětů průdušek, exémů i streptok.infekcí a já zánětu močových cest a gynekol.infekcí. chce to jen vydržet a nevzdat to, nám se to vyplatilo. ale taky jsem bojovala, jestli dělám správně a nehazarduju tak se zdravím mých dětí... ráda poskytnu info na Luki32"seznam.cz

Alimak (Ne, 27. 2. 2022 - 21:02)

Boli by ste taká láskavá podeliť sa o info ktoré homeo vám zabralo? Viem že každému iné, no som zvedavá :)dakujem

Lucie chrenkova (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Ráda bych vyřešila svůj problém z cystou mám Bakerovi cystu předem dekuji

Honza (Po, 15. 6. 2020 - 21:06)

Jsem před 4 týdny po operaci menisku, jen drobná ruptura. Bohužel už na MR popisu byla Bakerova pseudocysta 4,1x1,8 mm. Po operaci nezmizela, bolí a pomáhá jen stahování kolene. Ortoped tvrdí že to zmizí, ale moc tomu nevěřím. Pokusím si vydupat operaci, dle mého je to jediná cesta. Nejsem lékař ale toxikolog a vím, jak to v těle funguje. Teoreticky cysta se vstřebat může ale není to v tomto rozsahu pravděpodobné. Byl již někdo na operaci? Jak to probíhá, rekonvalescence, neschopenka? Diky moc předem. P.S. na mazání olejem nevěřím,nemá to chemicky logiku. Spíše má efekt masírování místa, to asi ano.

Lucie chrenkova (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Ráda bych vyřešila svůj problém z cystou mám Bakerovi cystu předem dekuji

Návštěvník (Čt, 27. 12. 2018 - 13:12)

jestli máte pozitivní zkušenosti, ráda si je přečtu. Budete ochotna mi odpovědět. J.H.

tana (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

Žádnou bandáž jsem neprováděla,jen jsem postivě masírovala 3x denně koleno tak, jak jsem uvedla 31.12.2008.Je potřeba si dát na dlaň ten olejíček asi tak loužičku,o průměru 2cma 3-5min masírovat.Po masírování nechat nohu chvíli volně bez oblečení a pak otřít ubrouskem,jinak je cítit prádlo.Dejte Mato vědět,jak to vyšlo.Tana

tana (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

Žádnou bandáž jsem neprováděla,jen jsem postivě masírovala 3x denně koleno tak, jak jsem uvedla 31.12.2008.Je potřeba si dát na dlaň ten olejíček asi tak loužičku,o průměru 2cma 3-5min masírovat.Po masírování nechat nohu chvíli volně bez oblečení a pak otřít ubrouskem,jinak je cítit prádlo.Dejte Alenko vědět,jak to vyšlo.Tana

tana (Pá, 16. 1. 2009 - 14:01)

Žádnou bandáž jsem neprováděla,jen jsem postivě masírovala 3x denně koleno tak, jak jsem uvedla 31.12.2008.Je potřeba si dát na dlaň ten olejíček asi tak loužičku,o průměru 2cma 3-5min masírovat.Po masírování nechat nohu chvíli volně bez oblečení a pak otřít ubrouskem,jinak je cítit prádlo.Dejte Alenko vědět,jak to vyšlo.Tana

mata (Čt, 15. 1. 2009 - 21:01)

ahojte prosim vas, asi aj ja trpim bakerovou cystou. uz mi 15 krat vyberali vodu z kolena a pred 3 mesiacmi som si nahmatala hrcku pod kolenom, vraj to je bakerovka.aj z tej mi tahali vodu ale uz naposledy sa nedalo, vraj to je tvrde. prosim vas o radu, ci ist na operaciu alebo to nechat tak a masirovat. prosim poradte mi na adrese TRUCKERIN"AZET.SK PROSIIIIIIIIIIIIIIIIM

Alena (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

Reaguji na poslední příspěvek tany z 31.12.2008. Bohužel jsem také byla postižena touto nepříjemnou chorobou. Začala jsem léčbu podle návodu tany a tak uvidím jaké to bude mít účtinky. Podle rady lékařů by nejraději ihned udělali punkci, což jsem zatím odmítla. Kromě toho mi doporučili bandážovat dolní končetinu až nad kolenu. A právě tady je můj dotaz, zda tana také bandáž prováděla. Díky za odpověď. Alena

Adriána (So, 3. 11. 2012 - 11:11)

Dobry den, nema prosim nekdo...Moja skusenost 3 rocny syn ju má-žiaden trezalkovy olej nám nepomohol,poradili nam aj tvaroh za 15 dni na noc-zabal-nepomohlo,chceli operaciu,odmietla som,ze este skusim všetko možné a operacia bude posledne stadium-ale nakoniec nam ludovy liecitel poradil jednu jednoduchu vec a tá po mesiaci spravila svoje, mali sme bakery cystu 4x3x3 cm a po mesiaci je 2,5x2,1x1cm a je znovu menšia-lekári si to nevedia vysvetlit,že take rapidne zmenšenie-ak by niekto mal zaujem o info-piste na [email protected]

jana (Ne, 29. 1. 2012 - 16:01)

Dobry den mam problem prosim o radu.Dva měcice jsem chodila na rehabko na magnet.Ted mi zjistili na sonu entezopatie podkoleni z přetiženi ano mam těši praci.Jsem doma v klidu prašky Diclofenac duo PharmaSwiss75....co jsem doma citim už štipani a paleni pod druhym polenem levim pradu leč[email protected]

Jirka (Pá, 30. 12. 2011 - 14:12)

třezalkový olej vyrábí...Třezalkový olej a teplo mi pomohlo od Bakerovy cysty. Nejdříve jsem byl u lékaře, který cystu propíchl, ale pak se to začalo vracet. Takže mazat, držet v teple a můžete i svítit bioptronovou lampou.

Míla (Út, 28. 6. 2011 - 15:06)

třezalkový olej vyrábí více firem. Sama mám zkušenost od firmy dr.Dudek, 80ml za 50-60Kč, je stejný jako si vyrábím sama. Ostatní si přečtěte na dřívějších příspěvcích (od listopadu 2007 najdete několik mých i paní Tani příspěvků do letošního roku).

sona mikova (Ne, 26. 6. 2011 - 21:06)

Já bych masírovala celou...prosím Vás jakej třezalkovy olej to má být ,ona jich je spousta a v lékárně mi neumnějí poradit .děkuji.pište brzy nebo se bolestmi v kolenou zblázním,mám také bakerovy cysty.děkuji

Dusan (St, 20. 4. 2011 - 19:04)

Dobry den, nema prosim nekdo...Ahoj,ja som po operacii bakerovej cysty.mal som ju v kolene dva roky.Bola velkosti slepacieho vajca.Da sa odstranit operacne,punkciou ale mensie cysty sa mozu aj same vstrebat.Je to sposobene nadmernou tvorbou tekutiny v kolene.Najlepsie je bicyklovat a plavat ale je to taka vec ze aj po jej odstraneni sa moze znovu vratit.

tana (So, 16. 4. 2011 - 21:04)

aj ja mam problem s bc asi sa...Milý lubomír,přeěetla jsem si váš příspěvek tinktuře z třezalky,že vám pomohla na žlučníkový záchvat.Mám problémy se žlučníkem a možná, že by se dali takto léčit,napište prosím své zkušenosti,ráda se poučím.Moc díky.

tana (So, 16. 4. 2011 - 21:04)

Prosím vás, mám dotaz...Paní Mílo po delší době jsem se opět podívala na diskuzi o Bakerově cystě.paní Mílo já vděčím právě vám za radu a protože se ráda podělím o své zkušenosti,psala jsem již několikrát jak mi třezalkový olejíček pomohl.A protože se snažím léčit hlavně přírod.prostředky,zkoušela jsem při potížích masírovat jak krk,rameno a taky mi velmi pomohl po zlomenině ruky.To víte,důchdce již na rehabilitaci nepošlou,tak jsem to zkusila,protože jsem měla zápěstí po zlomenině dlouho oteklé a bolestivé tak jsem 3x denně masírovala olejíčkem z třezalky,který má po zkušenostech u nás doma v ledničce stálé místo.Bylo by dobré,kdyby si všichni tyto naše rady přečetli a měli by po problémech.Já mám zatím pokoj a věřím všem stejně postiženým,že olejíček zabere,ale chce to jak píšete, být vytrvalý a trpělivý.Kdo nedodrží skutečně čas a dobu,ať pak neodrazuje druhé.Proto prosím vydržte,vy kteří máte také problémy s BC a budete opět v pohodě.Skutečně to pomáhá i na namožené svaly,vaziva a pod.Ještě jednou děkuji a věřím,že našimi članky pomůžeme spoustě lidem a ušetříme je operace.Táňa

Reklama

Přidat komentář