Reklama

Časté sprchování

Táňa (Ne, 17. 11. 2019 - 15:11)

No fuj to je nechutný

H (Ne, 4. 3. 2007 - 15:03)

Sprcjové gely dove, ale hlavně sebamed. pa

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

Pokud se delka sprchy neprekroci 10 minut, tak klidne dvakrat denne, skvele to osvezi telo i ducha :) Zalezi take na tom, jake pouzivas sprchove gely, cim mene tim lepe...

H (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

U nás v práci asi kolega pochopil, že sprchování škodí tělu, takže se radši nemyje a pěkně páchne. No nevím, jestli je to dobré, ale pro můj nos je to katastrofa, docela bych ti ho Henrieto přála mít na chvíli. Pro mě hygiena jednou denně aspoň večer je důležitá a cítím se po ní fajn. Nemám ráda koupání, ale sprchování a myslím si, že v dnešní době je to důležité nezanedbávat hygienu, samozřejmě nic nepřehánět. Jsme národ smraďochů.

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

Máš zdravé názory Henrieto.

katka (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

pro mě je každodenní sprchování večer naprostou samozřejmostí, docela trpím, když se nemůžu vysprchovat (třeba když mám chřipku, to se radši rychle opláchnu u umyvadla). Případně když mám dopoledne tělocvik kde se zapotím, tak se vysprchuju i po něm, zvlášť když mám ještě ten den někam jít.

Henrieta (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

To jak si připadáte je jen o zvyku, jakmile to párkrát omezíte na každý druhý den, začnete se cítit normálně a bude se sama sobě divit jak jste to předtím přeháněla.

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 18:03)

Je to hezké, ale já si připadám bez každodenního sprchování neumytá, i když nemám fyzicky náročnou práci. Tak sprchuji a krémuji.

Henrieta (So, 3. 3. 2007 - 17:03)

Každodenní sprchování není nutné ani zdravé. Stačí rychlá sprcha každý druhý den a pak na závěr se polít studenou vodou. Vše prospívá zdraví celkovému i kožnímu. Nepropagujte přecitlivělost, rizika alergií a zbytečných kožních potíží pod záštitou civilizovanosti.Mějte se fajn.

Jana (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

Raději se budu každý den sprchovat a krémovat, než smrdět :-) Asi to není zdravé, ale v dnešní společnosti je to nutnost !

Radek (Ne, 11. 2. 2007 - 16:02)

Sedim tu, kazdodenni sprchovani prinasi jisty problemy, jako napr. suchou pokozku v zime, ale jestli chceme patrit mezi civilizovany narody, tak se musime denne sprchovat. Mame povest smradochu, tak se ji zbavme.

Sedím tu (So, 10. 2. 2007 - 19:02)

Zajímalo by mě, co si myslíte o častém sprchování (každý den, popřípadě i vícekrát denně). Jestli je to zdravé, nebo naopak není. Já bych zastával názor, že každodenní bezpodmínečné sprchování zrovna tělu moc neprospívá. Tělo je pak zhýčkané, těžej se brání infekcím, plísním atd. Je to rozdílné u mužu a žen?

Adriana (Po, 18. 2. 2019 - 05:02)

Já si nedovedu představit, že bych se nesprchovala každý den. Kolikrát se mi sice nechce, ale jdu se umýt každý večer, připadalo by mi to divné, jít spát neumytá. Sprchuji se teda jen večer. Ráno by mě do sprchy nikdo nedostal. Minulý měsíc jsme museli kupovat novou vodovodní baterii z https://www.levna-koupelna.cz/7-kategorie-40-vodovodni-baterie , protože ta, kterou jsme tam měli, začala téct jinde, než měla.

Reklama

Přidat komentář