Reklama

Chlapi, kteří nezdraví

Návštěvník (So, 10. 2. 2007 - 15:02)

To jsi urcite napsal aby jsi pobouril nejakou feministku, co?.... no, neboj, myslim ze ti na to nikdo neskoci....... :) Hezky den.

Troy (So, 10. 2. 2007 - 15:02)

Myslim, ze zena by mela zdravit prvni a neuskodilo by ji, kdyby se i trochu zasmala a uklonila az k zemi.....
My muzi to delat nemusime, My jsme vladci sveta!

Tex (So, 30. 3. 2019 - 15:03)

Souhlasím.a uklonit by se měly i starý báby,co je bolení záda.mlady holky,pokud mě budou i kouřit.

Sona (So, 10. 2. 2007 - 14:02)

Jo jo u nás to je přesně naopak, taky tady máme pár "buranů" chlapů.
Oni čuměj a myslí si, že já jim budu říkat snad dobrý den.
V práci to je zas takhle dělám v kanceláři a potkávám spousty lidí.
Ale třeba takový ředitel, náměstek, vedoucí útvarů mě většinou pozdraví první než to stačím já. A pozdraví pěkně a slušně a nic jim to nedělá.
A druhá polovina chlapů jen nějací mistři a vedoucí pracovníci co si o sobě myslí, že maj nějakou funkci, čuměj a čekaj, že je zas budu zdrvit první já.
To jsou hrozný teleta, já je schválně první nezdravím at si klidně myslí, že jsem nevychovaná.
Nebo přijdou do kanclu a ani tam tu hubu neotevřou. Aby pozdravili, když někam vejdou.'

Sněženka. (So, 10. 2. 2007 - 13:02)

Chlap by měl v každém případě pozdravit první.Sama mám ale zkušenost,že tomu tak není.'

Jane (So, 10. 2. 2007 - 13:02)

Jj, máte pravdu, takový chlap,ale i ženská, která neví co je slušností je normální buran/ka.Jenže, to není o tom,že se to nepěstuje, ale o tom, že je to doma nikdo nenaučil.'

Jana (So, 10. 2. 2007 - 12:02)

Úplně s tebou souhlasím...taky bydlím v domě,kde se navzájem se sousedy moc neznáme a chlapi jsou tady neskuteční hulváti.Přesně jak píšeš,čumí jako telata a nepozdraví.Tak je první nezdravím.Myslím si,že jako první by měli pozdravit oni.Vyjímkou jsou samozřejmě starší lidi,ty vždycky zdravím já první...Přijde mi,že v dnešní době jsou mladí chlapi fakt nevychovaní a hulváti.A to nejsem "jiná generace",je mi 27..vypadá to,že už se sousedské vztahy prostě nepěstují.J.'

Victoria (Pá, 9. 2. 2007 - 17:02)

Bydlím v domě spolu se spoustou dalších lidí (není to klasický panelák, ale něco na ten způsob) a musím říct, že většinu svých sousedů neznám a oni jsou na tom nejspíš podobně. Přesto si ale myslím, že zdravit své sousedy je elementární slušnost. Když potkám na chodbě nějakou ženu nebo chlapa důchodového věku, pozdravím jako první, ale co se týče mladých mužů a dětí, myslím si, že by měli jako první pozdravit oni. Bohužel to tak vždycky nebývá a já je nechci zdravit první, protože si myslím, že bych se tím dost shodila, obzvlášť pokud by mi ani neodpověděli. Nejvíc mě vytáčí, když na mě nějaký jedinec mužského pohlaví kouká jak tele na nová vrata, ale ani nezabučí. Jaké máte zkušenosti v tomhle směru vy? A co si vůbec myslíte, měl by chlap zdravit jako první nebo je to přežitek a staromódní názor?'

Reklama

Přidat komentář