Reklama

Citlivé bradavky

Karolína (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

ahojte lidičky je mi 12 a...mne je 15 let ^^ a neměj strach jelikož tohle má asi každá dívka co dospívá, prsa jsou trochu do špičky a bradavky "oteklé"nafouklé s tím se nedá nic dělat. S tímhle si potrpí každá dívka

Jitka (Út, 29. 5. 2018 - 20:05)

Dobrý den chtěla sem se...Dobrý den,mám to samé , nafouklé břicho již dlouho ,ale bradavky začaly být citlivé až dnes ,ale na zácpu taky trpím takřka pořád.těhotná určitě nejsem.nevite již k tomu něco více?

standa (Čt, 20. 6. 2013 - 07:06)

ahojte lidičky je mi 12 a mam nafouklé bradavky a docela mě pod němy bolí nevíte jak to vyřešit docela se uš stydim chodit i na bazeny poradte prosím

occhiata15 (Po, 8. 11. 2010 - 20:11)

ahoj mam citlive bradavky a mam prave menstruaciu a pohlavny styk som este nemala preco ma bolia? mam len 17 rokov

LUCKa (Po, 25. 3. 2013 - 14:03)

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli nekdo nevíte co to je, mám bolesti pravého prsa, (bradavky)a je i bradavka citlivá. Těhotenský test jsem si dělala a je negativní, ale porád přetrvává nafouklé břicho,zácpa,a výtoky děkuji

Sandra (Ne, 16. 8. 2009 - 22:08)

A nebo já je(bradavky) mám těd asi po prve tak citlivé,nemůže to byt příznak,že jsem těhotná?protože jsem to ani ještš nedostala...je mi 24let...tak nevím nevím:-)

z (Pá, 26. 6. 2009 - 10:06)

Božínku,já bych ti ty šťopičky dudánkoval ve dne v noci!Jogin/zavináč/centrum.cz.

bob (Po, 27. 8. 2012 - 14:08)

nebo spíš naopak, jste...ahoj rád tě poznám..728840451sms

Otakar (Út, 22. 5. 2012 - 14:05)

nebo spíš naopak, jste...Já bych se teda přihlásil. Budu sát, až Ti to vcucne kalhotky do ....O.

Patrik (Ne, 19. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj mam takovi problem pri...Jak říká honza. Je to uplně normální, taky mám nadměrnou vzrušivost bradavek hlavně při sexu je mám jak hroty a když mi je holka začne laskat jazykem to je krása.

renata10 (Ne, 19. 2. 2012 - 10:02)

Ahoj mam takovi problem pri sexu mam moc citlive bradavky co se stim da delat moc mi to vadi pred detma jsem to nemela dik moc

Adéla (Čt, 12. 1. 2012 - 22:01)

při dlouhem mazlení prsou mě začnou palet bradavky a jsou hrozně citlive na dotek... ráno jako mi na nic popraskala kuže a udělaji se stroupky... čim to je ? Díky

Lucka (Po, 30. 12. 2019 - 16:12)

To je Adél v pořádku. Většinou se to stává před menstruací nebo k vůli výběru blbý podprdy. Čas od času je prostě fajn po koupeli nebo po sprše tělové mléko.

honza (Po, 5. 9. 2011 - 21:09)

Ahoj, chtěla bych se...Zbožňuju jemné dráždění bradavek to se mi v momentě postaví péro a při šukačce když mi holka dráždí ztopořené bradavky to stříkám a řvu jak tygr.

tatiana (Po, 5. 9. 2011 - 21:09)

Ahoj, chtěla bych se zeptat... jakýkoliv dotek na bradavky ve mně vyvolává šílenou uzkost. A to jak ode mě tak od partnera. Je pravda, že návaly uzkosti mám i v běžném životě, ale tohle je pokaždý a dost silný, několikrát mě to i rozbrečelo a hlavně vždy překazilo jakýkoliv vzrušení... předem děkuji za vaše názory

Andula (So, 8. 1. 2022 - 16:01)

Ahoj, konečně někdo kdo to má podobně...taky to ve mně vyvolává velkou úzkost jakýkoli dotek ..Nevím,zda je to normální. Taky jakmile se mi jich partner dotkne hned ucuknu, on říká že jak kdyby do mě šel proud. Ale prostě to nejde vydržet nějaké dlouhodobé laskání :-( ale dříve jsem až tak háklivá nebývala..

roman (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

nebo spíš naopak, jste...rad saju bradavky a potřebuju at mě zaně taky žena taha akouše.Odkud si bydliš sama?

samarka (Pá, 11. 3. 2011 - 19:03)

mam citliveho jarabaka ked si...skus si ho strcit do hrnca s vriacou vodou, vraj to pomaha ;)

josifek (So, 15. 1. 2011 - 22:01)

mam citliveho jarabaka ked si na neho nalejem horucu cokoladu, ale asi po pol hodine to prejde. neviete niekto porsdit?

iza (Čt, 17. 7. 2008 - 18:07)

Ahojky,já mám taky moc citlivé bradavky a moc se mi líbí,když ji přítel saje a cucá,hned se mi pořádně postaví.Někdy si připadám,jako by mi vyrostly dudlíky ané bradavky,jsou pořádně veliký.Máte něktěrá taky takový problém??

Reklama

Přidat komentář