Reklama

EPAM

petr (Ne, 11. 5. 2008 - 18:05)

Výborný je Epam8 s mumiem,sice je dražšší než ostatní epamy,ale suprově hojí,zachránil mi hnisavý palec před uříznutím....lil jsem si ho přímo do rány..supr.

Návštěvník (Ne, 6. 4. 2008 - 18:04)

Vyzkoušela jsem tři druhy Epamů,ale byly to jen vyhozené peníze.

Markéta (Po, 16. 9. 2019 - 11:09)

Dobrý den, mohu se zeptat, jaké Epamy jste brala, jak dlouho a na jaké potíže? Jsme každý jiný a na každého zabírají věci jiné/jinak.
Nechcete-li to rozebírat zde, napište mi prosím na: [email protected]. Ráda bych Vám pomohla, případně doplnila informace/zkušenosti.
Děkuji za Vaši pozornost a čas. Markéta Čechová

Návštěvník (Ne, 6. 4. 2008 - 15:04)

Také beru EPAM, ale začala jsem, až když jsem byla nemocná. Má velmi zvláštní chuť, vysloveně se těším, až si dám těch 8 kapek pod jazyk. Vzhledem k tomu, že ho beru současně s Wobenzymem, Hepčíkem, kapkami na kašel a vitamíny, nedokážu řícti, co přesně pomáhá. Ale zkusím i jiné EPAMY, ten přírodní základ, z nichž byly vyrobeny, se musí pořádně vytestovat. Pak mi vyjde, že buď pomáhá, nebo ne. Uvidíme! Mimochodem beru EPAM č. 20 na nachlazení.

Lenny (Pá, 11. 1. 2008 - 12:01)

Mám dobrou zkušenost s EPAMem č. 21 a 20D na předcházení nachlazení. Musí se ale začít brát včas, kdy nemoc ještě plně nevypukla. Na bolavá záda pomáhá masážní olej EPAM 40. Teď zkouším EPAM ženský na bolavou menstruaci, uvidím co to udělá.

Jana (St, 26. 9. 2007 - 13:09)

Prosím užívá někdo EPAM tkáňový na sklerodermii, má nějaký účinek? Díky.

Hanka (Ne, 11. 3. 2007 - 09:03)

Ahoj,užívám Epam, ženský, ledvinový a tkáňový. Již tři měsíce - zkušenosti mám na gynekologické problémy, neustále mě bolelo břicho asi záněty - břicho přestalo bolet asi po týdnu užívání nic jiného mi nezabíralo a Epam ano, ale mám myomy a hodně kvácím a to mi zatím nepomohlo. Taky Epam ledvinový pomáhá na zánět močového měchýře.

Dana (St, 17. 1. 2007 - 08:01)

Ahoj, máte někdo zkušenosti s přípravky EPAM (tibetská medicína)? Děkuji

Reklama

Přidat komentář