Reklama

Homeopatika a zvětšení poprsí

Ellki (Čt, 8. 12. 2011 - 13:12)

Vyzkoušejte Decolen, sice se...Decolen a ostatní produkty na zvětšení prsou jsou jen vyhozené peníze. (Manžel je lékárník a vždycky se vyptá žen, jak který výrobek fungoval...)
Mějme se rády takové, jaké jsme, všechny jsme výjimečné a dokonalé ženy :-)

Zdena (St, 7. 12. 2011 - 23:12)

Voni se ty baby chytají...Já to brala a jenom řeknu, že to fakt funguje a díky tomu pánovi mám skutečně větší prsa, kvůli tomu jsem ale přestala kouřit, obět veliká ale stálo to za to.

Eva (Po, 5. 12. 2011 - 22:12)

Vyzkoušejte Decolen, sice se nejedná o homeopaikum, ale je to přírodní produkt, s jehož účinkem budete určitě spokojené. Jen je třeba ho užívat delší dobu.

verka (St, 7. 5. 2008 - 17:05)

o tomhle jsem také četla,toho pána,teda spíš jeho dceru jsem vyhledala diky internetu a zjistila jsem,ze je uz bohuzel mrtvy.jestli ty kapky zaberou a o kolik ciseltak se prosim sem ozvete diky

Jana (Pá, 22. 2. 2008 - 13:02)

tyto kapky jsou uváděny jako lék na deprese a bolení hlavy, takže se po nich celkově přibírá na váze a tím pádem se zvětšují i prsa. Zvýší se hormony v těle, takže na co žena trpí, zejména boky, zadek...dost nabývají...

Návštěvník (Pá, 18. 5. 2007 - 13:05)

Co tím myslíte?

petik (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

máte tady někdo zkušenosti s něčím co opravdu fungovalo? moc by mě to zajímalo.....

Zdena (Út, 17. 9. 2019 - 06:09)

Jj, funguje...myslím to vážně.

Návštěvník (Čt, 15. 2. 2007 - 23:02)

Ahoj, kapky se jmenujou Staphysagria Q, ma se vypit 2 x denne 20 kapek v pul l vody, a do mesice by meli bit vysledky. Jen ted ja zas nevim jakou potency kapek koupit.

Žanika (Út, 13. 2. 2007 - 11:02)

Dovoluji si vás pozvat na nový web, kde najdete spoustu informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dozvíte se, jak prakticky a jednoduše najít rovnováhu ve svém životě. Můžete hlasovat v našich anketách, naučit se praktickým přírodním léčbám a terapiím, pročíst si zajímavé informace a zkušenosti ostatních lidí a inspirovat se novými jednoduchými recepty. A navíc si o tom všem a nejen o tom můžete pohovořit na našem diskusním foru. Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz

Danun (St, 7. 2. 2007 - 23:02)

Já jsem kdysi četla v Květech článek, že někteří homeopati dokážou zvětšit poprsí dle požadavků ženy. Byly tam nějaké nároky, které po dobu léčby musela dodržovat, že nesmí pít akohol, kouřit, požívat mentol v jakékoliv formě (pasta, žvýkačky...)atd. Byl to nějaký Pražák. Ty Květy už bohužel nemáme a na internetu nemůžu nic najít. Můžete mi taky poslat jméno té homeopatičky a název těch kapek. Díky

Zdena (Út, 17. 9. 2019 - 06:09)

Dobry den, hledám homeopatika, co mi pomohl zvětšit prsa. Nepamatuji se zda byl z Berouna nebo Benešova. Udelal hotove zázraky. Uz v roce 2000 uz to byl starsi muz...tehdy jsem musela prestat kouřit a pít alkohol..moc mu verim.

Zdena (Út, 17. 9. 2019 - 06:09)

Dobry den, hledám homeopatika, co mi pomohl zvětšit prsa. Nepamatuji se zda byl z Berouna nebo Benešova. Udelal hotove zázraky. Uz v roce 2000 uz to byl starsi muz...tehdy jsem musela prestat kouřit a pít alkohol..moc mu verim.

Andy (Pá, 12. 1. 2007 - 22:01)

Tak Dando, neviš jak se jmenuji kapky?

petra (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

tak tomu nevěřím, takhle homeopatika určitě
nefungují...nejspíš to bude nějaký "zázračný
přípravek", který přestane účinkovat, jakmile ho vysadíš

Návštěvník (St, 10. 1. 2007 - 00:01)

Asi to nebude vyznavačka klasické homeopatie. Prozradíš, jak se homeopatka jmenuje.

Danda (Út, 9. 1. 2007 - 14:01)

Ahoj holky,
chodím k jedné homeopatičce a ptala jsem se jí, zda existuje hom.lék na zvětšení poprsí. Řekla, že ano a že to funguje. Jsou to kapky a stojí to 440,- Kč. Tak nevím, co si mám o tom myslet. Myslíte, že je to možné. Nebo nemáte některá zkušenost?
Děkuju D.

Reklama

Přidat komentář