Reklama

Virus HIV? Lež které uvěřil celý svět

anonymous (Po, 8. 1. 2007 - 13:01)

Zdravím Katy. Všechno je právě ve zmíněné publikaci - v Africe se umírá předším na podvýživu, což je otevřené pole pro nejrůznější infekční nemoci, kterým se takto oslabený organismus nedokáže bránit. Také tu nemají možnost používat drahé testy, takže jako "nemocný AIDS" je označen každý umírající pacient, kterému zdejší šamanové nedovedou "vyhnat zlého ducha z těla". A vlády těchto zemí křičí že potřebují peníze na léčbu AIDS, a když je dostanou, v tichosti je použijí na zcela jiné účely - jako například na zbrojení...
Chce to ale knihu co zmiňuji v úvodu přečíst, jinak je to polemika o ničem.
Vzpomínám jak to bylo s Chartou - kdekdo ji odsuzoval, ale jen málokdo přitom věděl co obsahuje.
A i kdyby věděl, málokdo by se veřejně přiznal, že s jejím obsahem souhlasí...

em (St, 3. 1. 2007 - 20:01)

Tak je zkus vyléčit-jestli ti to dovolí a nevyhodí tě-tady je návod-
Zpráva z tisku

katy (St, 3. 1. 2007 - 17:01)

:))))
ha ha ha, nevim, jestli brecet nebo se smat. pro tvoji informaci pracuju s hiv pozitivnimi a ver mi, ze je to uplne o necem jinem.
kdyby jim chudakum nicilo pevne zdravi kvantum leku, vysvetli mi, na jakou nemoc umiraji v africe, kde prave tyhle nutne leky nejsou

lidi jsou debilove

pac (Út, 2. 1. 2007 - 23:01)

anonymus si vážně magor, nejdřív mrkni do nějakýho vědeckýho časopisu, než něco takovýho vůbec vypustíš z dr...

Andrej (Út, 2. 1. 2007 - 17:01)

reahoooot...vsichni jsou magori a on je letadlo...pitomec

real_goldie (Út, 2. 1. 2007 - 14:01)

Vubec nechapu jak nekdo muze takovoudle knizku brat vazne. At se pan David Subik necha (treba i s kolektivem zahranicnich autoru) infikovat timto "neexistujicim" virem a ukaze jak dlouho si bude schopen lecit ty banalni nemoci.....

anonymous (Út, 2. 1. 2007 - 13:01)

Zatímco v mém okolí žije (nebo žila) spousta lidí, co zažili holocaust, viděli koncentráky a všechno to okolo - tak virus HIV nikdo NIKDY neviděl, natož aby předložil veřejnosti nějaký důkaz o otmto mikroorganismu, natož snímek.
Takže v existenci holocaustu VĚŘÍM, zatímco v existenci viru HIV nikoliv. Ano? Jasné? V tomhle je rozdíl. Ale to všechno se dočtete v knize, zatím jsem se dozvěděl nové zprávy o D.Š., neboť podobným způsobem tento pán vyvrací i virus tzv. ptačí chřipky...

kris (Út, 2. 1. 2007 - 11:01)

asi tak... neco jako popirani holokaustu... nejake autory by opravdu meli zakazat....

Karel (So, 19. 1. 2019 - 12:01)

Nejdříve si tu knihu ASPOŇ přečtěte a pak komentáře.

teda nevim (Út, 2. 1. 2007 - 01:01)

a jak to je s detma ruskych a thajskych prostitutek a tisici africanu, ti také umiraji na "nejrůznější infekční, mnohdy dobře léčitelné choroby"? Pripada mi to jako tvrzeni o tom, ze holocaust za 2. svetové valky neexistoval, ze zidé si to vse nafingovali sami...........

anonymous (St, 27. 12. 2006 - 14:12)

Takový je název populárně naučné publikace, kterou vydal sociolog David ŠUBÍK s kolektivem zahraničních autorů. Tito vyvracejí exatními, logickými metodami samu existenci viru HIV jako původce AIDS. Tento syndrom (mimochodem diagnostikovatelný jen nepřímo - hladinou určitých bílkovin v krvi, přičemž pozitivní obraz může vykázat každý DRUHÝ (!!!) z nás) je dle nich synonymem pro nejrůznější infekční, mnohdy dobře léčitelné choroby. Namísto toho se však pacientům s diagnostikovaným AIDS dostává stigmatizace a "léčebných preparátů", ničícím imunitní systém, takže skutečně mnozí umírají - avšak na jeho následky...
Motivaci vlád i odborné veřejnosti vidí autoři v tom, že hrozba této "neléčitelné, smrtelné choroby" poskytuje platformu k zákonnému se vypořádání s menšinami, tedy především narkomany a homosexuály.

Podrobnosti se dočte v knize, jejíž název jsem použil jako titulek tohoto článku, vydalo ji nakl. DATEL, Moravské nám.13, 60002 BRNO v roce 2000.
Kontakt na spoluautora:

David Šubík, Francouzská 46, tel. 545 216 402

Reklama

Přidat komentář