Reklama

TARLOVOVA CYSTA

Mari (St, 5. 8. 2020 - 22:08)

Dobry den Mojej mame tiez zistili tarlovovu cystu Ma velke bolesti lekari jej povedali ze operovat ju je riskantne lebo by mohla ostat na vozicku a tak uziva len lieky proti bolesti ale bolesti sa stale zhorsuju takze je to zle .. k tomu ma este sedave zamestnanie co vsetko este zhorsuje

renata (St, 22. 4. 2009 - 10:04)

ahojte tiez mam tu tarlovovu cystu aj vyskocene platnicky snazim sa nieco o tom viac docitat ale marne tiez ma zaujima ako sa to lieci caka ma hospitalizacia ,ak nepomoze ozonova liecba alebo operacia ktorej sa bojim este ma neoperovali

aaa (Ne, 15. 3. 2009 - 09:03)

asdfasdfasdfasd

aaa (Ne, 15. 3. 2009 - 09:03)

asdfasdfasdfasd

Helena (Čt, 12. 2. 2009 - 15:02)

Tarlovove cysty ako sa liecia ked sa nachdzaju na chrbtici S1 a S2.

Návštěvník (Po, 9. 2. 2009 - 15:02)

ahoj mileno,mohla by jsi mi nasat kontakt na lekare ktery se te ujal?DEKUJI IVA

iva (Ne, 8. 2. 2009 - 18:02)

ahojte vsichni,take me nedavno zjistili tarlovove cysty,jednu mensi na L5 a dve vetsi na S1a S2 3cm a 2,5cm.lekaři u nas kam chodím davají od toho ruce pryč,tak také pátrám sama.

Renata Halova,… (Ne, 17. 3. 2019 - 10:03)

Dobrý den určitě mě kontaktujte ohledně Tarlovovy cysty. Díky. R. H.

Helena (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Tarlovove cysty bohuzial aj mne dnes diagnost. tarlovove cysty na Sl a S vo velkosti l,6 x l,3 cm a osteochondrozu.Taktiez mam velke bolesti v nohach a v noci to sa nedá spat.Bolia ma celé kríze a klby a krce v nohach.Uz neviem co mam robi na invalidnom nie som teraz marodim 7 mesiac.poradte mi mam nárok na invalidný důchodok.

Renata Halova,… (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)

Dobry den, kontaktujte mě kvůli Taovova cysty. Díky. Renata Halova

Helena (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Tarlovove cysty bohuzial aj mne dnes diagnost. tarlovove cysty na Sl a S vo velkosti l,6 x l,3 cm a osteochondrozu.Taktiez mam velke bolesti v nohach a v noci to sa nedá spat.Bolia ma celé kríze a klby a krce v nohach.Uz neviem co mam robi na invalidnom nie som teraz marodim 7 mesiac.poradte mi mam nárok na invalidný důchodok.

Helena (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Tarlovove cysty bohuzial aj mne dnes diagnost. tarlovove cysty na Sl a S vo velkosti l,6 x l,3 cm a osteochondrozu.Taktiez mam velke bolesti v nohach a v noci to sa nedá spat.Bolia ma celé kríze a klby a krce v nohach.Uz neviem co mam robi na invalidnom nie som teraz marodim 7 mesiac.poradte mi mam nárok na invalidný důchodok.

Renata Halova,… (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)

Napiste mi prosim ohledně cysty. Mám také strašlivé bolesti a chci se nechat operovat v Madarsku. [email protected]

Helena (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Tarlovove cysty bohuzial aj mne dnes diagnost. tarlovove cysty na Sl a S vo velkosti l,6 x l,3 cm a osteochondrozu.Taktiez mam velke bolesti v nohach a v noci to sa nedá spat.Bolia ma celé kríze a klby a krce v nohach.Uz neviem co mam robi na invalidnom nie som teraz marodim 7 mesiac.poradte mi mam nárok na invalidný důchodok.

Renata Halova,… (Ne, 17. 3. 2019 - 10:03)

Dobrý den, prosim kontaktujte mě ohledně Taovova cysty. Díky. Renata Halova

zuzana (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

ahojte
Gynekolog mi našiel cystu na pravom vaječníku a nič mi s ňou nerobí,chcela by som vedieť či mi bude brániť mať dieťatko

Radka (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Turzy,díky za upozornění špatného emailu.Správný je radka.rysava"email.cz:moc se omlouvám a doufám,že mi odpovíte děkuji

turzy (St, 7. 1. 2009 - 14:01)

E- mail adresa Radky z príspevku 5.1.09. je zlá - poslal som kontakty ale správa nebola prijatá . Opravte adresu , alebo dajte novú.

Radka (Po, 5. 1. 2009 - 20:01)

Turzy,prosím o více informací o operaci Tarlovovy cysty,nějake odkazy nebo tel.čísla nebo kam se máme obrátit,máme stejný problem jako vy,ale jsma z ČR.Moc by jte nám pomohly.Díky radkarasava"email.cz

Dobrý den, videla jsem Váš dotaz ohledne tarlovovy cysty. Mam problemy uz hrozně dlouho, cystu mi naslo ale rekli ze ta bolesti nezpůsobuje. Nevim kam se mam obratit aby to brali trochu vážně. Dekuju za odpověď, s pozdravem Hajduová Miluše

Reklama

Přidat komentář