Reklama

Čurání do vany

Blanka (Út, 26. 10. 2021 - 00:10)

Ja taky čuram do vany i do sprchy ale přítel ten do umývadla čůra každé rano jak si čistí zuby tak ptáka položí do umývadla a krasně se vyčůra mi to nevadí a ještě se dívám jak mu ta 20ceti cm hadice močí pak to spláchne a je to. No a já si roztáhnu pysky a taky mu ukažu ze to do umývadla taky umim a jsme si kvit pa pa Blanice

Blanka (Ne, 20. 12. 2020 - 05:12)

Ja taky čuram do vany i do sprchy ale přítel ten do umývadla čůra každé rano jak si čistí zuby tak ptáka položí do umývadla a krasně se vyčůra mi to nevadí a ještě se dívám jak mu ta 20ceti cm hadice močí pak to spláchne a je to. No a já si roztáhnu pysky a taky mu ukažu ze to do umývadla taky umim a jsme si kvit pa pa Blanice

Blanka (So, 10. 10. 2020 - 06:10)

Ja taky čuram do vany i do sprchy ale přítel ten do umývadla čůra každé rano jak si čistí zuby tak ptáka položí do umývadla a krasně se vyčůra mi to nevadí a ještě se dívám jak mu ta 20ceti cm hadice močí pak to spláchne a je to. No a já si roztáhnu pysky a taky mu ukažu ze to do umývadla taky umim a jsme si kvit pa pa Blanice

Blanka (Út, 14. 12. 2010 - 16:12)

Ja taky čuram do vany i do sprchy ale přítel ten do umývadla čůra každé rano jak si čistí zuby tak ptáka položí do umývadla a krasně se vyčůra mi to nevadí a ještě se dívám jak mu ta 20ceti cm hadice močí pak to spláchne a je to. No a já si roztáhnu pysky a taky mu ukažu ze to do umývadla taky umim a jsme si kvit pa pa Blanice

Lenka - lenkasa (Čt, 8. 7. 2010 - 11:07)

Na tom není nic nenormálního, když se sprchuji tak také čůrám do vany a když je někdo na záchodě a mě se opravdu hodně chce tak jdu do vany taktéž, samozřejmě to po sobě spláchnu vodou.

Pro Niku (Ne, 2. 5. 2010 - 18:05)

Máš zánět močového měchýře, mazej k doktorovi než ti to chytí ledviny!!

Nika (Ne, 2. 5. 2010 - 18:05)

Ahojte kdyz curam tak me to strasne pali a samozrejme curam krev mam strach.!!!!!!!!!

Ani (Pá, 15. 2. 2013 - 12:02)

mladí lidé by tohle neprovozovali.

To (Pá, 15. 2. 2013 - 12:02)

psal dospělý člověk? Spíš úchyl,nevěřím takovým hloupostem.

peefreak (Pá, 15. 2. 2013 - 12:02)

Ty "závode v čurání": A ráno ses probudil s rukou v nočnku, že? A jak to teda souvisí s čuráním do vany? Nebo ji máš na terase, Andersene?? :-DDDDD

Návštěvník (Út, 1. 1. 2013 - 14:01)

Každý rok na Silvestra závodíme kdo nejdál dočůrá.Poenta spočívá v tom že jsme tři manželské páry známe se již dvacet let a tak tady jde stud a nějaká schvívavost stranou.Od 22 hodin už nesmí nikdo na záchod a by měl v sobě dost moči na soutěž Po půlnočním přípitku jdeme všichni na terasu tam je startovní čarou práh dveří.Kluci mají na přípravu 5 minut rozepnout kalhoty vytáhnout penis i není zakázano si ho nechat pohonit od partnerky aby dále dočůral.Nejprve nastoupili muži Milan využil pomoci partnerky a se ztopořelým penisem dočůral 2,44m pak nastoupil Mirek ten nevyužil pohonění přesto dostříkal poslední kapky do dálky 2,58m a poslední Pavel ten si tak nechal šuldu pohonit ale nic na plat jenom 2,21m daleko. Potom přišly na řadu holky.Na startovní čáře se mohly libovolně postavit čapnout nebo zaujmout jinou pozici.První se postavila na start Eva sundala kalhotky čapla si a doširoka roztáhla stehna a jednou rukou roztáhla pysky a druhou se opřela dozadu a už crčel krásným obloukem vodopád na dlažbu terasy, měříme 2,44m Druha jde na řadu Hanka ta se s tím nepáře od pasu dolů už je svlečená a postaví se na start roztáhne nohy prsty roztáhne škebličku a zlatý déšť už kropí terasu poslední kapky jsme naměřili v dálce 1,95m ve stoje krásný výkon.Třetí se předvedla Alice.Zvolila si tu samou metodu co Eva a se široce roztaženými stehny prohnutou pánví nahoru a rukou opřenou o dveřní rám se ji oběvilo pár kapek močí a pak to byl krásný gejzír už jsme si všichni mysleli že přečůrala i Milana ale po změření chybělo pro překonání 5cm tak to bylo 2,39m Tak že vyhrál Milan. Jako ceny holky dostaly dort ve tvaru a barvě mužského údu a kluci zase krásnou dortu ve tvaru a barvě krásné i chlupaté kundíčky.Všichni jsme se OK bavili a do roku 2013 všem přejeme jen to nej nej nej.

Marek (Pá, 25. 12. 2009 - 16:12)

NO do vany mozna, ale do bazenu je to terrible. A to uz musi byt neco abych to pusil do vany.

Hm fakt čurání přes kalhotky...rad ti to predvedu mne se to taky moc libi u zeny

Hm fakt čurání přes kalhotky...rad predvedu

Janek (Ne, 8. 11. 2009 - 08:11)

my starší pánové s prostatickýma potížema musíme ucvrkávat každých 10 minut (nejhorší je to po pivu a kávě). Přece se při sprchování nubudu utírat a spěchat na WC. To půldecko moči nikomu neublíží a odteče do stejné kanalizace.

ANETA (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

Pokud se ve vaně sprchuji,tak se vyčurám,proč by ne.Odteče to do kanalizace a pak odteče plno vody,aby se vše spláchlo.
Ale kakání to tedy NE!!!

zahir1985 (2458 (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

Nechápu, že se nad tím někdo může pohoršovat, čurání dovany nebo třeba do baazénu je naprosto přirozené. Bohužel naše euroatlantická civilizace je neuroticky posedlá sterilní čistotou, až z toho běhá mráz po zádech.

Strawberry007 (So, 7. 11. 2009 - 21:11)

Přiznám se, že jako malé dítě jsem se ve vaně počůrala, neboť jsem měla pocit, že mi praskne močový měchýř a ta píchavá bolest v podbřišku se už nedala vydržet. Na WC jsem to zkrátka nestihla.

Eva Gr......... (So, 7. 11. 2009 - 21:11)

No přiznám se, kýchnutím jsem se do vany pokakala :-( Ale nedělám si srandu.

Jana (Ne, 9. 8. 2009 - 06:08)

Je to nevkusné,ale ráno když vstanem 3lidi najednou,horor.Jeden záchod,tak vyhnutí nebylo.Manžel na WC,syn koupelna,ale já mývám hodně narychlo.byla jsem ráda,že v odkladové komůrce jsem měla kýblík,blbé co? Ale čůrat v ložnici do koberce,raději do kýblu,přiznám se že jsem byla ráda,že kýblík nebyl v koupelně.Bydlíme totiž na bytovce východisko nebylo.Myslím si pokud je to nutné,nedá se nic dělat. Ale jako normálně když je Wc volné mi to nepříjde vhoné,uznávám že na to je záchod.jo toto je nic o prti tomu co píší na kakání partnerek,tak to je něco neuvěřitelného.

Reklama

Přidat komentář