Reklama

Jak bolí játra????

Bez dalších slo (Út, 24. 10. 2006 - 11:10)

to dkdk: až jednou zjistíš kdo měl pravdu, tak se omluv. Ne mně ale ostatním tady, cos jim nakecala takové primitivnosti. Podle tebe je i hovno modré s růžovými kolečky.

dkdk (Po, 23. 10. 2006 - 15:10)

Já jsem ani nefetovala ani nešukala s feťákama či homosexuálama, dostala jsem ji v 18 letech když jsem byla ještě panna. Mrzí mě cos řekl, zvlášť když víš sám co je to za nepříjemnou nemoc. Nikdy jsem se nedozvěděla kde jsem se nakazila. Myslím, že u zubaře při injekci. Asi špatně vydezinfikovaná jehla. Nevím. Bolesti jsem měla strašné, byla jsem i na JIP. Vypadalo to na transplantaci. Hádat se jestli bojí játra nebo ne nebudu Nemá to cenu.Si ubohý

Bez dalších slo (Po, 23. 10. 2006 - 14:10)

To se máme tady primitivně chlubit jako děti ve školce, kdo co překonal? Já jsem měl A,B a stačilo. Nefetil jsem, ani jsem nešukal s feťákama či homosexuálama, a proto jsem se C žloutence, bohudík, vyhnul. Stejně to nestačilo a teď mám játra druhé. Takže ti ještě jednou opakuji: zeptej se doktorů, jestli vůbec můžou játra bolet!

M. (Po, 23. 10. 2006 - 13:10)

No a bolest žeber v blízkosti jater způsobuje co? No játra, podobně jako žlučník. Problém jater se může ozvat i bolesti svalů na hrudníku směrek pod paži, i podél hrudní páteře. Akupresurou plosky nohy se dá také zjistit problém s játra - viz. akupresura ve vyhledávačích.

dkdk (Po, 23. 10. 2006 - 13:10)

Debilátko? No dobře. Prodělala jsem žloutenku C. Vím o čem mluvím...

pro dkdk (Po, 23. 10. 2006 - 11:10)

Vrať se do pomocné školy. Předtím se ale zeptej doktora když nevěříš, co tu lidé píšou, že játra nebolí. Přečti si např. poslední 3 příspěvky, debilátko.

dkdk (So, 21. 10. 2006 - 15:10)

Játra že nebolí?? HA HA HA !! BLBOST!! Je to orgán jako ostatní a bolí jak čert. Kdo nezažil nepochopí!!!

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 08:11)

Máte pravdu....bolí jako kráva

xxx (So, 21. 10. 2006 - 14:10)

To je po intenzivním pití normální. Ale pozor, aby se ti to nevymklo z rukou...

Rachel (So, 21. 10. 2006 - 00:10)

Jatra neboli...proto nemoci jater se plizi a pak buch!Max.se problem pozna ze jsou zvetsena,jaterni testy...ci pak dalsi priznaky vyplivajici z onemocneni jater!

Blbost (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

Játra nervy nemají, tudíž nemohou bolet. Bolí to všechno okolo, nejčastěji žlučník. Ale může to být i slinivka. To je bolest jak sviňa a máš pocit, že máš všechny vnitřnosti rozemleté a nasypané do břicha jenom tak. A BACHA! Slinivka je tak ořesná ku*va, že nevaruje a rovnou uhodí. Protože se nedá léčit je to vždy na ostří nože život-smrt. Někdy se dá zachránit transplantací, ale to jsou velikánské výjimky a jiná kapitola.

Návštěvník (Čt, 19. 10. 2006 - 19:10)

O bolesti jater bych mohla vyprávět?Měla jsem žloutenku typu C. Nejsem žádná feťačka: Dodnes nevím, jak jsem k tomu přišla. Podezřívám zubaře. No ale k té bolesti: Je to bolest že jsem nemohla chodit, chodila jsem po čtyřech a byla jsem v takové křeči že jsem chtěla umřít.

Pa (Čt, 19. 10. 2006 - 19:10)

Nech si udelat odber a budes to vedet hned.Pri jaternich obtizich je clovek zlutej a flekatej.

Anina (Čt, 19. 10. 2006 - 15:10)

Chci se zeptat, jak se pozná bolest jater. Poslední dobou se mi stává (po bujarém alkoholovém večírku), že ráno cítím tupou bolest v pravém podžebří zasahující až do boku. Podotýkám, že ta bolest není nijak strašná. Nezhoršuje se, prostě takový tupá tlakobolest, která přes den přejde.

Reklama

Přidat komentář