Reklama

hladam kamosku,co je transexual.

Majdo (So, 13. 6. 2020 - 00:06)

Som tu pre teba

Sedrik (Ne, 26. 10. 2008 - 23:10)

Ahoj miska napis mi mail na medwedisko"azet.sk ak mas ete zaujem o chlapa.

Ahoj Pink (Út, 16. 9. 2008 - 15:09)

Ako sa máš,odkial si ,a koho h?adáš.
pa
Miška

Rada bi som sa zoznámila mužom čo ma bude brať ako ženu ,možno si najdeme cestu k sebe.Som citlivá duša,mám rada prírodu,hudbu skoro všetko,a podobne.
Ja som transexual s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.Ešte ma len čakajú prvé zmeny ak chceš možeme zvládnuť spolu,už čo skoro začnem brať hormony a koncom roka už budú prvé vyditelné zmeny.Ak sa chceš stretnúť daj vedieť.pa
Rada sa prispôsobím vieš h?adám kde začnem nový život.'

__utma=48467763 (So, 17. 5. 2008 - 13:05)

Rada bi som sa zoznámila mužom čo ma bude brať ako ženu ,možno si najdeme cestu k sebe.Som citlivá duša,mám rada prírodu,hudbu skoro všetko,a podobne.
Ja som transexual s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.Ešte ma len čakajú prvé zmeny ak chceš možeme zvládnuť spolu,už čo skoro začnem brať hormony a koncom roka už budú prvé vyditelné zmeny.Ak sa chceš stretnúť daj vedieť.pa
Rada sa prispôsobím vieš h?adám kde začnem nový život.

E-mail:miska.ts"azet.sk'

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 13:05)

Ak chceš možeme sa stretnúť prízmám h?adám muža alebo ženu na vzťah a priatelstvo spriaznenú dušu.
Rada bi som sa zoznámila mužom čo ma bude brať ako ženu ,možno si najdeme cestu k sebe.Som citlivá duša,mám rada prírodu,hudbu skoro všetko,a podobne.
Ja som transexual s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.Ešte ma len čakajú prvé zmeny ak chceš možeme zvládnuť spolu,už čo skoro začnem brať hormony a koncom roka už budú prvé vyditelné zmeny.Ak sa chceš stretnúť daj vedieť.pa
Rada sa prispôsobím vieš h?adám kde začnem nový život.

E-mail:miska.ts"azet.sk'

Miška (So, 17. 5. 2008 - 13:05)

Rada bi som sa zoznámila mužom čo ma bude brať ako ženu ,možno si najdeme cestu k sebe.Som citlivá duša,mám rada prírodu,hudbu skoro všetko,a podobne.
Ja som transexual s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.Ešte ma len čakajú prvé zmeny ak chceš možeme zvládnuť spolu,už čo skoro začnem brať hormony a koncom roka už budú prvé vyditelné zmeny.Ak sa chceš stretnúť daj vedieť.pa
Rada sa prispôsobím vieš h?adám kde začnem nový život.

E-mail:miska.ts"azet.sk'

pink (Ne, 11. 5. 2008 - 00:05)

Ahoj prave sem se rozesla s pritelem je transexual,uz je to muz a nevim proc ale hledam nekoho takovyho je mi 28.

Jezko (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj som koho hladas ak chces ozvi sa 0902211916 mam slovensku kartu

Miška (Pá, 9. 5. 2008 - 13:05)

Ahoj ja muž s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno potom aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.
14.5.08 budem v Bratislave ak chceš môžeme sa stretnúť. Budem tam kopletne upravená ako žena.E-mail:miska.ts"azet.sk'

Miška (Pá, 9. 5. 2008 - 13:05)

Ahoj ja muž s dušou ženy na začiatku premeny na ženu,Mám 30.H?adám kamarátku ,kamarata,priatelku,priatela možno potom aj vzťah.Zároven si h?adám prácu v Bratislave a ubytovanie niečo kde ma budú brať ako ženu alebo muža čo bude ženou.
14.5.08 budem v Bratislave ak chceš môžeme sa stretnúť. Budem tam kopletne upravená ako žena.E-mail:miska.ts"azet.sk'

kardinal (Ne, 20. 4. 2008 - 15:04)

ahoj som tu prvy krat . snazim sa najst si priatelku hore zenu dolu muza . ak by tu nahodou taka bola a nahodou by aj chcela odpisat budem velmy rad . plnsie su super ale nie smerodajne . site tomu velmy neverim ale ak predsa pis na zoznamka"kardinal7.sk ahoj

beyonce knowles (Pá, 27. 10. 2006 - 01:10)

ahojky tranny odchadzam na cechy nechaj tu na seba svoj mail,rada budem s tebou kecat a byt tvoja najkamosska ale neviem odkial si.napises..mi.dikky surne

Tranny (Čt, 26. 10. 2006 - 23:10)

Ahoj hledám trans kamarádku na vše krásné'

Helena (Ne, 22. 10. 2006 - 19:10)

Diky za dik!Moc Vas vsechny obdivuji,co vse musite vydrzet.Nedovedu si sama sebe predstavit,ze bych musela neco tak sloziteho a tezkeho zvladat.Nekdy mne polozi obycejny problem a pak si vzpominam,co jiny clovek musi pretrpet a stydim se za svoji slabost.Tak se drz-te a preji stesti v zivote.

snehulienka a s (Ne, 22. 10. 2006 - 17:10)

dikky helena
to mi mohlo svitnut,velmi pekne ti dakujem .ulozim si to do pamate .toto som asi potrebovala vediet...

Helena (Pá, 20. 10. 2006 - 17:10)

Jako transsexual-ka si musis na takove lidi zvyknout a nereagovat.Vse odlisne nekomu vadi,jen kdyby to potkalo jeho?!
Neodpovidej na takove reakce,nerizciluj se,je to tak snad v kazde diskuzi,ze nekdo zacne prudit a kdyz se nachytas,ma z toho legraci.
Znam jednoho transexuala a vim,jak je to tezke.Lidi spis pochoúpi gaye.
Zkus si na seznamu na chat,zaloz mistnost a najdes stejne lidi spis!Obcas jsem chatovala a podobna mistnost tam casto byla.Urcite uspejes spis nez tady.Hodne stesti preji!'

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 17:07)

Nič si s toho nerob

anita (Pá, 20. 10. 2006 - 14:10)

hey cech
mam odkaz
ako to mozes vediet ci mi ide o sex,a mne je jedno kde som hladam kamosku vsade,vidno z kadesi.nie som tepla nevies to ani potme rozoznat a series ma.administrator asi spi.urobim diskusiu nech pisu ostatni aby vyriesili o co ide mne a o co ide tebe .mne ide o zOZNAMKU a o co ide tebe.nevies o com je toto forum.preco robis vojnu a urazas a miesas sa so svojimi rasistickymi recami.myslis si ze si lepsi ako gayovia,ako vies ci ti raz niekto ako ja moze zachranit zivot.nikdy nehovor nikdy.asi si nevidis na nos.ludia piste ,co vy na to ked sa niekto miesa do zoznamky a uraza.cakam

Čech (Pá, 20. 10. 2006 - 10:10)

ani já sem nevolal idiotského teplého slováka. Jdi si kačenu (vyměnil jsi jí přece za ptáka) honit na slovenské fórum. Ženské šaty ti musí určitě slušet:-))'

anita (Pá, 20. 10. 2006 - 10:10)

ahojky jana
preco sa uz neozyvas.

Reklama

Přidat komentář