Reklama

Tampony vs. panenská blána

luci (St, 10. 2. 2016 - 20:02)

proč se ptáš na...No to je pravda ale mam problemi z hormonama takze beru leky navstevuji lekare uz od 13 let... Zdenku moc dekuju za pomoc a vysvetleni :)

. (So, 17. 8. 2013 - 14:08)

Neuč jí lhát, jen ať řekne pravdu, že už šuká ve 14ti letech. Pak se na to lhaní naučí a bude lhát už pořád.

Zdeněk2 (So, 17. 8. 2013 - 11:08)

To, že jsi měla kluka, a teď jsi projetá a krvácíš, je normální a není to žádný problém. K doktorovi chodit nemusíš, krvácení přestane samo. Kdyby to trvalo moc dlouho a k doktorovi jsi potom šla, řekla bys mu, že sis to natrhla sama prsty, abys mohla užívat bez problémů tampony. Horší by bylo, kdybys otěhotněla, ale snad Tvůj kluk měl oblečený kondom.

. (So, 17. 8. 2013 - 05:08)

Ahoj mám strašnej...Tak to máš pěknej průser, to jsi nemohla počkat, až ti bude 15? No doktorovi koukej říct pravdu, jestli ti má pomoct zastavit to krvácení, tak musí vědět pravdu, že už jsi šukala. Kolik je tomu tvýmu amantovi? Taky 14, nebo už víc?

Valerie (Pá, 16. 8. 2013 - 22:08)

Ahoj mám strašnej problém:( je mi 14 a s klukem jsem o to přišla mám blánu poloprotrženou a už asi 3 mi teče krev jako při mentruaci ale není to ona:)) nevím co mám říct doktororvy prosím pomoc holky:(

Hanka (Út, 9. 2. 2016 - 12:02)

Ahojte je mi 14 let ted v...proč se ptáš na gynekologií?Snad by jsi tam nechtěla jít už ve 14 letech?Na to máš dost času za 2 roky,pak už to bude normální jestli nejsi panna.Není o co stát na gyndě.Tak nepospíchej.

Zdeněk2 (Út, 9. 2. 2016 - 11:02)

Je docela možné, že sis blánu při zavádění tamponů zčásti nebo zcela roztrhla, zvlášť když Tě to bolelo. Ale není to nic, co bys měla skrývat. Vždyť tampony užívá řada děvčat, sportovkyně se bez nich těžko obejdou a některé dívky si proto blánu natrhnou prsty. Buď ráda, že Ti v používání tamponů už nic nepřekáží.

luci (Út, 9. 2. 2016 - 11:02)

Ahojte je mi 14 let ted v kvetnu mi bude 15 a chtela sem se zeptat kdyz mam menstruace pouzivam spise tampony nez vlozky ale kdyz sem tampon zavadela prve tak to bylo bolestne asi dva dny ale po dvou dnech uz to nebolelo ani pri zavadeni ani pri vyndavani je mozne ze sem si tim tamponem pretrhla pannenskou blanu?? Pokud ano nevite nejakou radu jak nebo co rict na ginekologii?? Dekuji predem

Zdeněk2 (Út, 29. 12. 2015 - 10:12)

Protože jsi nikdy sex neměla, tak jsi pořád panna. Jiná věc je, jestli sis prsty panenskou blánu zčásti nenatrhla. To musíš vědět sama, jestli jsi to dělala více nebo méně násilně a jestli Tě to někdy bolelo.

kukuřice (Út, 29. 12. 2015 - 09:12)

Zdravím měla bych dotaz sex sem jeste nikdy nemela ale zaváděla sem si tampón a taky kdyz sem ho vyndávala tak sem tam strkala prsty někdy i při mazlení je možné že už nejsem panna ? Zajímalo by mě to

Pája (So, 18. 10. 2014 - 12:10)

A to že se protrhne znamená,že se jakoby rozdělí na dvě půlky? Nebo jak to poznám?

Pája (So, 18. 10. 2014 - 00:10)

Že by to byla panenská...a to při pohlavním styku zmizí?? A už to tam nebudu mít??

Niky (Pá, 17. 10. 2014 - 23:10)

Že by to byla panenská blána?

Pája (Pá, 17. 10. 2014 - 23:10)

Ahoj,
je dost těžké a pro mne i trapné mluvit zrovna o tomto,ale nevím si rady.
Moji rodiče jsou židé a o pohlavním styku předem ou nikdy nemluví a to mi je 15 let. Když se jich na něco ze zvědavosti zeptám,neodpoví nebo řeknou,že jsem na to ještě moc mladá a od tohodle si mám vyčistit hlavu.
No ale,jak mám o tom tedy něco zjistit,když oni o tom odmítají mluvit? :O
Chtěla jsem se zeptat...vzala jsem si zrcátko a podívala se dolů (mezi nohy),zjistila jsem,že hned na začátku otvoru mám takovou přepážku takže to je,jako bych měla dva otvoru....co je to? je to normální? jsem v pořádku? Co to vůbec je??
Děkuju za odpověď!

Denisa (Čt, 29. 5. 2014 - 08:05)

Vzala jsem si poprvé tampon od mamky byl dost velký a v pohodě tam vlezl i když jsem ho vytahovala byl jednou tak větší a nic nebolelo,asi už nemám panenskou blánu ale nikdy jsem si tam nic nestrkala jenom jeden prst a ten tam šel bez bolestiani žádná krev nebyla.

Sandra (Čt, 1. 5. 2014 - 09:05)

Já používám tampony jak moje mamka a v pohodě tam i ven ale když si ho zavadím tak si okraj natřu lubrikačním gelem ať tam líp vklouzne.

Zdeněk2 (St, 26. 2. 2014 - 11:02)

Neočekávanému natržení blány při odstraňování tamponu můžeš předejít tím, že budeš používat menší tampony. Je i možnost, že si otvor v bláně budeš postupně rozšiřovat prsty tak, aby se šetrně natrhla předem. Potom budeš mít moci používat bez potíží i velké tampony tak, jak budeš potřebovat.

Žaneta (Út, 25. 2. 2014 - 12:02)

Je mi třináct tam tampon dostanu lehce ale když je nacucaný a zvětšený tak mám problém ho dostat zpět bolí to,mohla bych si tím natrhnout pannenskou blánu?

Jiřina (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

No nekdy se to stane že se tampon zachytí a potom se muže protrhnout zvlášt když je blanka slabá.

Jiřina (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

No nekdy se to stane že se tampon zachytí a potom se muže protrhnout zvlášt když je blanka slabá.

Reklama

Přidat komentář